О внесении изменений и дополнения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 июня 2015 года № 6-3/597 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 262. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июля 2023 года № 33113
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 июня 2015 года № 6-3/597 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12714) следующие изменения и дополнение:
в Правилах субсидирования стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям, утвержденных указанным приказом:
в пункте 2:
подпункт 12) исключить;
дополнить подпунктом 12-1) следующего содержания:
"12-1) кадастровый номер орошаемого поля – присваиваемый уникальный код орошаемого поля, предназначенный для определения его местонахождения (идентификации) с использованием данных дистанционного зондирования Земли;";
пункт 5 изложить в следующей редакции:

"Ауыл шаруашылығы тауарларын өндiрушiлерге су беру бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 6-3/597 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 262 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 19 шiлдеде № 33113 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ауыл шаруашылығы тауарларын өндiрушiлерге су беру бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 6-3/597 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12714 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ауыл шаруашылығы тауарларын өндiрушiлерге су беру бойынша қызметтердің құнын субсидиялау қағидаларында:
2-тармақта:
12) тармақша алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 12-1) тармақшамен толықтырылсын:
"12-1) суармалы танаптың кадастрлық нөмірі – Жерді қашықтықтан зондтау деректерін пайдалана отырып, танаптың орналасқан жерін анықтауға (сәйкестендіруге) арналған суармалы танапқа берілетін бірегей код;";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"5. Размер выделяемых субсидии на 1 (один) кубический метр (далее – м3) поставленной воды устанавливается дифференцированно, в процентном отношении от тарифов, утвержденных в соответствии с Законом Республики Казахстан "О естественных монополиях" (далее – Закон о естественных монополиях), для СХТП (услугополучателей) соответствующим территориальным департаментом Комитета по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан согласно размерам субсидий на 1 (один) м3 приобретенной поливной воды, указанным в пункте 10 настоящих Правил.
Для получения субсидий СХТП (услугополучатели) оплачивают вододателю полную стоимость, либо разницу между действующим тарифом и субсидируемой частью тарифа, а остальную разницу СХТП (услугополучатели) оплачивают вододателю после получения субсидий. При этом все условия оплаты субсидий прописываются в договоре между вододателем и СХТП (услугополучателями).";
в пункте 9:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) подтверждении затрат на приобретение услуг по подаче поливной воды в результате информационного взаимодействия ГИСС и информационной системы по приему и обработке электронных счетов-фактур (далее – ИС ЭСФ) (наличие соответствующей электронной счет-фактуры вододателя).
Не допускается отзыв, аннулирование и корректировка электронных счетов-фактур, использованных для получения субсидий.
Электронная счет-фактура запрашивается из ИС ЭСФ в режиме "запрос-ответ" с подтверждением контрагента в ИС ЭСФ до подачи заявки в ГИСС (запрошенная электронная счет-фактура автоматически блокируется в ИС ЭСФ при подтверждении использования электронной счет-фактуры для получения субсидий).
В случаях отзыва, аннулирования и корректировки электронных счетов-фактур, использованных для получения субсидий, СХТП (услугополучатель) возвращает полученные субсидии в Управление (услугодателю).";
подпункт 5) исключить;
пункт 10 изложить в следующей редакции:

