О внесении изменения в совместный приказ и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 21 июля 2021 года № 263 и Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 29 июля 2021 года № 400 "Об утверждении Правил стимулирования производства в Республике Казахстан экологически чистых автомобильных транспортных средств (соответствующих экологическому классу, установленному техническим регламентом Евразийского экономического союза; с электродвигателями) и их компонентов, а также самоходной сельскохозяйственной техники, соответствующей экологическим требованиям, определенным техническими регламентами"
Совместный приказ Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 12 мая 2023 года № 144 и и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 16 мая 2023 года № 357. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 мая 2023 года № 32508
ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Внести в совместный приказ и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 21 июля 2021 года № 263 и Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 29 июля 2021 года № 400 "Об утверждении Правил стимулирования производства в Республике Казахстан экологически чистых автомобильных транспортных средств (соответствующих экологическому классу, установленному техническим регламентом Евразийского экономического союза; с электродвигателями) и их компонентов, а также самоходной сельскохозяйственной техники, соответствующей экологическим требованиям, определенным техническими регламентами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23867) следующее изменение:
в Правилах стимулирования производства в Республике Казахстан экологически чистых автомобильных транспортных средств (соответствующих экологическому классу, установленному техническим регламентом Евразийского экономического союза; с электродвигателями) и их компонентов, а также самоходной сельскохозяйственной техники, соответствующей экологическим требованиям, определенным техническими регламентами, утвержденных указанным приказам:
приложения 8, 9 и 10 к настоящим Правилам, изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту государственной политики управления отходами Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

"Қазақстан Республикасында экологиялық таза автомобиль көлік құралдарын (Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламентінде белгіленген экологиялық сыныпқа сәйкес келетін; электр қозғалтқыштары бар) және олардың құрамдастарын, сондай-ақ техникалық регламенттерде айқындалған экологиялық талаптарға сәйкес келетін өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы техникасын жасап шығаруды ынталандыру қағидаларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің міндетін атқарушының 2021 жылғы 21 шiлдедегi № 263 және Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2021 жылғы 29 шiлдедегi № 400 бірлескен бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің 2023 жылғы 12 мамырдағы № 144 және Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 2023 жылғы 16 мамырдағы № 357 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 17 мамырда № 32508 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Қазақстан Республикасында экологиялық таза автомобиль көлік құралдарын (Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламентінде белгіленген экологиялық сыныпқа сәйкес келетін; электр қозғалтқыштары бар) және олардың құрамдастарын, сондай-ақ техникалық регламенттерде айқындалған экологиялық талаптарға сәйкес келетін өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы техникасын жасап шығаруды ынталандыру қағидаларын бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 4 тамызда № 23867 болып тіркелген) Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің міндетін атқарушының 2021 жылғы 21 шiлдедегi № 263 және Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2021 жылғы 29 шiлдедегi № 400 бірлескен бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
Қазақстан Республикасында экологиялық таза автомобиль көлік құралдарының (Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламентінде белгіленген экологиялық сыныпқа сәйкес келетін; электр қозғалтқыштары бар) және олардың құрамдастарының, сондай-ақ техникалық регламенттерде айқындалған экологиялық талаптарға сәйкес келетін өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы техникасының өндірісін ынталандыру қағидаларында, көрсетілген бұйрықпен бекітілген:
Осы Қағидаға 8, 9 және 10-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Қалдықтарды басқару мемлекеттік саясат департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности
Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
__________ А. Бейспеков
Министр экологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
__________ З. Сулейменова
"СОГЛАСОВАН"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство торговли и интеграции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение 1
к совместному к приказу
исполняющий обязанности
Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 16 мая 2023 года № 357
и Министр экологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
от 12 мая 2023 года № 144
Приложение 8 к Правилам
стимулирования производства
в Республике Казахстан
экологически чистых
автомобильных транспортных
средств (соответствующих
экологическому классу,
установленному техническим
регламентом Евразийского
экономического союза;
с электродвигателями) и их
компонентов, а также самоходной
сельскохозяйственной техники,
соответствующей экологическим
требованиям, определенным
техническими регламентами
Расчет финансирования, связанного с поддержкой гарантийных обязательств
в отношении автомобильных транспортных средств категории М,
в том числе повышенной проходимости категории G
Наименование организации ______________________________________
Место нахождения _____________________________________________
БИН (ИИН)_________ ОКЭД__________ Кбе__________ БИК________
Свидетельство о регистрации ____________________________________
Категория автомобильных транспортных средств
Объем двигателя (куб. см.)
Количество выпущенных автомобильных транспортных средств (штук)

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрінің міндетін атқарушы
А. Бейспеков
Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи
ресурстар министрі
З. Сулейменова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Сауда және интреграция
министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігі
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің міндетін атқарушы
2023 жылғы 16 мамырдағы
№ 357 мен
Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи
ресурстар министрі
2023 жылғы 12 мамырдағы
№ 144 Бірлескен бұйрыққа
1-қосымша
Қазақстан Республикасында
экологиялық таза автомобиль
көлік құралдарының
(Еуразиялық экономикалық
одақтың техникалық
регламентінде белгіленген
экологиялық сыныпқа сәйкес
келетін; электр қозғалтқыштары
бар) және олардың
құрамдастарының, сондай-ақ
техникалық регламенттерде
айқындалған экологиялық
талаптарға сәйкес келетін
өздігінен жүретін ауыл
шаруашылығы техникасының
өндірісін ынталандыру
қағидаларына
8-қосымша
M санатының, соның ішінде G санатының жүріп өту мүмкіндігі жоғары автомобиль көлік құралдарына қатысты кепілдік міндеттемелерін қолдаумен байланысты қаржыландыру есептемесі
Ұйымның атауы _______________________________________________
Орналасқан жері _______________________________________________
БСН (ЖСН)_________ ЭҚЖЖ_________ Кбе_________ БСК__________
Тіркелуі туралы куәлік __________________________________________
Автомобиль көлік құралдарының санаты
Толық массасы тонна
Шығарылған автомобиль көлік құралдарының саны (дана

Размер ставки финансирования, связанного с поддержкой гарантийных обязательств в отношении экологически чистых транспортных средств категории М1, М2, М3 (МРП)*
Сумма, подлежащая выплате (тенге)*
А
Б
В
Г
Д=В*Г*МРП
М1
Не более 1 000
75
Свыше 1 000,
но не более 2 000
175
Свыше 2 000,
но не более 3 000
250
Свыше 3 000
575
С электродвигателем
475
М2, М3
Не более 2 500
200
Свыше 2 500,
но не более 5 000
400
Свыше 5 000,
но не более 10 000
525
Свыше 10 000
675
С электродвигателем
200
Размер финансирования к выплате:
*Примечание: Для расчета размера финансирования, связанного с поддержкой гарантийных обязательств в отношении автомобильных транспортных средств категории М1, М2, М3, выпущенных до 14 мая 2022 года, в том числе повышенной проходимости категории G, применяются максимальные размеры ставок финансирования, связанные с поддержкой гарантийных обязательств в отношении экологически чистых транспортных средств категории М1, М2, М3, предусмотренные до введения в действие настоящего приказа.
Руководитель организации _____________________________________________
(подпись) (фамилия имя отчество (при наличии))
Главный бухгалтер ________________ ___________________________________
(подпись) (фамилия имя отчество (при наличии))
"__" ________________ 20__ г.
