О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 4-4/704 "Об утверждении квалификационных требований и перечня документов, подтверждающих соответствие им, предъявляемых к деятельности по производству (формуляции) пестицидов, реализации пестицидов, применению пестицидов аэрозольным и фумигационным способами"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 21 февраля 2023 года № 71. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 февраля 2023 года № 31957
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п. 4
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 4-4/704 "Об утверждении квалификационных требований и перечня документов, подтверждающих соответствие им, предъявляемых к деятельности по производству (формуляции) пестицидов, реализации пестицидов, применению пестицидов аэрозольным и фумигационным способами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11927) следующее изменение:
квалификационные требования и перечень документов, подтверждающих соответствие им, предъявляемых к деятельности по производству (формуляции) пестицидов, реализации пестицидов, применению пестицидов аэрозольным и фумигационным способами, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Е. Карашукеев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство торговли и интеграции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной
экономики Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство экологии и
природных ресурсов
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 21 февраля 2023 года № 71
Утверждены
приказом Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 4-4/704
Квалификационные требования и перечень документов, подтверждающих соответствие им, предъявляемых к деятельности по производству (формуляции) пестицидов, реализации пестицидов, применению пестицидов аэрозольным и фумигационным способами
№ п/п
Квалификационные требования
Документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям
Примечание
1
2
3
4
Для подвида деятельности по производству (формуляции) пестицидов
1
Наличие производственно-технической базы, находящейся на праве собственности или ином законном основании, и состоящей из:
производственных и складских помещений для хранения пестицидов; оборудования для производства (формуляции) пестицидов
Правоустанавливающие документы на производственные помещения или копия договора аренды или безвозмездного пользования, или доверительного управления в случае заключения данных договоров на срок менее одного года;
эксплуатационные паспорта заводов-изготовителей на оборудования;
копия санитарно-эпидемиологического заключения
В случае наличия помещений на праве собственности или ином законном основании (аренда/безвозмездное пользование/доверительное управление на срок более одного года), информация получается с информационной системы "Государственная база данных "Регистр недвижимости"
2
Наличие аккредитованной лаборатории для проведения контроля качества производимых (формулируемых) пестицидов на соответствие техническим регламентам, стандартам и нормативам, либо договора с аккредитованной лабораторией
Сведения о соответствии квалификационным требованиям для осуществления деятельности по производству (формуляции) пестицидов по форме согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям
3
Наличие стандарта организации на производство (формуляцию) каждого пестицида, утвержденного организацией самостоятельно в соответствии с Законом Республики Казахстан "О стандартизации"
Сведения о соответствии квалификационным требованиям для осуществления деятельности по производству (формуляции) пестицидов по форме согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям
4
Наличие технологического (промышленного) регламента на производство (формуляцию) пестицидов, утвержденного заявителем в соответствии со стандартом организации
Сведения о соответствии квалификационным требованиям для осуществления деятельности по производству (формуляции) пестицидов по форме согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям
5
Наличие квалификационного состава руководителей и специалистов:
в подразделениях непосредственно занятых производством (формуляцией) пестицидов руководителей (не менее 2 (двух) человек), имеющих соответствующее высшее техническое, технологическое или агрономическое образование с опытом практической работы по специальности не менее 5 (пяти) лет
и специалистов (не менее 3 (трех) человек),
имеющих соответствующее высшее химическое или технологическое образование, или среднее специальное химическое или технологическое образование с опытом практической работы по специальности не менее 3 (трех) лет
Сведения о соответствии квалификационным требованиям для осуществления деятельности по производству (формуляции) пестицидов по форме согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям
Для подвида деятельности по реализации пестицидов
6
Наличие складских помещений для хранения пестицидов на праве собственности или ином законном основании
Правоустанавливающие документы на помещения или копия договора аренды или безвозмездного пользования, или доверительного управления в случае заключения данных договоров на срок менее одного года
В случае наличия помещений на праве собственности или ином законном основании (аренда/безвозмездное пользование/доверительное управление на срок более одного года), информация получается с информационной системы "Государственная база данных "Регистр недвижимости"
7
Наличие квалификационного состава руководителей и специалистов:
в подразделениях непосредственно занятых реализацией пестицидов руководителей, имеющих соответствующее высшее техническое, технологическое или агрономическое образование с опытом практической работы по специальности не менее 2 (двух) лет и специалистов, имеющих соответствующее высшее техническое, технологическое или агрономическое образование, или среднее специальное техническое, технологическое или агрономическое образование с опытом практической работы по специальности не менее 1 (одного) года.
