О внесении изменений в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 2 августа 2017 года № 405 "Об утверждении Правил деятельности жилищных комиссий Вооруженных Сил Республики Казахстан"
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 27 декабря 2023 года № 1360. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2023 года № 33819
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 2 августа 2017 года № 405 "Об утверждении Правил деятельности жилищных комиссий Вооруженных Сил Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15642) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 3-2 статьи 77 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" ПРИКАЗЫВАЮ:";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра обороны Республики Казахстан.";
в Правилах деятельности жилищных комиссий Вооруженных Сил Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Комиссия формируется из нечетного количества человек (не менее семи) и секретаря Комиссии, не имеющего право голоса.";
в пункте 5:
подпункты 1) и 2) изложить в следующей редакции:
"1) председатель Комиссии – заместитель начальника гарнизона по воспитательной и идеологической работе;
2) заместитель председателя Комиссии – начальник районной эксплуатационной части гарнизона;";
подпункт 3) исключить;
подпункт 9) изложить в следующей редакции:
"9) секретарь Комиссии – военнослужащий (гражданский персонал) жилищного отдела (отделения) районной эксплуатационной части гарнизона.";
подпункт 11) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"11) публикацию на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан списка лиц, получивших жилище, с указанием их очередности.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Комиссия заседает один раз в две недели. Заседание Комиссии считается правомочным, если на нем присутствуют все члены, имеющие право голоса, либо лица их замещающие.";
части первую и вторую пункта 8 изложить в следующей редакции:
"8. Решение Комиссии принимается простым большинством голосов путем голосования. В случае обжалования решения, Комиссия лично принимает участие в представлении своих интересов в обжалуемом органе.
Решение Комиссии оформляется в виде протокола по форме, согласно приложению 5 к Правилам, подписывается членами Комиссии и утверждается начальником гарнизона.";
часть четвертую пункта 8 изложить в следующей редакции:
"Члены Комиссии, в случае возникновения особого мнения, письменно излагают его согласно приложению 5 к Правилам.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері тұрғын үй комиссияларының қызметі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 2 тамыздағы № 405 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 1360 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 28 желтоқсанда № 33819 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері тұрғын үй комиссияларының қызметі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 2 тамыздағы № 405 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15642 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 77-бабының 3-2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері тұрғын үй комиссияларының қызметі қағидаларында:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Комиссия адамдардың тақ санынан (кемінде жеті адам) және дауыс беру құқығы жоқ Комиссия хатшысынан құрылады.";
5-тармақта:
1) және 2) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Комиссия төрағасы – гарнизон бастығының тәрбие және идеологиялық жұмыс жөніндегі орынбасары;
2) Комиссия төрағасының орынбасары – гарнизон аудандық пайдалану бөлімінің бастығы;";
3) тармақша алып тасталсын;
9) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"9) Комиссия хатшысы – гарнизон аудандық пайдалану бөлімі тұрғын үй бөлімінің (бөлімшесінің) әскери қызметшісі (азаматтық персонал).";
6-тармақтың 11) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"11) тұрғынжай алған адамдардың тізімін олардың кезектілігін көрсетіп, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интернет-ресурсында жариялауды қамтиды.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Комиссия екі аптада бір рет отырыс өткізеді. Комиссияның отырысы, егер оған дауыс беру құқығы бар барлық мүшесі не олардың орнында болатын адамдар қатысса, заңды деп саналады.";
8-тармақтың бірінші және екінші бөліктері мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Комиссияның шешімі дауыс беру арқылы қарапайым көпшілік дауыспен қабылданады. Шешімге шағым жасалған жағдайда Комиссия шағымданатын органда өз мүддесін білдіруге жеке өзі қатысады.
