О признании утратившим силу решения Курчатовского городского маслихата от 13 марта 2018 года № 19/144-VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Курчатовского городского маслихата"
Решение Курчатовского городского маслихата области Абай от 18 августа 2022 года № 19/131-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2022 года № 29459
В соответствии с пунктом 8 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Курчатовского городского маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Курчатовского городского маслихата от 13 марта 2018 года № 19/144-VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Курчатовского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5566).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Курчатовского городского маслихата Б. Тажиев

Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 13 наурыздағы № 19/144-VI "Курчатов қалалық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2022 жылғы 18 тамыздағы № 19/131-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 қыркүйекте № 29459 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 8 - тармағына сәйкес, Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 13 наурыздағы №19/144-VI "Курчатов қалалық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5566 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қалалық мәслихатының хатшысы Б. Тажиев