Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Таскалинскому району
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 декабря 2022 года № 35-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2023 года № 31600
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, приказом министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 1 сентября 2021 года № 347 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 сентября 2021 года под № 24212), Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:

Тасқала ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 35-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 6 қаңтарда № 31600 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабының 3-тармағының 2)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 347 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24212 болып тіркелген) сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Таскалинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Ж. Бисенгалиева
Приложение
к решению Таскалинский
районный маслихат
от 28 декабря 2022 года № 35-2
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Таскалинскому району
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель

1. Тасқала ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Ж. Бисенгалиева
Тасқала аудандық мәслихаты
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 35-2 шешіміне қосымша
Тасқала ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілерінің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1.
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын