Об утверждении Правил посещения членами семей, являющимися гражданами Республики Казахстан, своих близких родственников из числа курсантов специального учебного заведения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан для ознакомления с их жизнью и бытом
Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 24 ноября 2023 года № 641. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 ноября 2023 года № 33685
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 05.04.2024
В соответствии с пунктом 12-1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О правоохранительной службе" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила посещения членами семей, являющимися гражданами Республики Казахстан, своих близких родственников из числа курсантов специального учебного заведения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан для ознакомления с их жизнью и бытом.
2. Департаменту кадровой и воспитательной работы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 5 апреля 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
С. Шарипханов
Утвержден
приказом Министр
по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
от 24 ноября 2023 года № 641
Правила посещения членами семей, являющимися гражданами Республики Казахстан, своих близких родственников из числа курсантов специального учебного заведения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан для ознакомления с их жизнью и бытом
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила посещения членами семей, являющимися гражданами Республики Казахстан, своих близких родственников из числа курсантов специального учебного заведения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан для ознакомления с их жизнью и бытом (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 12-1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О правоохранительной службе" и определяют порядок посещения членами семей, являющимися гражданами Республики Казахстан (далее - посетители), своих близких родственников из числа курсантов (далее - курсанты) специального учебного заведения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (далее – специальное учебное заведение) для ознакомления с их жизнью и бытом.

Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын отбасы мүшелерінің, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі арнаулы оқу орнының курсанттары қатарындағы өздерінің жақын туыстарының өмірімен және тұрмысымен танысу үшін бару қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2023 жылғы 24 қарашадағы № 641 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 27 қарашада № 33685 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 05.04.2024 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы "Құқық қорғау қызметі туралы" Заңының 9-бабы 12-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын отбасы мүшелерінің, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі арнаулы оқу орнының курсанттары қатарындағы өздерінің жақын туыстарының өмірімен және тұрмысымен танысу үшін бару қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Кадр және тәрбие жұмысы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2024 жылғы 5 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрі
С. Шарипханов
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрі
2023 жылғы 24 қарашадағы
№ 641 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын отбасы мүшелерінің, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі арнаулы оқу орнының курсанттары қатарындағы өздерінің жақын туыстарының өмірімен және тұрмысымен танысу үшін бару қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын отбасы мүшелерінің, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі арнаулы оқу орнының курсанттары қатарындағы өздерінің жақын туыстарының өмірімен және тұрмысымен танысу үшін бару қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) Қазақстан Республикасы "Құқық қорғау қызметі туралы" Заңының 9-бабы 12-1-тармағына сәйкес әзірленді және Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын отбасы мүшелерінің (бұдан әрі - келушілер), Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі арнаулы оқу орнының (бұдан әрі – арнаулы оқу орны) курсанттары қатарындағы өздерінің жақын туыстарының (бұдан әрі - курсанттар) өмірімен және тұрмысымен танысу үшін бару тәртібін айқындайды.

2. В настоящих Правилах используются следующие понятия:
1) граждане Республики Казахстан – лица, перечисленные в статье 3 Закона Республики Казахстан "О гражданстве Республики Казахстан";
2) курсант - лицо, обучающееся в военном, специальном учебном заведении по образовательным программам высшего образования;
3) близкие родственники - родители (родитель), дети, усыновители (удочерители), усыновленные (удочеренные), полнородные и неполнородные братья и сестры, дедушка, бабушка, внуки;
4) контрольно-пропускной пункт – специальное помещение, расположенное при входе в административное здание специального учебного заведения, на котором сотрудники и (или) курсанты суточного наряда выполняют обеспечение пропуска в административное здание специального учебного заведения;
5) дежурная часть – структурное подразделение специального учебного заведения;
6) суточный наряд дежурной части – сотрудники дежурной части и (или) курсанты специального учебного заведения, заступающие на суточное дежурство;
7) системы и средства досмотра – это совокупность технических средств, предназначенных для раннего обнаружения несанкционированного вноса (выноса) или ввоза (вывоза) предметов и веществ в специальное учебное заведение, указанных в приказе Министра образования и науки Республики Казахстан от 25 мая 2021 года № 235 "Об утверждении перечня предметов и веществ, запрещенных к вносу, ограниченных для использования в организациях образования и на их территориях" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 22857) (далее – Перечень запрещенных предметов и веществ);
8) разовая карточка доступа – карточка доступа с указанием фамилии, имени и отчества (при его наличии) посетителя, выдаваемая дежурной частью на разовое посещение административного здания специального учебного заведения для посещения курсантов, оформляемая по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам;
9) пропускной режим – установленный в пределах административного здания специального учебного заведения режим, исключающий возможность бесконтрольного входа (выхода) лиц, вноса (выноса), ввоза (вывоза) предметов в специальное учебное заведения и со специального учебного заведения;
10) казарма – сооружение (помещение) для длительного размещения курсантов.