Место для печати (при наличии)
Приложение 2
к совместному к приказу
Приложение 9 к Правилам
стимулирования производства
в Республике Казахстан
экологически чистых
автомобильных транспортных
средств (соответствующих
экологическому классу,
установленному техническим
регламентом Евразийского
экономического союза;
с электродвигателями) и их
компонентов, а также самоходной
сельскохозяйственной техники,
соответствующей экологическим
требованиям, определенным
техническими регламентами
Расчет финансирования, связанного с поддержкой гарантийных обязательств
в отношении автомобильных транспортных средств категории N,
в том числе повышенной проходимости категории G
Наименование организации ______________________________________
Место нахождения ______________________________________________
БИН (ИИН)_________ ОКЭД__________ Кбе__________ БИК_________
Свидетельство о регистрации _____________________________________
Категория автомобильных транспортных средств
Полная (технически допустимая максимальная) масса, тонн
Количество выпущенных автомобильных транспортных средств (штук)
Размер ставки финансирования, связанного с поддержкой гарантийных обязательств в отношении экологически чистых транспортных средств категории N1, N2, N3 (МРП)*
Сумма, подлежащая выплате (тенге)*
А
Б
В
Г
Д=В*Г*МРП
N1, N2, N3
Не более 2,5 тонн

М1, М2, М3 санатындағы экологиялық таза көлік құралдарына қатысты кепілдік міндеттемелерді қолдауға байланысты қаржыландыру мөлшерлемесінің мөлшері (АЕК)*
Төлеуге жататын сомасы (теңге)*
А
Б
В
Г
Д=В*Г*АЕК
М1
1 000-нан артық емес
75
1 000-нан жоғары, алайда 2 000-нан артық емес
175
2 000-нан жоғары, алайда 3 000-нан артық емес
250
3 000-нан жоғары
575
Электр қозғалтқышы бар
475
М2, М3
2 500-ден артық емес
200
2 500-ден жоғары, алайда 5 000-нан артық емес
400
5 000-нан жоғары, алайда 10 000-нан артық емес
525
10 000-нан артық
675
Электр қозғалтқышы бар
200
Төлеуге берілетін қаржыландыру мөлшері:
Ескертпе: 2022 жылғы 14 мамырға дейін шығарылған М1, М2, М3 санатындағы автомобиль көлік құралдарына қатысты кепілдік міндеттемелерін қолдауға байланысты қаржыландыру мөлшерін, оның ішінде G санатындағы жүріп өту мүмкіндігі жоғарылауын есептеу үшін осы бұйрық қолданысқа енгізілгенге дейін көзделген М1, М2, М3 санатындағы экологиялық таза көлік құралдарына қатысты кепілдік міндеттемелерін қолдауға байланысты қаржыландыру мөлшерлемелерінің ең жоғары мөлшері қолданылады.
Ұйым басшысы ______________________________________________
(қолы) (тегі аты әкесінің аты болған жағдайда))
Бас бухгалтер ________________________________________________
(қолы) (тегі аты әкесінің аты (болған жағдайда))
20__ жылғы "__" ________________
Мөр орны (болған кезде)
Бірлескен бұйрыққа
2-қосымша
Қазақстан Республикасында
экологиялық таза автомобиль
көлік құралдарының
(Еуразиялық экономикалық
одақтың техникалық
регламентінде белгіленген
экологиялық сыныпқа сәйкес
келетін; электр қозғалтқыштары
бар) және олардың
құрамдастарының, сондай-ақ
техникалық регламенттерде
айқындалған экологиялық
талаптарға сәйкес келетін
өздігінен жүретін ауыл
шаруашылығы техникасының
өндірісін ынталандыру
қағидаларына
9-қосымша
N санатының, соның ішінде G санатының жүріп өту мүмкіндігі жоғары автомобиль көлік құралдарына қатысты кепілдік міндеттемелерін қолдаумен байланысты қаржыландыру есептемесі
Ұйымның атауы _______________________________________________
Орналасқан жері _______________________________________________
БСН (ЖСН)_________ ЭҚЖЖ_________ Кбе_________ БСК__________
Тіркелуі туралы куәлік __________________________________________
Автомобиль көлік құралдарының санаты
Толық массасы тонна
Шығарылған автомобиль көлік құралдарының саны (дана
N1, N2, N3 санатындағы экологиялық таза көлік құралдарына қатысты кепілдік міндеттемелерді қолдауға байланысты қаржыландыру мөлшерлемесінің мөлшері (АЕК)*
Төлеуге жататын сомасы (теңге)*
А
Б
В
Г
Д=В*Г*АЕК
N1, N2, N3
2,5 тоннадан артық емес

175
Свыше 2,5 тонн, но не более 3,5 тонн
375
Свыше 3,5 тонн, но не более 5 тонн
375
Свыше 5 тонн, но не более 8 тонн
400
Свыше 8 тонн, но не более 12 тонн
475
Свыше 12 тонн, но не более 20 тонн, кроме седельных тягачей
525
Свыше 20 тонн, но не более 50 тонн, кроме седельных тягачей
1 025
Седельные тягачи свыше 12 тонн, но не более 50 тонн
550
Размер финансирования к выплате:
*Примечание: Для расчета размера финансирования, связанного с поддержкой гарантийных обязательств в отношении автомобильных транспортных средств категории N1, N2, N3, выпущенных до 14 мая 2022 года, в том числе повышенной проходимости категории G, применяются максимальные размеры ставок финансирования, связанные с поддержкой гарантийных обязательств в отношении экологически чистых транспортных средств категории N1, N2, N3, предусмотренные до введения в действие настоящего приказа.
