О внесении изменения в решение Жетысайского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 41-220-VІ "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Жетысайском районе"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 15 марта 2022 года № 18-114-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2022 года № 27316. Утратило силу решением Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 22 февраля 2024 года № 13-80-VIII
Сноска. Утратило силу решением Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 22.02.2024 № 13-80-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Жетысайском районе" от 31 декабря 2020 года № 41-220-VІ (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6013) следующее изменение:
пункт 6 в Размере и порядке оказания жилищной помощи в Жетысайском районе изложить в новой редакции:
"6. Для назначения жилищной помощи малообеспеченная семья (гражданин) (либо его представитель по нотариально заверенной доверенности) обращается в Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) или на веб-портал "электронного правительства", согласно Правилам предоставления жилищной помощи, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314.
Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации либо через веб-портал "электронного правительства" составляет восемь рабочих дней.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. секретаря районного маслихата Н. Бектуреев

Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 41-220-VI "Жетісай ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 наурыздағы № 18-114-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 наурызда № 27316 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 ақпандағы № 13-80-VIII шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 22.02.2024 № 13-80-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жетісай аудандық мәслихатының "Жетісай ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 41-220-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6013 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
Жетісай ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінің 6 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Аз қамтылған отбасы (азамат) (не нотариат куәландырған сенімхат бойынша оның өкілі) тұрғын үй көмегін тағайындау үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысымен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету ережесіне сәйкес "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамына (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) немесе "электрондық үкімет" веб-порталына жүгінеді.
Құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау немесе көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Мемлекеттік корпорациядан немесе "электрондық үкіметтің" веб-порталынан құжаттардың толық топтамасын қабылдаған күннен бастап сегіз жұмыс күнін құрайды.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысының м.а. Н. Бектуреев