Комиссияның шешімі Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша хаттама түрінде ресімделеді, оған Комиссия мүшелері қол қояды және гарнизон бастығы бекітеді.";
8-тармақтың төртінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Комиссия мүшелері ерекше пікір туындаған жағдайда оны Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес жазбаша мазмұндайды.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"10. Решение Комиссии правомочно, если оно принято двумя третями голосов.";
приложение 5 к Правилам изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Главному управлению военной инфраструктуры Вооруженных Сил Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан после его первого официального опубликования;
3) направление сведений в Юридический департамент Министерства обороны Республики Казахстан об исполнении подпунктов 1) и 2) настоящего пункта в течение десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра обороны Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ довести до заинтересованных должностных лиц и структурных подразделений.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан
Р. Жаксылыков
Приложение к приказу
Министр обороны
Республики Казахстан
от 27 декабря 2023 года № 1360
Приложение 5
к Правилам деятельности
жилищных комиссий
Вооруженных Сил
Республики Казахстан
Форма
УТВЕРЖДАЮ
Начальник ______________
гарнизона ВС РК
(наименование)
_________________________
(воинское звание, подпись,
фамилия и инициалы)
ПРОТОКОЛ №_____
заседания жилищной комиссии _____________________ гарнизона (наименование)
"___" _________20__ года
(день, месяц, год)
г. ___________________
(наименование города)
Жилищная комиссия ____________ гарнизона, в соответствии с приказом начальника
(наименование)
_____________________ гарнизона от "___" _________20__ года №________,
(наименование)
в составе: (день, месяц, год) (номер приказа)
1) председатель жилищной комиссии ________________________ (наименование)
гарнизона – ________________________, заместитель начальника _____________
(воинское звание, фамилия и инициалы) (наименование)
гарнизона по воспитательной и социально-правовой работе;
2) заместитель председателя жилищной комиссии ___________________________
(наименование)
гарнизона – ______________________________, начальник ___________________
(воинское звание, фамилия и инициалы) (наименование)
районной эксплуатационной части Министерства обороны Республики Казахстан;
члены жилищной комиссии:
3) ___________________, помощник начальника ________________ гарнизона по
правовой работе; (воинское звание, фамилия и инициалы) (наименование)

"10. Комиссия шешімі, егер оны үштен екісі қабылдаса, заңды болып табылады.";
Қағидаларға 5-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің Әскери инфрақұрылым бас басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты алғашқы ресми жарияланғанынан кейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларының орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Заң департаментіне жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық мүдделі лауазымды адамдарға және құрылымдық бөлімшелерге жеткізілсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрі
Р. Жаксылыков
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрі
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 1360 Бұйрыққа
қосымша
Қазақстан Республикасы
Қарулы Күштері тұрғын
үй комиссияларының
қызметі қағидаларына
5-қосымша
Нысан
БЕКІТЕМІН
ҚР ҚК _______ гарнизонының бастығы
(атауы)
____________________________
(әскери атағы, қолы, тегі және инициалдары)
_____________________ гарнизоны тұрғын үй комиссиясы отырысының
(атауы)
№_____ ХАТТАМАСЫ
20__ жылғы "___" _________                               _______________ қ.
(күні, айы, жылы)                               (қала атауы)
_________________ гарнизонының тұрғын үй комиссиясы _______________ гарнизоны
(атауы)                                           (атауы)
бастығының 20__ жылғы "__" _______________ № ___ бұйрығына сәйкес мынадай құрамда:
(күні, айы, жылы)                   (бұйрықтың нөмірі)
1) __________ гарнизоны тұрғын үй комиссиясының төрағасы – ___________________,
(атауы)                         (әскери атағы, тегі және инициалдары)
________ гарнизоны бастығының тәрбие және әлеуметтік-құқықтық жұмыс жөніндегі орынбасары;
(атауы)
2) ___________________ гарнизоны тұрғын үй комиссиясы төрағасының орынбасары –
(атауы)
____________________, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі _________________
(әскери атағы, тегі және инициалдары)                                    (атауы)
аудандық пайдалану бөлімінің бастығы;
тұрғын үй комиссиясының мүшелері:
3) _____________________, _____________ гарнизоны бастығының құқықтық жұмыс жөніндегі көмекшісі;
(әскери атағы, тегі және инициалдары) (атауы)

4) ________________________________, командир воинской части _____________;
(воинское звание, фамилия и инициалы) (наименование)
5) ____________, офицер по противодействию коррупции отряда военной полиции
_________ гарнизона; (воинское звание, фамилия и инициалы) (наименование)
6) _________________________, начальник финансовой службы _______________;
(воинское звание, фамилия и инициалы) (наименование)
7) _______________________, начальник кадровой службы ___________________;
(воинское звание, фамилия и инициалы) (наименование)
секретарь жилищной комиссии ________________________________ гарнизона –
______________________________________________________________________,
(наименование) (воинское звание, фамилия и инициалы) ____________ жилищного
отдела (отделения) ________________________ районной эксплуатационной части
(наименование) (наименование) Министерства обороны Республики Казахстан.
