Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Уральск
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 20 сентября 2022 года № 19-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 сентября 2022 года № 29700
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:

Орал қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 19-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 қыркүйекте № 29700 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағы 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Уральск согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Уральского городского маслихата Е. Калиев
Приложение
к решению маслихата
от 20 сентября 2022 года № 19-3
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Уральску
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица

1. Орал қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының хатшысы Е. Калиев
2022 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 19-3 Мәслихатының
шешіміне қосымша
Орал қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілердің түрлері
Есептік бірлік