Руководитель организации __________________________________________
(подпись) (фамилия имя отчество (при наличии))
Главный бухгалтер ________________ ________________________________
(подпись) (фамилия имя отчество (при наличии))
"__" ________________ 20__ г.
Место для печати (при наличии)
Приложение 3
к совместному к приказу
Приложение 10 к Правилам
стимулирования производства
в Республике Казахстан
экологически чистых
автомобильных транспортных
средств (соответствующих
экологическому классу,
установленному техническим
регламентом Евразийского
экономического союза;
с электродвигателями) и их
компонентов, а также самоходной
сельскохозяйственной техники,
соответствующей экологическим
требованиям, определенным
техническими регламентами
Расчет финансирования, связанного с поддержкой гарантийных обязательств
в отношении самоходной сельскохозяйственной техники
Наименование организации ______________________________________
Место нахождения ______________________________________________
БИН (ИИН)_________ ОКЭД__________ Кбе__________ БИК_________
Свидетельство о регистрации _____________________________________
Вид самоходной сельскохозяйственной техники
Мощность двигателя
Количество выпущенной самоходной сельскохозяйственной техники (штук)
Размер ставки финансирования, связанного с поддержкой гарантийных обязательств в отношении самоходной сельскохозяйственной техники (МРП)*
Сумма, подлежащая выплате (тенге)*
А
Б
В
Г
Д=В*Г*МРП
Тракторы
До 60 л.с.

175
2,5 тоннадан жоғары, бірақ 3,5 тоннадан артық емес
375
3,5 тоннадан жоғары, бірақ 5 тоннадан артық емес
375
5 тоннадан жоғары, бірақ 8 тоннадан артық емес
400
8 тоннадан жоғары, бірақ 12 тоннадан артық емес
475
Ершіткі тартқыштардан басқа, 12 тоннадан жоғары, бірақ 20 тоннадан артық емес
525
Ершіткі тартқыштардан басқа, 20 тоннадан жоғары бірақ, 50 тоннадан артық емес
1 025
12 тоннадан жоғары бірақ, 50 тоннадан артық емес ершіткі тартқыштар
550
Төлеуге берілетін қаржыландыру мөлшері:
Ескертпе: 2022 жылғы 14 мамырға дейін шығарылған N1, N2, N3 санатындағы автомобиль көлік құралдарына қатысты кепілдік міндеттемелерін қолдауға байланысты қаржыландыру мөлшерін, оның ішінде G санатындағы жүріп өту мүмкіндігі жоғарылауын есептеу үшін осы бұйрық қолданысқа енгізілгенге дейін көзделген N1, N2, N3 санатындағы экологиялық таза көлік құралдарына қатысты кепілдік міндеттемелерін қолдауға байланысты қаржыландыру мөлшерлемелерінің ең жоғары мөлшері қолданылады.
Ұйым басшысы ______________________________________________
(қолы) (тегі аты әкесінің аты болған жағдайда))
Бас бухгалтер ________________________________________________
(қолы) (тегі аты әкесінің аты (болған жағдайда))
20__ жылғы "__" ________________
Мөр орны (болған кезде).
