Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по району Бәйтерек Западно-Казахстанской области
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20 июля 2022 года № 19-12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июля 2022 года № 28873
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 1 сентября 2021 года № 347 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24212), маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:

Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 шілдедегі № 19-12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 шілдеде № 28873 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабының 3-тармағының 2)-тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 347 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24212 болып тіркелген) сәйкес, Бәйтерек аудандық мәслихат ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по району Бәйтерек Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
секретарь маслихата Н. Хайруллин
Приложение к решению
маслихата района Бәйтерек
от 20 июля 2022 года № 19-12
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по району Бәйтерек
Западно-Казахстанской области
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения неблагоустроенные
1 житель

1. Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
мәслихат хатшысы Н. Хайруллин
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2022 жылғы 20 шілдедегі
№ 19-12 шешіміне қосымша
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың
түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілердің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1.
Жайлы емес үйлер
1 тұрғын