Сведения о соответствии квалификационным требованиям для осуществления деятельности по реализации пестицидов по форме согласно приложению 2 к настоящим квалификационным требованиям
Для подвида деятельности по применению пестицидов аэрозольным и фумигационным способами
8
Наличие специальной техники для применения пестицидов аэрозольным и фумигационным способами на праве собственности или ином законном основании
Сведения о соответствии квалификационным требованиям для осуществления деятельности по применению пестицидов аэрозольным и фумигационным способами по форме согласно приложению 3 к настоящим квалификационным требованиям
9
Наличие транспортного средства, используемого для специальной техники по применению пестицидов аэрозольным и фумигационным способами, на праве собственности или ином законном основании
Сведения о соответствии квалификационным требованиям для осуществления деятельности по применению пестицидов аэрозольным и фумигационным способами по форме согласно приложению 3 к настоящим квалификационным требованиям
10
Наличие складских помещений для хранения пестицидов на праве собственности или ином законном основании, отвечающим требованиям промышленной, пожарной, санитарно-эпидемиологической безопасности
Правоустанавливающие документы на помещения или копия договора аренды или безвозмездного пользования или доверительного управления в случае заключения данных договоров на срок менее одного года;
копия санитарно-эпидемиологического заключения
В случае наличия помещений на праве собственности или ином законном основании (аренда/безвозмездное пользование/доверительное управление на срок более одного года), информация получается с информационной системы "Государственная база данных "Регистр недвижимости"
11
Наличие квалификационного состава специалистов:
в подразделениях непосредственно занятых применением пестицидов аэрозольным и фумигационным способами специалистов (не менее 2 (двух) человек), имеющих соответствующее высшее техническое или агрономическое образование, или среднее специальное техническое или агрономическое образование с опытом практической работы по специальности не менее 1 (одного) года
Сведения о соответствии квалификационным требованиям для осуществления деятельности по применению пестицидов аэрозольным и фумигационным способами по форме согласно приложению 3 к настоящим квалификационным требованиям
Приложение 1
к квалификационным требованиям
и перечню документов,
подтверждающих соответствие им,
предъявляемых к деятельности
по производству (формуляции)
пестицидов, реализации пестицидов,
применению пестицидов аэрозольным
и фумигационным способами
Форма
Сведения о соответствии квалификационным требованиям для
осуществления деятельности по производству (формуляции) пестицидов

"Пестицидтердi өндiру (формуляциялау), пестицидтердi өткiзу, пестицидтердi аэрозольдік және фумигациялық тәсiлдермен қолдану жөнiндегi қызметке қойылатын бiлiктiлiк талаптары мен оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 4-4/704 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2023 жылғы 21 ақпандағы № 71 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 22 ақпанда № 31957 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Пестицидтерді өндіру (формуляциялау), пестицидтерді өткізу, пестицидтерді аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен қолдану жөніндегі қызметке қойылатын біліктілік талаптарын және олардың сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 4-4/704 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11927) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген пестицидтерді өндіру (формуляциялау), пестицидтерді өткізу, пестицидтерді аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен қолдану жөніндегі қызметке қойылатын біліктілік талаптары мен олардың сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесі осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
Е. Карашукеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Сауда
және интеграция министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Төтенше
жағдайлар министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму,инновациялық
және аэроғарыштық
өнеркәсіп министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи
ресурстар министрлігі
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
2023 жылғы 21 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 4-4/704 бұйрығымен
бекітілген
Пестицидтерді өндіру (формуляциялау), пестицидтерді өткізу, пестицидтерді аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен қолдану жөніндегі қызметке қойылатын біліктілік талаптары мен олардың сәйкестіктігін растайтын құжаттардың тізбесі
Р/с № Біліктілік талаптары Біліктілік талаптарына сәйкестікті растайтын құжаттар Ескертпе
1 2 3 4
Пестицидтерді өндіру (формуляциялау) жөніндегі қызметтің кіші түрі үшін
1
Меншік құқығындағы немесе өзге де заңды негіздегі және өндірістік үй-жайлар және пестицидтерді сақтауға арналған қойма үй-жайларынан, пестицидтерді өндіруге (формуляциялауға) арналған жабдықтардан тұратын өндірістік-техникалық базаның болуы.