"5. Жеткізілген судың 1 (бір) текше метріне (бұдан әрі – м3) бөлінетін субсидиялар мөлшері Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің тиісті аумақтық департаменті АШТӨ (көрсетілетін қызметті алушылар) үшін "Табиғи монополиялар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына (бұдан әрі – Табиғи монополиялар туралы заң) сәйкес бекітілген тарифтерге пайыздық қатынаста, осы Қағидалардың 10-тармағында көрсетілген сатып алынған суаратын судың 1 (бір) м3 арналған субсидиялар мөлшеріне сәйкес сараланып белгіленеді.
АШТӨ (көрсетілетін қызметті алушылар) субсидия алу үшін су берушіге толық құнды немесе қолданыстағы тариф пен тарифтің субсидияланатын бөлігі арасындағы айырманы төлейді, ал қалған айырманы су берушіге АШТӨ (көрсетілетін қызметті алушылар) субсидия алғаннан кейін төлейді. Бұл ретте, субсидия төлеудің барлық талаптары су беруші мен АШТӨ (көрсетілетін қызметті алушылар) арасындағы шартта жазылады.";
9-тармақта:
4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) СМАЖ бен электрондық шот-фактураларды қабылдау мен өңдеу жөніндегі ақпараттық жүйенің (бұдан әрі – ЭШФ АЖ) ақпараттық өзара іс-қимылы нәтижесінде суаратын суды беру бойынша көрсетілетін қызметтерді сатып алуға жұмсалған шығындардың расталуы (су берушінің тиісті электрондық шот-фактурасының болуы).
Субсидиялар алу үшін пайдаланылған электрондық шот-фактураларды кері қайтарып алуға, жоюға және түзетуге жол берілмейді.
Электрондық шот-фактура ЭШФ АЖ-дан СМАЖ-ға өтінім бергенге дейін ЭШФ АЖ-да контрагентті растай отырып, "сұрақ-жауап" режимінде сұратылады (сұратылған электрондық шот-фактура субсидиларды алу үшін электрондық шот-фактураны пайдалануды растау кезінде ЭШФ АЖ-да автоматты түрде бұғатталады).
Субсидияларды алу үшін пайдаланылған электрондық шот-фактураларды қайтарып алған, жойған және түзеткен жағдайларда, АШТӨ (көрсетілетін қызметті алушы) алынған субсидияларды Басқармаға (көрсетілетін қызметті берушіге) қайтарады.";
5) тармақша алып тасталсын;
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"10. Размер субсидии на 1 (один) м3 приобретенной поливной воды при поверхностном поливе составляет:
1) для рисовых культур – 50 (пятьдесят) процентов (далее – %) от тарифа без налога на добавленную стоимость (далее – НДС);
2) для многолетних кормовых культур, возделываемых с применением системы лиманного орошения с механизированным водоподъемом в Атырауской, Актюбинской и Западно-Казахстанской областях – 85% от тарифа без НДС.
При поливе без применения водосберегающих технологий (капельное, дождевание (фронтальное, круговое, барабанное), сплинкерное), размер субсидии на 1 (один) м3 приобретенной поливной воды устанавливается дифференцированно, в % отношении от тарифов (без НДС), независимо от способа подачи воды и составляет:
Наименование
2024 год
2025 год
с 2026 года
до 2,0 (двух) тенге на м3
50%
40%
30%
от 2,01 (двух целых одной сотой) до 4,0 (четырех) тенге на м3
55%
45%
35%
от 4,01 (четырех целых одной сотой) до 9,0 (девяти) тенге на м3
60%
50%
40%
от 9,01(девяти целых одной сотой) до 15,0 (пятнадцати) тенге на м3
65%
55%
45%
от 15,01 (пятнадцати целых одной сотой) до 20,0 (двадцати) тенге на м3
70%
60%
50%
свыше 20 (двадцати) тенге на м3
75%
65%
55%
При поливе с применением водосберегающих технологий (капельное, дождевание (фронтальное, круговое, барабанное), сплинкерное), размер субсидии на 1 (один) м3 приобретенной поливной воды устанавливается дифференцированно, в % отношении от тарифов (без НДС), независимо от способа подачи воды и составляет:
до 2,0 (двух) тенге на м3
60%
от 2,01 (двух целых одной сотой) до 4,0 (четырех) тенге на м3
65%
от 4,01 (четырех целых одной сотой) до 9,0 (девяти) тенге на м3
70%
от 9,01 (девяти целых одной сотой) до 15,0 (пятнадцати) тенге на м3
75%
от 15,01 (пятнадцати целых одной сотой) до 20,0 (двадцати) тенге на м3
80%
свыше 20 (двадцати) тенге на м3
85%
Размер субсидии на 1 (один) м3 приобретенной поливной воды рассчитывается по следующей формуле:
S = T*на %, в соответствии с утвержденными размерами тарифов,
где:
S – размер субсидии в тенге на м3 приобретенной поливной воды;
T – утвержденный тариф (без НДС) тенге на м3.";
приложение 1 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.

