О присвоении наименования улице
Решение акима сельского округа Ошакты Келесского района Туркестанской области от 17 июня 2022 года № 64. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июня 2022 года № 28587
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 27 апреля 2021 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Коныртобе сельского округа Ошакты Келесского района наименование "Жалаутөбе".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ошакты Н. Нархозиев

Көшеге атау беру туралы
Түркістан облысы Келес ауданы Ошақты ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 17 маусымдағы № 64 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 маусымда № 28587 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Түркістан облысы әкімідігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 27 сәуірдегі қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Келес ауданы Ошақты ауылдық округі Қоңыртөбе ауылындағы атауы жоқ көшеге "Жалаутөбе" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ошақты ауылдық округінің әкімі Н. Нархозиев