О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 июля 2023 года № 143. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 августа 2023 года № 33246.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра национальной экономики Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту политики управления обязательствами государства и развития финансового сектора Министерства национальной экономики Республики Казахстана в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его размещение на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
А. Куантыров
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Приложение
к приказу Министр
национальной экономики
Республики Казахстан
от 31 июля 2023 года № 143
Перечень утративших силу некоторых приказов
1. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 18 апреля 2018 года № 157 "Об утверждении Правил определения предельного объема внешнего долга квазигосударственного сектора и Перечня субъектов квазигосударственного сектора, в отношении которых определяется предельный объем внешнего долга" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16814).
2. Приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 июля 2021 года № 73 "О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 18 апреля 2018 года № 157 "Об утверждении Правил определения предельного объема внешнего долга квазигосударственного сектора и Перечня субъектов квазигосударственного сектора, в отношении которых определяется предельный объем внешнего долга" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23757).
3. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 января 2022 года № 6 "О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 18 апреля 2018 года № 157 "Об утверждении Правил определения предельного объема внешнего долга квазигосударственного сектора и Перечня субъектов квазигосударственного сектора, в отношении которых определяется предельный объем внешнего долга" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26634).

Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2023 жылғы 31 шiлдедегi № 143 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 7 тамызда № 33246 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Мемлекет міндеттемелерін басқару және қаржы секторын дамыту саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және оны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министріне жүктелсiн.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
А. Куантыров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
2023 жылғы 31 шілдедегі
№ 143 Бұйрыққа
қосымша
Күші жойылған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. "Квазимемлекеттік сектордың сыртқы борышының шекті көлемін айқындау қағидаларын және Оларға қатысты сыртқы борыштың шекті көлемі айқындалатын квазимемлекеттік сектор субъектілерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 157 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16814 болып тіркелген).
2. "Квазимемлекеттік сектордың сыртқы борышының шекті көлемін айқындау қағидаларын және Оларға қатысты сыртқы борыштың шекті көлемі айқындалатын квазимемлекеттік сектор субъектілерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 157 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2021 жылғы 28 шiлдедегi № 73 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23757 болып тіркелген).
3. "Квазимемлекеттік сектордың сыртқы борышының шекті көлемін айқындау қағидаларын және Оларға қатысты сыртқы борыштың шекті көлемі айқындалатын квазимемлекеттік сектор субъектілерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 157 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2022 жылғы 24 қаңтардағы № 6 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26634 болып тіркелген).

4. Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 14 февраля 2022 года № 13 қбпү (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26826) (для служебного пользования).
5. Приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 19 июля 2022 года № 50 "О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 18 апреля 2018 года № 157 "Об утверждении Правил определения предельного объема внешнего долга квазигосударственного сектора и Перечня субъектов квазигосударственного сектора, в отношении которых определяется предельный объем внешнего долга" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28853).
6. Подпункт 2) пункта 1 приказа Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 февраля 2023 года № 26 "О внесении изменений в приказы Министра национальной экономики Республики Казахстан от 25 мая 2016 года № 127-нқ "Об утверждении Правил применения поощрения государственных служащих Министерства национальной экономики Республики Казахстан" и от 18 апреля 2018 года № 157 "Об утверждении Правил определения предельного объема внешнего долга квазигосударственного сектора и Перечня субъектов квазигосударственного сектора, в отношении которых определяется предельный объем внешнего долга" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32002).

4. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2022 жылғы 14 ақпандағы № 13 қбпү бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26826 болып тіркелген) (қызмет бабында пайдалану үшін).
5. "Квазимемлекеттік сектордың сыртқы борышының шекті көлемін айқындау қағидаларын және Оларға қатысты сыртқы борыштың шекті көлемі айқындалатын квазимемлекеттік сектор субъектілерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 157 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2022 жылғы 19 шiлдедегi № 50 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28853 болып тіркелген).
6. "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің мемлекеттік қызметшілерін көтермелеуді қолдану қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 25 мамырдағы №127-нқ және "Квазимемлекеттік сектордың сыртқы борышының шекті көлемін айқындау қағидаларын және Оларға қатысты сыртқы борыштың шекті көлемі айқындалатын квазимемлекеттік сектор субъектілерінің тізбесін бекіту туралы" 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 157 бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2023 жылғы 23 ақпандағы № 26 бұйрығының 1-тармағының 2) тармақшасы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32002 болып тіркелген).