Об утверждении типовой формы акта обследования семейно-имущественного положения сотрудника органов национальной безопасности Республики Казахстан
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 31 мая 2023 года № 35/қе. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 мая 2023 года № 32647
В соответствии с подпунктом 1) пункта 15 статьи 30 Закона Республики Казахстан "О специальных государственных органах Республики Казахстан" и подпунктом 313-3) пункта 15 Положения о Комитете национальной безопасности Республики Казахстан, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1996 года № 2922 ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую типовую форму акта обследования семейно-имущественного положения сотрудника органов национальной безопасности Республики Казахстан.
2. Департаменту кадров Комитета национальной безопасности Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Комитета национальной безопасности Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
Е. Сагимбаев
Утвержден приказом
Председателя Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
от 31 мая 2023 года № 35/қе
Типовая форма акта обследования семейно-имущественного положения сотрудника органов национальной безопасности Республики Казахстан
"____" ___________ 20___ года
1. Комиссия в составе: ___________________________________________
_______________________________________________________________
провела обследование семейно-имущественного положения сотрудника
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии) сотрудника, дата рождения)
при решении вопроса о назначении его на нижестоящую должность по семейным
обстоятельствам, определенным подпунктом 2) пункта 2 статьи 49 Закона
Республики Казахстан "О специальных государственных органах Республики Казахстан".

Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдары қызметкерінің отбасылық-мүліктік жағдайын тексеру актісінің үлгі нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2023 жылғы 31 мамырдағы № 35/қе бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 31 мамырда № 32647 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 30-бабы 15-тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 1 сәуiрдегі № 2922 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi туралы ереже 15-тармағының 313-3) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдары қызметкерінің отбасылық-мүліктік жағдайын тексеру актісінің үлгі нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Кадрлар департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы
Е. Сагимбаев
Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2023 жылғы 31 мамырдағы
№ 35/қе бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдары қызметкерінің отбасылық-мүліктік жағдайын тексеру актісінің үлгі нысаны
20___ жылғы "____" _________
1. "Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 49-бабы 2-тармағының 2) тармақшасымен белгіленген отбасылық жағдайға байланысты
________________________________________________________________________________
(қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), туған күні)
төмен тұрған лауазымға тағайындау туралы мәселені шешу кезінде мынадай құрамдағы
комиссия: _________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
оның отбасылық-мүліктік жағдайына тексеру жүргізді.

2. Адрес государственного учреждения, в котором сотрудник проходит службу
(либо условное наименование воинской части)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
3. Когда зачислен в органы национальной безопасности Республики Казахстан
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
4. Где работал (учился) до зачисления на службу в органы национальной безопасности
Республики Казахстан _________________________________________________
_____________________________________________________________________
(указать должность, наименование организации)
5. Кого содержит на своем иждивении ____________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
6. Состав семьи сотрудника:
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Дата рождения
Родственное отношение
Место жительства
1
2
3
4
5
7. Обеспеченность жилищем семьи сотрудника ___________________________
____________________________________________________________________
8. Семейные обстоятельства, определенные подпунктом 2) пункта 2 статьи 49
Закона Республики Казахстан "О специальных государственных органах
Республики Казахстан", установленные в результате обследования (к акту
прилагаются копии документов, подтверждающие данные обстоятельства)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
9. Выводы и предложения комиссии, проводящей обследование семейно-
имущественного положения сотрудника _________________________________
____________________________________________________________________
Подписи членов комиссии
________________________
________________________
________________________
"____" ___________ 20___ года
10. С настоящим актом ознакомлен ______________________________________
_____________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (при наличии) сотрудника)
"____" ___________ 20___ года
Примечание:      Акт обследования семейно-имущественного положения приобщается
в личное дело сотрудника.
_______________

2. Қызметкер қызмет өткеретін мемлекеттік мекеменің мекенжайы (не болмаса әскери бөлімнің шартты атауы)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
3. Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарына қашан қабылданды
________________________________________________________________________________
4. Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарына қызметке қабылданғанға
дейін қайда жұмыс істеді (оқыған) _______________________
________________________________________________________________________________
(лауазымы, ұйымның атауы көрсетілген)
5. Өзінің асырауында кімдер бар ______________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
6. Қызметкердің отбасы құрамы:
Р/с
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Туған күні
Туыстық қатынасы
Тұрғылықты жері
1
2
3
4
5
7. Қызметкер отбасының тұрғын үймен қамтамасыз етілуі _________________________
________________________________________________________________________________
8. "Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 49-бабы 2-тармағының 2) тармақшасында айқындалған, тексеру нәтижесінде белгіленген отбасы жағдайы (актіге осы жағдайды растайтын құжаттардың көшірмесі қоса беріледі)
____________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
9. Қызметкердің отбасылық-мүліктік жағдайына тексеру жүргізген комиссияның қорытындылары мен ұсыныстары _________________________
______________________________________________________________________________
Комиссия мүшелерінің қолы
________________________
________________________
________________________
20___ жылғы "____" ___________
10. Осы актімен таныстым __________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(қызметкердің қолы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
20___ жылғы "____" ___________
Ескертпе:
Отбасылық-мүліктік жағдайды тексеру актісі қызметкердің жеке ісіне тігіледі.
_______________