"10. Жерүстімен суару кезінде сатып алынған суаратын судың 1 (бір) м3 арналған субсидия мөлшері:
1) күріш дақылдары үшін қосылған құн салығынсыз (бұдан әрі – ҚҚС) тарифтің 50 (елу) пайызын (бұдан әрі – %);
2) Атырау, Ақтөбе, және Батыс Қазақстан облыстарында механикаландырылған су көтеру арқылы көлтабандап суару жүйелерін қолдана отырып өсірілетін көпжылдық шөптер үшін ҚҚС-сыз тарифтің 85 %-ын құрайды.
Су үнемдейтін технологияларды (тамшылатып, жаңбырлатып (алдыңғы, айналмалы, барабанды), сплинкерлі) пайдаланбай суару кезінде сатып алынатын суару суының 1 (бір) м3 үшін бюджеттік субсидия мөлшері су беру тәсілдеріне қарамастан тарифтерге (ҚҚС-сыз) % қатынаста сараланып белгіленеді және мыналарды құрайды:
Атауы
2024 жыл
2025 жыл
2026 жылдан бастап
2,0 (екі) теңгеге дейін
50%
40%
30%
м3-іне 2,01 теңгеден (екі бүтін жүзден бір) 4,0 (төрт) теңгеге дейін
55%
45%
35%
м3-іне 4,01 теңгеден (төрт бүтін жүзден бір) 9,0 (тоғыз) теңгеге дейін
60%
50%
40%
м3-іне 9,01 теңгеден (тоғыз бүтін жүзден бір)15,0 (он бес) теңгеге дейін
65%
55%
45%
м3-іне 15,01 теңгеден (он бес бүтін жүзден бір) 20,0 (жиырма) теңгеге дейін
70%
60%
50%
м3-іне 20 (жиырма) теңгеден жоғары
75%
65%
55%
Су үнемдейтін технологияларды (тамшылатып, жаңбырлатып (алдыңғы, айналмалы, барабанды), сплинкерлі) пайдалана отырып суару кезінде сатып алынатын суару суының 1 (бір) м3 үшін бюджеттік субсидия мөлшерін су беру тәсілдеріне қарамастан тарифтерге (ҚҚС-сыз) % қатынаста сараланып белгіленеді және мыналарды құрайды:
2,0 (екі) теңгеге дейін
60%
м3-іне 2,01 теңгеден (екі бүтін жүзден бір) 4,0 (төрт) теңгеге дейін
65%
м3-іне 4,01 теңгеден (төрт бүтін жүзден бір) 9,0 (тоғыз) теңгеге дейін
70%
м3-іне 9,01 теңгеден (тоғыз бүтін жүзден бір)15,0 (он бес) теңгеге дейін
75%
м3-іне 15,01 теңгеден (он бес бүтін жүзден бір) 20,0 (жиырма) теңгеге дейін
80%
м3-іне 20 (жиырма) теңгеден жоғары
85%
Сатып алынған суаратын судың 1 (бір) м3 арналған субсидия мөлшері мынадай формула бойынша есептеледі:
S = T * % тарифтердің бекітілген мөлшеріне сәйкес,
мұнда:
S – сатып алынған суаратын судың м3 арналған субсидия мөлшері, теңгемен;
T – м3-ге бекітілген тариф (ҚҚС-сыз), теңге.";
көрсетілген Қағидаларға 1-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Департаменту земледелия Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2024 года, за исключением абзаца четвертого пункта 1 настоящего приказа, который вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Е. Карашукеев
"СОГЛАСОВАН"
Агентство по защите и
развитию конкуренции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового
развития, инноваций и
аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство экологии и
природных ресурсов
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 14 июля 2023 года № 262
Приложение 1
к Правилам субсидирования
стоимости услуг по подаче
воды сельскохозяйственным
товаропроизводителям
Форма
В __________________________
(местный исполнительный орган
области, городов Астаны,
Алматы и Шымкента)
от _________________________
(наименование юридического
лица или фамилия, имя,
отчество (при его наличии)
физического лица)
Заявка на получение субсидий на услуги по подаче воды за _________ месяц 20__ года
1. Сельскохозяйственный товаропроизводитель __________________________
___________________________________________________________________.
(наименование, фамилия, имя, отчество (при его наличии), контактный телефон)
`2. Сведения о заявителе:
1) адрес заявителя ____________________________________________________;
(индекс, город, район, область, улица, дом, телефон)
2) реквизиты заявителя _________________________________________________;
(для физических лиц – индивидуальный идентификационный номер, для юридических лиц – бизнес-идентификационный номер (далее – БИН), фамилия, имя, отчество (при его наличии) и индивидуальный идентификационный номер первого руководителя)
3) уведомление о начале деятельности в качестве индивидуального предпринимателя – для физического лица ______________________________________________________;
4) категория субъекта предпринимательства ______________________________;