Глава 2. Порядок посещения членами семей, являющимися гражданами Республики Казахстан, своих близких родственников из числа курсантов специального учебного заведения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан для ознакомления с их жизнью и бытом

2. Осы Қағидаларда мынадай түсініктер қолданылады:
1) Қазақстан Республикасының азаматтары – "Қазақстан Республикасының азаматтығы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабында санамаланған адамдар;
2) курсант – әскери, арнаулы оқу орнында жоғары білімнің білім беру бағдарламалары бойынша білім алып жатқан адам;
3) жақын туыстар – ата-аналар (ата-ана), балалар, асырап алушылар, асырап алынғандар, ата-анасы бір және ата-анасы бөлек ағалы-інілер мен апалы-сіңлілер (аға-қарындастар), ата, әже, немерелер;
4) бақылау-өткізу пункті – тәуліктік нарядтың қызметкерлері мен (немесе) курсанттары арнаулы оқу орнына кіруді қамтамасыз етуді жүзеге асыратын арнаулы оқу орнының кіреберісінде орналасқан арнайы үй-жай;
5) кезекші бөлім – арнаулы оқу орнының құрылымдық бөлімшесі;
6) кезекші бөлімнің тәуліктік наряды – тәуліктік кезекшілікке түсетін кезекші бөлімнің қызметкерлері мен (немесе) арнаулы оқу орнының курсанттары;
7) тексеріп қарау жүйелері мен құралдары - бұл "Білім беру ұйымдарына және олардың аумақтарына әкелуге тыйым салынған, оларда пайдаланылуы шектелген нәрселер мен заттардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2021 жылғы 25 мамырдағы № 235 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22857 болып тіркелген) (бұдан әрі – Тыйым салынған заттар мен бұйымдардың тізбесі) көрсетілген заттар мен бұйымдарды арнаулы оқу орнына санкциясыз кіргізуді (шығару) немесе әкелуді (әкету) алдын ала байқауға арналған техникалық құралдар жиынтығы;
8) біржолғы кіру карточкасы - келушінің тегі, аты және әкесінің аты (бар болған кезде) көрсетіліп, арнаулы оқу орнының әкімшілік ғимаратына бір рет кіруге кезекші бөлімде берілетін, осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысанда рәсімделетін рұқсат кіру карточкасы;
9) өткізу режимі – арнаулы оқу орнының әкімшілік ғимарат және әкімшілік ғимаратқа іргелес аумақ шегінде белгіленген, арнаулы оқу орнына және арнаулы оқу орнынан адамдардың бақылаусыз кіру (шығу), мүліктің бақылаусыз енгізілу (шығарылу), әкеліну (әкетілу) мүмкіндігін болдырмайтын тәртіп;
10) казарма – курсанттардың ұзақ уақытқа орналасатын ғимарат (бөлме).
