О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 октября 2023 года № 776. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 октября 2023 года № 33573
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 и пунктом 8 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 апреля 2020 года № 358 "Об утверждении Стандарта полицейского" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20500);
2) приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 сентября 2020 года № 658 "О внесении изменения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 апреля 2020 года № 358 "Об утверждении Стандарта полицейского" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21330).
2. Департаменту кадровой политики Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представить в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведения об исполнении мероприятий, предусмотренных пунктами 1) и 2) настоящего приказа.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Е. Саденов

Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2023 жылғы 26 қазандағы № 776 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 27 қазанда № 33573 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабы 2-тармағы және 27-бабы 8-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) "Полиция стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 358 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20500 болып тіркелген);
2) "Полицей стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 358 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 658 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21330 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Кадр саясат департаменті заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне осы бұйрықтың 1) және 2) тармақтарында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
ішкі істер министрі
Е. Саденов