Бірлескен бұйрыққа
3-қосымша
Қазақстан Республикасында
экологиялық таза автомобиль
көлік құралдарының
(Еуразиялық экономикалық
одақтың техникалық
регламентінде белгіленген
экологиялық сыныпқа сәйкес
келетін; электр қозғалтқыштары
бар) және олардың
құрамдастарының, сондай-ақ
техникалық регламенттерде
айқындалған экологиялық
талаптарға сәйкес келетін
өздігінен жүретін ауыл
шаруашылығы техникасының
өндірісін ынталандыру
қағидаларына
10-қосымша
Өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы техникасына қатысты кепілдікті міндеттемелерді қолдауға байланысты қаржыландыру есептемесі
Ұйымның атауы _______________________________________________
Орналасқан жері _______________________________________________
БСН (ЖСН)_________ ЭҚЖЖ_________ Кбе_________ БСК__________
Тіркелуі туралы куәлік __________________________________________
Автомобиль көлік құралдарының санаты
Толық массасы тонна
Шығарылған автомобиль көлік құралдарының саны (дана
Өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы техникасына қатысты кепілдік міндеттемелерді қолдауға байланысты қаржыландыру мөлшерлемесінің мөлшері (АЕК)*
Төлеуге жататын сомасы (теңге)*
А
Б
В
Г
Д=В*Г*АЕК
Тракторлар
60 а.к. дейін

100
От 61 л.с. до 130 л.с.
275
От 131 л.с. до 220 л.с.
850
От 221 л.с. до 340 л.с.
1 450
От 341 л.с. до 380 л.с.
1 450
Свыше 380 л.с.
2 000
Комбайны зерноуборочные, комбайны кормоуборочные
До 160 л.с.
450
От 161 л.с. до 220 л.с.
1 150
От 221 л.с. до 255 л.с.
1 600
От 256 л.с. до 325 л.с.
1 900
От 326 л.с. до 400 л.с.
1 900
Свыше 400 л.с.
2 250
Иная самоходная сельскохозяйственная техника
До 200 л.с.
450
От 201 л.с.
1 150
*Примечание: Для расчета размера финансирования, связанного с поддержкой гарантийных обязательств в отношении самоходной сельскохозяйственной техники, выпущенных до 14 мая 2022 года, применяются максимальные размеры ставок финансирования, связанные с поддержкой гарантийных обязательств в отношении самоходной сельскохозяйственной техники, предусмотренные до введения в действие настоящего приказа.
Руководитель организации ____________________________________________
(подпись) (фамилия имя отчество (при наличии))
Главный бухгалтер ________________ __________________________________
(подпись) (фамилия имя отчество (при наличии))
"__" ________________ 20__ г.
Место для печати (при наличии)

100
61 а.к.-ден 130 а.к. дейін
275
131 а.к.-ден 220 а.к. дейін
850
221 а.к.-дан 340 а.к. дейін
1 450
341 а.к.-дан 380 а.к. дейін
1 450
380 а.к. жоғары
2 000
Астық жинайтын комбайндар, жем жинайтын комбайндар
160 а.к. дейін
450
161 а.к.-дан 220 а.к. дейін
1 150
221 а.к.-дан 255 а.к. дейін
1 600
256 а.к.-дан 325 а.к. дейін
1 900
326 а.к.-дан 400 а.к. дейін
1 900
400 а.к. жоғары
2 250
Басқа өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы техника
200 а.к. дейін
450
201 а.к.-дан
1 150
*Ескертпе: 2022 жылғы 14 мамырға дейін шығарылған өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы техникасына қатысты кепілдік міндеттемелерді қолдауға байланысты қаржыландыру мөлшерін есептеу үшін осы бұйрық қолданысқа енгізілгенге дейін көзделген өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы техникасына қатысты кепілдік міндеттемелерді қолдауға байланысты қаржыландыру мөлшерлемелерінің ең жоғары мөлшері қолданылады.
Ұйым басшысы ______________________________________________
(қолы) (тегі аты әкесінің аты болған жағдайда))
Бас бухгалтер ________________________________________________
(қолы) (тегі аты әкесінің аты (болған жағдайда))
20__ жылғы "__" ________________
Мөр орны (болған кезде)