2-тарау. Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын отбасы мүшелерінің, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі арнаулы оқу орнының курсанттары қатарындағы өздерінің жақын туыстарының өмірімен және тұрмысымен танысу үшін бару тәртібі

3. Посещение курсантов для ознакомления с их жизнью и бытом осуществляется в выходные дни согласно заранее поданного заявления (письменное или электронное) посетителя о намерении посещения курсантов по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам (далее - заявление).
Заявление подается нарочно или по общедоступном информационным системам, соответствующим требованиям законодательства Республики Казахстан об электронном документе и электронной цифровой подписи в кадровую службу специального учебного заведения.
К заявлению прилагается копия документа, удостоверяющего личность гражданина Республики Казахстан либо его электронная форма, содержащая индивидуальный идентификационный номер (далее – документ, удостоверяющий личность).
4. На основании подданных заявлений дежурная часть совместно с кадровой службой специального учебного заведения разрабатывает график посещения курсантов согласно приложению 3 к настоящим Правилам (далее - график).
5. График согласовывается с курирующим заместителем начальника специального учебного заведения и утверждается начальником специального учебного заведения.
6. Утвержденный график в течении одного рабочего дня со дня его утверждения размещается на интернет-ресурсе специального учебного заведения, а также допускается опубликование графика на интернет-страницах и социальных сетях специального учебного заведения.
7. В графике определяется сопровождающий (ие) посетителей.
8. Кадровая служба специального учебного заведения в течении одного рабочего дня со дня утверждения графика извещает посетителей о дате посещения курсантов посредством звонка на номера контактных телефонов и (или) направления сообщения на электронную почту, указанных в заявлении.
9. За один учебный год разрешается не более двух посещений каждого курсанта, из них одно в летнее время, другое в зимнее.
10. Продолжительность посещений составляет не более двух часов.
11. Пропуск посетителей в административное здание специального учебного заведения осуществляется по разовой карточке доступа с соблюдением пропускного режима, направленного на предотвращение угроз жизни, здоровью сотрудников, военнослужащих, работников, курсантов и посетителей, а также функционирование специального учебного заведения.
12. Разовая карточка доступа оформляется в дежурной части на основании документа, удостоверяющего личность гражданина Республики Казахстан.
При оформлении разовой карточки доступа сотрудник и (или) курсант суточного наряда:
1) сличает фотографию на документе, удостоверяющего личность, с внешностью посетителя;

3. Курсанттардың өмірімен және тұрмысымен танысу үшін бару осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес келушілердің курсанттарға бару туралы алдын ала берген өтініштері (жазбаша немесе электронды) (бұдан әрі - өтініш) негізінде демалыс күндері жүзеге асырылады.
Өтініш арнаулы оқу орнының кадр қызметіне қолма-қол немесе Қазақстан Республикасының электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы заңнамасының талаптарына сәйкес келетін жалпыға қолжетімді ақпараттық жүйелер арқылы ұсынылады.
Өтінішке жеке сәйкестендіру нөмірі бар Қазақстан Республикасы азаматының жеке басын куәландыратын құжаттың немесе оның электрондық нысанының көшірмесі (бұдан әрі - жеке басын куәландыратын құжат) қоса беріледі.
4. Берілген өтініштердің негізінде кезекші бөлім арнаулы оқу орнының кадр қызметімен бірге осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес курсанттарға келу графигін (бұдан әрі - график) әзірлейді.
5. График арнаулы оқу орны бастығының жетекшілік ететін орынбасарымен келісіледі және арнаулы оқу орны бастығымен бекітіледі.
6. Бекітілген график бір жұмыс күні ішінде арнаулы оқу орнының интернет-ресурсында орналастырылады, сондай-ақ графикті арнаулы оқу орнының интернет-парақшаларында және әлеуметтік желілерінде жариялауға жол беріледі.
7. Графикпен келушілерді ертіп жүруші (лер) айқындалады.
8. Арнаулы оқу орнының кадр қызметі график бекітілген күннен бастап бір жұмыс күні ішінде келушілерді курсанттарға бару күні туралы өтініште көрсетілген байланыс телефондарының нөмірлері және (немесе) электрондық поштаға хабарлама жіберу арқылы хабардар етеді.