2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өңдеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілетін осы бұйрықтың 1-тармағының төртінші абзацын қоспағанда, 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
Е. Карашукеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Бәсекелестікті қорғау және
дамыту агенттігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи
ресурстар министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
2023 жылғы 14 шілдедегі
№ 262 бұйрығына
қосымша
Ауыл шаруашылығы
тауарларын өндірушілерге су
беру бойынша көрсетілетін
қызметтердің құнын
субсидиялау қағидаларына
1-қосымша
Нысан
(Кімге)______________________
(облыстың, Астана, Алматы
және Шымкент қалаларының
жергілікті атқарушы органы)
(кімнен)
_____________________
(заңды тұлғаның атауы немесе
жеке тұлғаның аты, әкесінің аты
(бар болса), тегі)
Су беру бойынша көрсетілетін қызметтерге субсидиялар алуға арналған өтінім 20 __ жылғы ____________ айы үшін
1. Ауыл шаруашылығы тауарын өндіруші _______________________
_____________________________________________________________;
(атауы, аты, әкесінің аты (бар болса), тегі, байланыс телефоны)
2. Өтінім беруші туралы мәліметтер:
1) өтінім берушінің мекенжайы __________________________________
(индекс, қала, аудан, облыс, көше, үй, телефон)
2) өтінім берушінің деректемелері ________________________________
___________________________________________________________________;
(жеке тұлғалар үшін – жеке сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғалар үшін – бизнес
сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – БСН), бірінші басшының аты, әкесінің аты
(бар болса), тегі және жеке сәйкестендіру нөмірі)
3) дара кәсіпкер ретінде қызметінің басталғаны туралы хабарлама – жеке тұлға үшін
________________________________________________________;
4) кәсіпкерлік субъктісінің санаты ________________________________;

5) код по общему классификатору видов экономической деятельности (ОКЭД)
_____________________________________________________________________.
3. Идентификационный и (или) правоустанавливающий документ на земельный участок, принадлежащий заявителю на правах землепользования или частной собственности.
№ п/п
Кадастровый номер орошаемого поля
Площадь, гектар (далее – га)
Целевое назначение
Наименование собственника земельного участка или землепользователя
всего
в том числе орошаемый
1
2
3
4
5
6
Площадь орошаемого поля не превышает площадь земельных участков сельскохозяйственного назначения, принадлежащих данному СХТП (услугополучателю) на праве землепользования и (или) частной собственности.

5) экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуші бойынша коды (ЭҚТЖ) _______.
3. Өтінім берушіге жер пайдалану немесе жеке меншік құқығында тиесілі жер
учаскесіне сәйкестендіру және (немесе) құқық белгілейтін құжат
Р/с №
Суармалы танаптың кадастрлық нөмірі
Алаңы, гектар (бұдан әрі – га)
Нысаналы мақсаты
Жер учаскесі иесінің немесе жер пайдаланушының атауы
барлығы
оның ішінде суармалы
1
2
3
4
5
6
Суармалы танаптың алаңы жер пайдалану және (немесе) жеке меншік құқығындағы осы АШТӨ-ге (көрсетілетін қызметті алушыларға) тиесілі ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің алаңынан аспайды.

4. Сведения об источнике орошения:
1) наименование источника ______________________________________;
(река, родник, оросительная система, распределитель, водовыдел)
2) тариф вододателя (в тенге) ____________________________________;
3) копия договора с вододателем о представлении услуг по подаче воды
______________________________________________________________;
4) наименование прибора учета либо измерительного прибора и установки, внесенного в реестр государственной системы обеспечения единства измерений, номер и дата акта ввода водосберегающих технологий _____________________________
_______________________________________________________________.
5. Объем водопотребления поливной воды по видам возделываемых сельскохозяйственных культур:
Засеваемая культура
Площадь посева, га
в том числе по способам полива:
поверхностный полив, га
капельное (подпочвенное) орошение, га
дождевальная машина кругового действия, га
дождевальная машина фронтального действия, га
дождевальная машина барабанного типа, га
спринклерная система орошения, га
продолжение таблицы
объем водопотребления, тысяч кубических метров (далее – м3)
поверхностный полив
капельное (подпочвенное) орошение
дождевальная машина кругового действия
площадь, га
удельная норма водопотребления, м3/га
объем водопотребления, м3/га
площадь, га
удельная норма водопотребления, м3/га
объем водопотребления, м3/га
площадь, га
удельная норма водопотребления, м3/га
объем водопотребления, м3/га
продолжение таблицы
объем водопотребления, м3
дождевальная машина фронтального действия
дождевальная машина барабанного типа
спринклерная система орошения
площадь, га
удельная норма водопотребления, м3/га
объем водопотребления, м3/га
площадь, га
удельная норма водопотребления, м3/га
объем водопотребления, м3/га
площадь, га
удельная норма водопотребления, м3/га
объем водопотребления, м3/га
продолжение таблицы
для многолетних кормовых культур, возделываемых с применением системы лиманного орошения с механизированным водоподъемом в Атырауской, Актюбинской и Западно-Казахстанской областей, м3
площадь, га
удельная норма водопотребления, м3/га
объем водопотребления, м3/га
6. Информация о наличии текущего счета:
1) реквизиты банковского счета в банке второго уровня для получения субсидий
_____________________________________________________________;
2) банковский идентификационный код __________________________;
3) корреспондирующий счет ____________________________________;
4) БИН ______________________________________________________;
5) код бенефициара ___________________________________________.

4. Суару көзі туралы мәлеметтер:
1) су көзінің атауы _____________________________________________;
(өзен, бұлақ, суландыру жүйесі, субөлгіш, сутаратқыш)
2) су берушінің тарифі (теңгемен) ________________________________;
3) су беру бойынша көрсетілетін қызметтерді ұсыну туралы су берушімен жасалған
шарттың көшірмесі _________________________;
4) есепке алу аспабының не бірыңғай өлшемдерді қамтамасыз етудің мемлекеттік
жүйесінің тізіліміне енгізілген өлшеу құралы мен құрылғысының атауы, су үнемдейтін
технологияларды енгізу актісінің нөмірі және күні
________________________________________________________________.
5. Ауыл шаруашылығы дақылдарының өсірілетін түрлері бойынша суаратын суды
тұтыну көлемі:
Егілетін дақыл
Егіс алаңы, га
оның ішінде суару тәсілдері бойынша
жерүстімен суару, га
тамшылатып (жерасты) суару, га
айналдыра жаңбырлатқыш машина, га
алдыңғы жағынан жаңбырлатқыш машина, га
барабан типті жаңбырлатқыш машина, га
стационарлық суару жүйесі, га
кестенің жалғасы
су тұтыну көлемі, мың текшеметр (бұдан әрі – м3)
жерүстімен суару
тамшылатып (жерасты) суару
айналдыра әрекетті жаңбырлатқыш машина
алаң, га
су тұтынудың үлестік нормасы, м3/га
су тұтыну көлемі, м3/га
алаң, га
су тұтынудың үлестік нормасы, м3/га
су тұтыну көлемі, м3/га
алаң, га
су тұтынудың үлестік нормасы, м3/га
су тұтыну көлемі, м3/га
кестенің жалғасы
су тұтыну көлемі, мың текшеметр м3
алдыңғы әрекетті жаңбырлатқыш машина
барабан типті жаңбырлатқыш машина
суарудың стационарлық жүйесі
алаң, га
су тұтынудың үлестік нормасы, м3/га
су тұтыну көлемі, м3/га
алаң, га
су тұтынудың үлестік нормасы, м3/га
су тұтыну көлемі, м3/га
алаң, га
су тұтынудың үлестік нормасы, м3/га
су тұтыну көлемі, м3/га
кестенің жалғасы
Атырау, Ақтөбе, және Батыс Қазақстан облыстарында механикаландырылған су көтеру арқылы көлтабандап суару жүйелерін қолдана отырып өсірілетін көпжылдық шөптер үшін, м3
алаң, га
су тұтынудың үлестік нормасы, м3/га
су тұтынукөлемі, м3/га
6. Ағымдағы шотының бар-жоғы туралы ақпарат:
1) субсидиялар алу үшін екінші деңгейдегі банктегі банктік шоттың деректемелері
______________________________________________________;
2) банктік сәйкестендіру коды ___________________________________;
3) корреспонденттейтін шот _____________________________________;
4) БСН ______________________________________________________;
5) бенефициар коды ____________________________________________;

7. Первичные платежные документы на полученную поливную воду _____________.
(номер платежного документа)
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, на сбор, обработку персональных данных.|
Подписано и отправлено заявителем в _______ часов "__" _____20__года:
Данные из электронной цифровой подписи (далее – ЭЦП)
Дата и время подписания ЭЦП
Уведомление о принятии заявки
Заявка принята в______ часов "__" _____20__года:
Данные из ЭЦП Дата и время подписания ЭЦП

7. Алынған суаратын суға алғашқы төлем құжаттары________________.
(төлем құжатының нөмірі)
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес дұрыс емес мәліметтерді ұсынғаным үшін жауапкершілік туралы хабардармын және заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға, дербес деректерді жинауға, өңдеуге келісім беремін.
Өтінім беруші 20___жылғы "__" сағат_____ қол қойып, жіберді.
Электрондық цифрлық қолтаңбадан (бұдан әрі – ЭЦҚ) алынған деректер
ЭЦҚ-ның қойылған күні мен уақыты
Өтінімнің қабылданғаны туралы хабарлама:
Өтінім 20___жылғы "__" сағат____ қабылданды.
ЭЦҚ-дан алынған деректер
ЭЦҚ-ның қойылған күні мен уақыты.