О признании утратившим силу постановления акимата Катон-Карагайского района от 26 июля 2017 года № 262 "О внесении изменений в постановление акимата Катон-Карагайского района № 465 от 22 декабря 2016 года "Об определении мест для осуществления выездной торговли""
Постановление Катон-Карагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 4 июля 2022 года № 224. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2022 года № 28752
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНАВЛЯЕТ :
1. Признать утратившим силу постановление акимата Катон-Карагайского района от 26 июля 2017 года № 262 "О внесении изменений в постановление акимата Катон-Карагайского района № 465 от 22 декабря 2016 года "Об определении мест для осуществления выездной торговли"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5180).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Катон-Карагайского района Д. Қалиқан

Катонқарағай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 26 шілдедегі № 262 ""Көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындарды анықтау туралы" Катонқарағай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 465 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 4 шілдедегі № 224 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 шілдеде № 28752 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Катонқарағай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Катонқарағай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 26 шілдедегі № 262 ""Көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындарды анықтау туралы" Катонқарағай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 465 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5180 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай ауданының әкімі Д. Қалиқан