9. Бір оқу жылында әр курсантқа баруға екі реттен артық емес рұқсат етіледі, оның ішінде біреуі жаз уақытында, басқасы қыста.
10. Барудың ұзақтығы екі сағаттан артық емес.
11. Арнаулы оқу орнының әкімшілік ғимаратына кіру біржолғы кіру карточкасы арқылы қызметкерлердің, әскери қызметшілердің, жұмыскерлердің, курсанттардың және келушілердің өміріне, денсаулығына қауіпті жоюға сондай-ақ арнаулы оқу орнының қызмет етуіне бағытталған кіру режимін сақтаумен жүзеге асырылады.
12. Біржолғы кіру карточкасы Қазақстан Республикасы азаматының жеке басын куәландыратын құжаттың негізінде рәсімделеді.
Біржолғы кіру карточкасын рәсімдеу кезінде тәуліктік наярыдтың қызметкері мен (немесе) курсанты:
1) жеке басын куәландыратын құжаттағы фотосуретті келушінің сыртқы бейнесімен салыстырып қарайды;

2) удостоверяется в подлинности документа, удостоверяющего личность посетителя.
При оформлении разовой карточки доступа сотрудник и (или) курсант суточного наряда вносит в журнал посещения курсантов по форме, согласно приложению 4 к настоящим Правилам:
1) фамилию, имя, отчество (при его наличии) посетителя, номер и дату выдачи документа, удостоверяющего личность;
2) фамилию, имя, отчество (при его наличии) курсанта, к которому направляется посетитель;
3) дату и время выдачи разовой карточки доступа.
13. Разовые карточки доступа действительны только на одно посещение в течение дня посещения.
Вместе с выдачей разовой карточки доступа, посетителям выдается бейдж "посетитель".
14. Вход (выход) посетителей в административное здание специального учебного заведения осуществляется через контрольно-пропускной пункт, на которых осуществляется контроль входящих лиц, их личных вещей и ручной клади посредством системы и средств осмотра.
15. В целях недопущения вноса в административное здание специального учебного заведения предметов и веществ, указанных в Перечне запрещенных предметов и веществ, сотрудниками и (или) курсантами суточного наряда проводится дополнительный осмотр с использованием ручного металлодетектора.
16. Не прохождение контроля или дополнительного осмотра, является основанием для отказа в пропуске в административное здание специального учебного заведения.
17. Не допускается вход в административное здание специального учебного заведения посетителей:
1) находящие в состоянии алкогольного, наркотического или иного опьянения;
2) не имеющие при себе документа, удостоверяющего личность гражданина Республики Казахстан;
3) имеющие признаки заболевания (насморк, кашель, повышенная температура).
18. После входа в административное здание специального учебного заведения для посещения курсантов посетители сопровождаются в комнату посетителей.
19. Передвижение посетителей в административном здании специального учебного заведения осуществляется в сопровождении сопровождающих.
20. Для ознакомления с жизнью и бытом курсанта, посетители посещают казарму, столовую, музей, аудитории, библиотеку и другие помещения специального учебного заведения.
21. Сопровождение и дача необходимых пояснений возлагается на сотрудника (военнослужащего), определяемого начальником специального учебного заведения.
Приложение 1 к Правилам
посещения членами семей,
являющимися гражданами
Республики Казахстан,
своих близких родственников
из числа курсантов
специального учебного
заведения Министерства
по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
для ознакомления с их жизнью и
бытом
Форма
Разовая карточка доступа
РҰҚСАТНАМА
Келушінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)_______________________________
Келу күні және басталу уақыты_______________________________________
Курсантқа кім болып табылады_______________________________________
Курсанттың Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)______________________________
Берілген уақыты____________________________________________________
Кезекшінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) және қолы______________________
Примечание:
Т.А.Ә. – тегі, аты, әкесінің аты.
