О признании утратившим силу решения Урджарского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога по Урджарскому району на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 14 октября 2020 года № 55-713/VI
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 июня 2022 года № 16-267/VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июня 2022 года № 28607
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Урджарского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога по Урджарскому району на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 14 октября 2020 года под № 55-713/VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7703).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь
Урджарского районного маслихата
К. Карашев

Үржар аудандық мәслихатының "Үржар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 14 қазандағы № 55-713/VI шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 маусымдағы № 16-267/VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 маусымда № 28607 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5 тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының "Үржар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 14 қазандағы № 55-713/VI шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7703 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының
хатшысы
К. Карашев