О признании утратившим силу решение Катон-Карагайского районного маслихата
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от от 10 марта 2022 года № 15/160-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 марта 2022 года № 27228
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Катон-Карагайского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Катон-Карагайского района" от 13 апреля 2018 года № 17/158-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-13-136).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Д. Бралинов

Катонқарағай аудандық мәслихатының шешімінің күшін жою деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 наурыздағы № 15/160-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 наурызда № 27228 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының "Катонқарағай ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 17/158-VI шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-13-136 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Д. Бралинов