Өндірістік үй-жайларға құқық белгілейтін құжаттар немесе жалдау немесе өтеусіз пайдалану шарттарының көшірмесі немесе осы шарттар бір жылдан аз мерзімге жасалған жағдайда, сенімгерлік басқару шартының көшірмесі;
өндіруші зауыттардың жабдықтарға арналған пайдалану паспорттары;
санитариялық-эпидемиологиялық қорытындының көшірмесі
Меншік құқығында немесе өзге де заңды негізде (жалдау /өтеусіз пайдалану/бір жылдан астам мерзімге сенімгерлік басқару) үй-жайлар болған жағдайда, ақпарат "Жылжымайтын мүлік тіркелімі" мемлекеттік дерекқоры" ақпараттық жүйесінен алынады
2
Өндірілетін (формуляцияланатын) пестицидтер сапасының техникалық регламенттерге, стандарттар мен нормативтерге сәйкестігіне бақылау жүргізуге арналған аккредителген зертхананың не аккредиттелген зертханамен жасалған шарттың болуы
Осы біліктілік талаптарына 1-қосымшаға сәйкес пестицидтерді өндіру (формуляциялау) жөніндегі қызметті жүзеге асыруға арналған біліктілік талаптарына сәйкестік туралы мәліметтер
3
"Стандарттау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес ұйым дербес бекіткен әрбір пестицидті өндіруге (формуляциялауға) арналған ұйым стандартының болуы
Осы біліктілік талаптарына 1-қосымшаға сәйкес пестицидтерді өндіру (формуляциялау) жөніндегі қызметті жүзеге асыруға арналған біліктілік талаптарына сәйкестік туралы мәліметтер
4
Ұйым стандартына сәйкес өтініш беруші бекіткен пестицидтерді өндіруге (формуляциялауға) арналған технологиялық (өнеркәсіптік) регламенттің болуы
Осы біліктілік талаптарына 1-қосымшаға сәйкес пестицидтерді өндіру (формуляциялау) жөніндегі қызметті жүзеге асыруға арналған біліктілік талаптарына сәйкестік туралы мәліметтер
5
Басшылар мен мамандардың мынадай білікті құрамының болуы:
пестицидтерді өндірумен (формуляциялаумен) тікелей айналысатын бөлімшелерде тиісті жоғары техникалық, технологиялық және агрономиялық білімі бар, мамандығы бойынша практикалық жұмыс тәжірибесі кемінде 5 (бес) жылды құрайтын басшылар (кемінде 2 (екі) адам) және тиісті жоғары химиялық немесе технологиялық білімі немесе арнайы орта химиялық немесе технологиялық білімі бар, мамандығы бойынша практикалық жұмыс тәжірибесі кемінде 3 (үш) жылды құрайтын мамандар (кемінде 3 адам)
Осы біліктілік талаптарына 1-қосымшаға сәйкес пестицидтерді өндіру (формуляциялау) жөніндегі қызметті жүзеге асыруға арналған біліктілік талаптарына сәйкестік туралы мәліметтер
Пестицидтерді өткізу жөніндегi қызметтің кіші түрі үшін
6
Пестицидтерді сақтауға арналған меншік құқығындағы немесе өзге де заңды негіздегі қойма үй-жайларының болуы
Өндірістік үй-жайларға құқық белгілейтін құжаттар немесе шарт бір жылдан кем мерзімге жасалған жағдайда, жалдау немесе өтеусіз пайдалану немесе сенімгерлік басқару шартының көшірмесі
Меншік құқығында немесе өзге де заңды негізде (бір жылдан астам мерзімге жалдау /өтеусіз пайдалану/сенімгерлік басқару) өндірістік үй-жайлар бар болған жағдайда, ақпарат "Жылжымайтын мүлік тіркелімі "мемлекеттік дерекқоры" ақпараттық жүйесінен алынады
7
Басшылар мен мамандардың мынадай білікті құрамының бар болуы:
пестицидтерді өткізумен тікелей айналысатын бөлімшелерде тиісті жоғары техникалық, технологиялық немесе агрономиялық білімі бар, мамандығы бойынша практикалық жұмыс тәжірибесі кемінде 2 (екі) жылды құрайтын басшылар және тиісті жоғары техникалық, технологиялық немесе агрономиялық білімі немесе арнайы орта техникалық, технологиялық немесе агрономиялық білімі бар, мамандығы бойынша практикалық жұмыс тәжірибесі кемінде 1 (бір) жылды құрайтын мамандар
Осы біліктілік талаптарына 2-қосымшаға сәйкес пестицидтерді өткізу жөніндегі қызметті қызметті жүзеге асыруға арналған біліктілік талаптарына сәйкестік туралы мәліметтер
Пестицидтерді аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен қолдану жөніндегі қызметтің кіші түрі үшін
8
Пестицидтерді аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен қолдануға арналған меншік құқығындағы немесе өзге де заңды негіздегі арнайы техниканың болуы
Осы біліктілік талаптарына 3-қосымшаға сәйкес пестицидтерді аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға арналған бiлiктiлiк талаптарына сәйкестік туралы мәліметтер
9
Пестицидтерді аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен қолдануға арналған меншік құқығындағы немесе өзге де заңды негіздегі техника үшін пайдаланылатын көлік құралының болуы
Осы біліктілік талаптарына 3-қосымшаға сәйкес пестицидтерді аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға арналған бiлiктiлiк талаптарына сәйкестік туралы мәліметтер
10
Пестицидтерді сақтауға арналған, өнеркәсіптік, өрт, санитариялық-эпидемиологиялық қауіпсіздік талаптарына жауап беретін меншік құқығындағы немесе өзге де заңды негіздегі қойма үй-жайларының болуы
Өндірістік үй-жайларға құқық белгілейтін құжаттар немесе шарт бір жылдан кем мерзімге жасалған жағдайда, жалдау немесе өтеусіз пайдалану немесе сенімгерлік басқару шартының көшірмесі;
санитариялық-эпидемиологиялық қорытындының көшірмесі
Меншік құқығында немесе өзге де заңды негізде (бір жылдан астам мерзімге жалдау /өтеусіз пайдалану/сенімгерлік басқару) өндірістік үй-жайлар бар болған жағдайда, ақпарат "Жылжымайтын мүлік тіркелімі "мемлекеттік дерекқоры" ақпараттық жүйесінен алынады
11
Мамандардың біліктілік құрамының болуы:
пестицидтерді аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен қолданумен тікелей айналысатын бөлімшелерде тиісті жоғары техникалық немесе агрономиялық білімі немесе мамандығы бойынша кемінде 1 (бір) жыл практикалық жұмыс тәжірибесі бар арнаулы орта техникалық немесе агрономиялық білімі бар мамандар (кемінде 2 (екі) адам)
Осы біліктілік талаптарына 3-қосымшаға сәйкес пестицидтерді аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға арналған бiлiктiлiк талаптарына сәйкестік туралы мәліметтер
Пестицидтердi өндiру
(формуляциялау), пестицидтердi
өткiзу, пестицидтердi
аэрозольдік және фумигациялық
тәсiлдермен қолдану жөнiндегi
қызметке қойылатын бiлiктiлiк
талаптары мен оларға
сәйкестікті растайтын құжаттар
тізбесіне
1-қосымша
Нысан
Пестицидтерді өндіру (формуляциялау) жөніндегі қызметті жүзеге асыруға арналған бiлiктiлiк талаптарына сәйкестік туралы мәліметтер

3. Сведения об оборудовании для производства (формуляции) пестицидов:
№ п/п
Наименование оборудования
Номер паспорта на оборудование
Наименование завода-изготовителя
Адрес завода -изготовителя
1
2
3
4
5
4. Сведения об аккредитованной лаборатории для проведения контроля качества
производимых (формулируемых) пестицидов на соответствие техническим регламентам,
стандартам и нормативам, либо договоре с аккредитованной лабораторией:
Номер аттестата аккредитации __________________________________
Дата начала действия аккредитации _____________________________
Дата конца действия аккредитации ______________________________
Наименование субъекта аккредитации ____________________________
Соответствие требованиям технического регламента (наименование нормативного
документа)
________________________________________________________________________________
Объекты оценки ________________________________________________
Сведения о договоре на оказание услуг с лабораторией:
Номер договора ________________________________________________
Дата заключения _______________________________________________
Полное наименование лаборатории _______________________________
Бизнес-идентификационный номер __________________________________________
Адрес _________________________________________________________
5. Сведения о наличии стандарта организации на производство (формуляцию)
каждого пестицида, утвержденного организацией в соответствии с Законом Республики
Казахстан "О стандартизации":
Держатель подлинника стандарта организации ____________________
Классификатор продукции внешнеэкономической деятельности ___________________
Межгосударственный классификатор стандартов ___________________
Номер изменения стандарта _____________________________________
Обозначение стандарта _________________________________________
Наименование стандарта ________________________________________
Дата начала действия стандарта организации ____________________
Дата конца действия стандарта организации _____________________
Город _________________________________________________________
6. Сведения о наличии технологического (промышленного) регламента на
производство (формуляцию) пестицидов, утвержденного заявителем в соответствии со
стандартом организации:
Полное наименование документа технологического (промышленного) регламента
_____________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица, утвердившего документ ___________
Дата утверждения документа ____________________________________

3. Пестицидтердi өндiруге (формуляциялауға) арналған жабдықтар туралы мәліметтер:
Р/с
Жабдықтың атауы
Жабдыққа арналған паспорттың нөмірі
Әзірлеуші зауыттың атауы
Әзірлеуші зауыттың мекенжайы
1
2
3
4
5
4. Өндірілетін (формуляцияланатын) пестицидтер сапасының техникалық регламенттерге, стандарттар мен нормативтерге сәйкестігіне бақылау жүргізуге арналған аккредителген зертхана туралы не аккредиттелген зертханалармен жасалған шарт туралы мәліметтер:
Аккредиттеу аттестатының нөмірі _______________________________
Аккредиттеу әрекетінің басталу күні ___________________________
Аккредиттеу әрекетінің аяқталу күні ___________________________
Аккредиттеу субъектісінің атауы _______________________________
Техникалық регламент талаптарына сәйкестігі (нормативтік құжаттың атауы)
____________________________________________________________________
Бағалау объектілері ___________________________________________
Зертханамен қызметтер көрсетуіне арналған шарт туралы мәліметтер:
Шарт нөмірі ___________________________________________________
Жасалған күні _________________________________________________
Зертхананың толық атауы ______________________________________
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі _________________________________________________
Мекенжайы _____________________________________________________
5. "Стандарттау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес ұйым бекіткен әрбір пестицидті өндіруге (формуляциялауға) арналған ұйым стандартының бар-жоғы туралы мәліметтер:
Ұйым стандартының төлнұсқасын ұстаушы _________________________
Сыртқы экономикалық қызмет өнімдерін сыныптауыш ______
Стандарттардың мемлекетаралық жіктегіші _______________________
Стандартты өзгерту нөмірі _____________________________________
Стандарттың белгіленуі ________________________________________
Стандарттың атауы _____________________________________________
Ұйым стандарты әрекетінің басталу күні ________________________
Ұйым стандарты әрекетінің аяқталу күні ________________________
Қала __________________________________________________________
6. Ұйым стандартына сәйкес өтініш берушi бекiткен пестицидтердi өндiруге (формуляциялауға) арналған технологиялық (өнеркәсiптiк) регламенттің бар-жоғы туралы мәліметтер:
Технологиялық (өнеркәсіптік) регламент құжатының толық атауы _____________
Құжатты бекіткен адамның аты, әкесiнiң аты (бар болса),
тегі,_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Құжаттың бекітілген күні ______________________________________________

3. Сведения о квалифицированном составе руководителя и специалиста:
№ п/п
Фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
Номер и дата выдачи диплома по специальности, наименование учебного заведения, специальность и квалификация (в случае выдачи диплома зарубежным учебным заведением – сведения о признании/нострификации)
Должность
Стаж работы по специальности
1
2
3
4
5
Приложение 3
к квалификационным требованиям
и перечню документов,
подтверждающих соответствие им,
предъявляемых к деятельности
по производству (формуляции)
пестицидов, реализации пестицидов,
применению пестицидов аэрозольным
и фумигационным способами
Форма
Сведения о соответствии квалификационным требованиям для
осуществления деятельности по применению пестицидов аэрозольным
и фумигационным способами
1. Сведения о специальной технике (опись):
№ п/п
Специальная техника
Количество, штук
1
2
3
2. Сведения об основных средствах (опись):
№ п/п
Основные средства
Местонахождение
1
2
3
3. Сведения о результатах испытаний, выданных аккредитованными испытательными
лабораториями:
орган, выдавший результат испытаний __________________________________
модель, марка_____________________________
изготовитель ______________________________
заводской номер, год выпуска ____________________________
владелец установки или специальной техники ___________________________________
номер и дата договора на проведение испытаний ________________________________
место проведения испытаний ________________________________________
дата проведения испытаний ________________________________________________
данные примененных средств измерений ______________________________________
условия проведения испытаний_______________________________________________
результат испытаний _______________________________________________
4. Сведения о наличии свидетельства о регистрации транспортного средства,
выданного территориальными подразделениями органов внутренних дел согласно Правилам
государственной регистрации и учета отдельных видов транспортных средств по
идентификационному номеру транспортного средства, утвержденным приказом Министра
внутренних дел Республики Казахстан от 2 декабря 2014 года № 862 (зарегистрирован в
Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10056):
№ п/п
Владелец (фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица/наименование юридического лица)
Государственный регистрационный номерной знак
Марка, модель
Год
выпуска
Категория транспортного средства
(А, В, С, D, Е)
Номер двигателя
1
2
3
4
5
6
7
продолжение таблицы
Номер шасси
Номер кузова
Цвет
Объем двигателя, кубический метр
Разрешенная максимальная масса, килограмм
Масса без нагрузки, килограмм
Выдано территориальным подразделением органов внутренних дел
(дата)
8
9
10
11
12
13
14

3. Басшы мен маманның білікті құрамы туралы мәліметтер:
Р/с
Аты, әкесiнiң аты (бар болса), тегі
Мамандығы бойынша дипломның нөмірі және берілген күні, оқу орнының атауы, мамандығы және біліктілігі (дипломды шетелдік оқу орны берген жағдайда – тану/нострификациялау туралы мәліметтер)
Лауазымы
Мамандығы бойынша жұмыс өтілі
1
2
3
4
5
Пестицидтердi өндiру
(формуляциялау), пестицидтердi
өткiзу, пестицидтердi
аэрозольдік және фумигациялық
тәсiлдермен қолдану жөнiндегi
қызметке қойылатын бiлiктiлiк
талаптары мен оларға
сәйкестікті растайтын құжаттар
тізбесіне
3-қосымша
Нысан
Пестицидтерді аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға арналған бiлiктiлiк талаптарына сәйкестік туралы мәліметтер
1. Арнайы техника туралы мәліметтер (тізімдеме):
Р/с
Арнайы техника
Саны, дана
1
2
3
2. Негізгі құралдар туралы мәліметтер (тізімдеме):
Р/с
Негізгі құралдар
Орналасқан жері
1
2
3
3. Аккредиттелген сынақ зертханалары берген сынақ нәтижелері туралы мәліметтер:
сынақ нәтижесін берген орган ______________________________________________
моделі, маркасы___________________________________________________________
дайындаушы _____________________________________________________________
зауыттық нөмірі, шыққан жылы ______________________________________________
қондырғыны немесе арнайы техниканы иеленуші________________________________
сынақтар жүргізуге арналған шарттың нөмірі мен күні____________________________
сынақтарды өткізу орны _____________________________________________________
сынақтарды өткізу күні ______________________________________________________
қолданылған өлшеу құралдарының деректері____________________________________
сынақтарды жүргізу шарттары ________________________________________________
сынақ нәтижесі ____________________________________________________________
4. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 862 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10056 болып тіркелген) бекітілген Көлік құралының сәйкестендіру нөмірі бойынша көлік құралдарының жекелеген түрлерін мемлекеттік тіркеу және есепке алу қағидаларына сәйкес ішкі істер органдарының аумақтық бөлімшесі берген көлік құралын тіркеу туралы куәліктің бар-жоғы туралы мәліметтер:
Р/с
Иеленуші (жеке тұлғаның аты, әкесiнiң аты (бар болса), тегі /заңды тұлғаның атауы)
Мемлекеттік тіркеу нөмірлік белгісі
Маркасы, моделі
Шыққан жылы
Көлік құралының санаты (А, В, С, D, Е)
Қозғалтқыш
нөмірі
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Шасси нөмірі
Шанақ нөмірі
Түсі
Қозғалтқыш көлемі, текше метр
Ең жоғарғы рұқсат етілген масса, килограмм
Жүктемесіз масса, килограмм
Ішкі істер органдарының аумақтық бөлімшесінің берген күні
8
9
10
11
12
13
14