Приложение 2 к Правилам
посещения членами семей,
являющимися гражданами
Республики Казахстан,
своих близких родственников
из числа курсантов
специального учебного заведения
Министерства
по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
для ознакомления
с их жизнью и бытом
Форма
Начальнику
специального учебного
заведения Министерства
по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
звание,
Ф.И.О. (при его наличии)
____________________________
от Ф.И.О. (при его наличии),
ИИН,
номера контактных телефонов,
электронная почта
____________________________
Заявление (письменное или электронное) посетителя о намерении посещения курсантов
Прошу Вас разрешить мне (указать степень родства) посетить
Курсанта ___________________ для ознакомления с его жизнью и бытом.
Роспись, дата
Примечание:
Ф.И.О. – фамилия, имя, отчество;
ИИН – индивидуальный идентификационный номер.
Приложение 3 к Правилам
посещения членами семей,
являющимися гражданами
Республики Казахстан, своих
близких родственников из числа
курсантов специального
учебного заведения Министерства
по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
для ознакомления с их жизнью
и бытом
"УТВЕРЖДЕН"
Начальник специального
учебного заведения
Министерства
по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
График посещения курсантов
Ф.И.О. (при его наличии) посетителя
Ф.И.О. (при его наличии) курсанта
Кем является курсанту (указать близкое родство)
Дата и время посещения
Сопровождающий
Примечание:
Ф.И.О. – фамилия, имя, отчество.
Приложение 4 к Правилам
посещения членами семей,
являющимися гражданами
Республики Казахстан, своих
близких родственников из числа
курсантов специального
учебного заведения Министерства
по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
для ознакомления с их жизнью
и бытом
Форма
Журнал посещения курсантов
Ф.И.О. (при его наличии) посетителя
Номер и дата выдачи документа, удостоверяющего личность
Ф.И.О. (при его наличии) курсанта, к которому направляется посетитель
Дата и время выдачи разовой карточки доступа
Выдал разовую карточку доступа (дежурный)
Примечание:
Ф.И.О. – фамилия, имя, отчество.

2) келушінің жеке басын куәландыратын құжаттың түпнұсқалығына көз жеткізеді.
Біржолғы кіру карточкасын рәсімдегенде тәуліктік нарядтың қызметкері мен (немесе) курсанты осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша курсанттарға бару журналына:
1) келушінің тегін, атын, әкесінің атын (бар болған кезде), жеке басын куәландыратын құжаттың нөмірі мен берілген күнін;
2) келуші жіберілетін курсанттың тегін, атын, әкесінің атын (бар болған кезде);
3) біржолғы кіру карточкасын беру күні мен уақытын енгізеді.
13. Біржолғы кіру карточкасы бару уақытында бір ғана баруға жарамды.
Біржолғы кіру карточкасын берумен келушілерге "келуші" бейджі беріледі.
14. Арнаулы оқу орнының әкімшілік ғимаратына кіру (шығу) тексеріп қарау жүйелері мен құралдары арқылы кіретін адамдарды, олардың жеке заттарын және қол жүктеріне бақылау жүргізілетін бақылау-өткізу пункті арқылы жүзеге асырылады.
15. Арнаулы оқу орнының әкімшілік ғимаратына Тыйым салынған заттар мен бұйымдардың тізбесінде көрсетілген заттар мен бұйымдардың кіргізілуін болдырмау мақсатында, тәуліктік наряд қызметкерлері мен (немесе) курсанты қолға ұсталатын металл ақауіздегішті пайдалана отырып қосымша қарап тексеру жүргізеді.
16. Бақылаудан не қосымша қарап тексеруден өтпеу арнаулы оқу орнының әкімшілік ғимаратында кіргізуден бас тартуға негіз болып табылады.
17. Мына келушілер арнаулы оқу орнының әкімшілік ғимаратында кіргізілмейді:
1) алкогольдік, есірткілік немесе басқа мас болу;
2) өзімен Қазақстан Республикасы азаматының жеке басын куәландыратын құжатты жоқ;
3) ауру белгілері бар (мұрынның ағуы, жөтел, дене қызуының жоғары болуы).
