О признании утратившим силу решение акима Жетысайского района от 13 мая 2020 года № 05 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима Жетысайского района Туркестанской области от 20 декабря 2022 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2022 года № 31195
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жетысайского района от 13 мая 2020 года № 05 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5614).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района Жетысай М. Қадырбек

Жетісай ауданы әкімінің 2020 жылғы 13 мамырдағы "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 05 шешімінің күшін жою туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданы әкiмiнiң 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 31195 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Жетісай ауданы әкімінің 2020 жылғы 13 мамырдағы "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 05 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5614 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жетісай ауданының әкімі М. Қадырбек