18. арнаулы оқу орнының әкімшілік ғимаратына кірген соң курсанттарға бару үшін келушілер келушілер бөлмесіне шығарып салынады.
19. Келушілердің арнаулы оқу орнының әкімшілік ғимаратында жүруі ртіп жүрушілердің жетекшілігімен жүзеге асырылады.
20. Курсанттың өмірімен және тұрмысымен танысу үшін келушілер арнаулы оқу орнының казармасына, асханасына, музейіне, аудиторияларына, кітапханасына және өзге де бөлмелеріне барады.
21. Ертіп жүру және тиісті түсініктер беру арнаулы оқу орны бастығымен айқындалатын қызметкерге (әскери қызметшіге) жүктеледі.
Қазақстан Республикасының
азаматтары болып табылатын
отбасы мүшелерінің,
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрлігі
арнаулы оқу орнының
курсанттары қатарындағы
өздерінің жақын туыстарының
өмірімен және тұрмысымен
танысу үшін бару қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Біржолғы кіру карточкасы
РҰҚСАТНАМА
Келушінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)_______________________________
Келу күні және басталу уақыты_______________________________________
Курсантқа кім болып табылады_______________________________________
Курсанттың Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)______________________________
Берілген уақыты____________________________________________________
Кезекшінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) және қолы______________________
Ескертпе:
Т.А.Ә. – тегі, аты, әкесінің аты.
Қазақстан Республикасының
азаматтары болып табылатын
отбасы мүшелерінің,
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрлігі
арнаулы оқу орнының
курсанттары қатарындағы
өздерінің жақын туыстарының
өмірімен және тұрмысымен
танысу үшін бару қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар
министрлігінің арнаулы оқу
орны бастығы атағы А.Т.Ә.
(бар болған жағдайда)
___________________________
А.Т.Ә. (бар болған жағдайда),
ЖСН, ұялы телефон нөмірлері,
электрондық пошта
___________________________
Курсанттарға бару туралы өтініш (жазбаша немесе электронды)
Маған (туыстық қатынасты көрсету) курсант ________ өмірімен және
тұрмысымен танысу үшін баруға рұқсат беруіңізді сұраймын.
Қолы, күні
Ескертпе:
А.Т.Ә. - аты, жөні, әкесінің аты;
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі.
Қазақстан Республикасының
азаматтары болып табылатын
отбасы мүшелерінің,
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрлігі
арнаулы оқу орнының
курсанттары қатарындағы
өздерінің жақын туыстарының
өмірімен және тұрмысымен
танысу үшін бару қағидаларына
3-қосымша
"БЕКІТІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар
министрлігінің арнаулы оқу
орны бастығы
Курсанттарға келу графигі
Келушінің А.Т.Ә. (бар болған жағдайда)
Курсанттың А.Т.Ә. (бар болған жағдайда)
Курсантқа кім болады (жақын туыстықты көрсету)
Келудің күні мен уақыты
Ертіп жүруші
Ескертпе:
А.Т.Ә. – аты, жөні, әкесінің аты.
Қазақстан Республикасының
азаматтары болып табылатын
отбасы мүшелерінің,
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрлігі
арнаулы оқу орнының
курсанттары қатарындағы
өздерінің жақын туыстарының
өмірімен және тұрмысымен
танысу үшін бару қағидаларына
4-қосымша
Нысан
Курсанттарға бару журналы
Келушінің А.Т.Ә. (бар болған жағдайда)
Жеке басын куәландыратын құтаттың нөмірі және берілген уақыты
келуші жіберілетін курсанттың АТӘ (бар болған жағдайда)
Біржолғы кіру картасын беру күні және уақыты
Біржолғы кіру картасын берген (кезекші)
Ескертпе:
А.Т.Ә. – аты, жөні, әкесінің аты.