Провела заседание жилищной комиссии с повесткой дня:
1) Рассмотрение документов военнослужащих, а также гражданского персонала
для постановки на учет нуждающихся в жилище по _________________________
гарнизону. (наименование)
Жилищная комиссия, рассмотрев поступившие материалы, приняла решение:
№ п/н
Ф.И.О. (при его наличии)
Место службы (работы)
Воинское звание (при наличии)
Трудовое отношение с ВС РК
Состав семьи
Рапорт
S
Принятое решение
Данные решения жилищной комиссии вынесены на голосование членов комиссии.
Особое мнение: ________________________________________________________
(в случае наличия)
Проголосовали "За" _____, "Против" _____.
2) Распределение жилищного фонда ______________ гарнизона согласно списку
очередности лиц, (наименование) нуждающихся в жилище;
Жилищная комиссия, рассмотрев список очередности лиц, нуждающихся в жилище,
приняла решение:
№ п/н
Воинское звание
(при наличии)
Ф.И.О.
(при наличии)
Место службы (работы)
Трудовое отношение с ВС РК
Состав семьи
Адрес предлагаемого жилища
(Количество комнат, общая площадь)
Примечание
Данные решения жилищной комиссии вынесены на голосование членов комиссии.
Особое мнение:
______________________________________________________________________
(в случае наличия)
Проголосовали "За" _____, "Против" _____.
3) Рассмотрение ходатайств командиров воинских частей о распределении
жилищного фонда закрытых и обособленных военных городков нуждающихся
________________________________ гарнизона.
(наименование)
Жилищная комиссия, рассмотрев поступившие ходатайства командиров воинских
частей, приняла решение:
№ п/н
Воинское звание (при наличии) Ф.И.О. (при наличии)
Место службы (работы)
Регистрационный номер ходатайства
Состав семьи
Адрес жилища
(Количество комнат, общая площадь)
Принятое решение
Данные решения жилищной комиссии вынесены на голосование членов комиссии.
Особое мнение: _________________________________________________________
(в случае наличия)
Проголосовали "За" _____, "Против" _____.

4) ____________________________, _____________ әскери бөлімінің командирі;
(әскери атағы, тегі және инициалдары) (атауы)
5) _____________, ________гарнизоны әскери полициясы жасағының сыбайлас жемқорлыққа
(әскери атағы, тегі және инициалдары) (атауы)
қарсы іс-қимыл жөніндегі офицері;
6) ________________________, _______________________ қаржы қызметінің бастығы;
(әскери атағы, тегі және инициалдары)       (атауы)
7) __________________________, _______________________ кадр қызметінің бастығы;
(әскери атағы, тегі және инициалдары)       (атауы)
________________ гарнизоны тұрғын үй комиссиясының хатшысы –
(атауы)
________________________, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі ______________
(әскери атағы, тегі және инициалдары)                                           (атауы)
аудандық пайдалану бөлімі тұрғын үй бөлімінің (бөлімшесінің) ____________________.
(атауы)
Мынадай күн тәртібімен тұрғын үй комиссиясының отырысын өткізді:
1) ________________ гарнизоны бойынша тұрғынжайға мұқтаждар есебіне қою үшін әскери
(атауы)
қызметшілердің, сондай-ақ азаматтық персоналдың құжаттарын қарау.
Тұрғын үй комиссиясы келіп түскен материалды қарап, шешім қабылдады:
Р/с №
Т.А.Ә. (болған кезде)
Қызмет
(жұмыс) орны
Әскери атағы
(болған кезде)
ҚР ҚК-мен еңбек қатынасы
Отбасы құрамы
Баянат
S
Қабылданған шешім
Тұрғын үй комиссиясының осы шешімдері комиссия мүшелерінің дауыс беруіне шығарылды.
Ерекше пікір: ____________________________________________________________________
(болған жағдайда)
"Үшін" _____, "Қарсы" _____ дауыс берді.
2) тұрғынжайға мұқтаж адамдардың кезектілік тізіміне сәйкес __________________ гарнизонының
(атауы)
тұрғын үй қорын бөлу;
Тұрғын үй комиссиясы тұрғынжайға мұқтаж адамдардың кезектілік тізімін қарап, шешім қабылдады:
Р/с №
Әскери атағы (болған кезде)Т.А.Ә. (болған кезде)
Қызмет
(жұмыс) орны
ҚР ҚК-мен еңбек қатынасы
Отбасы құрамы
Ұсынылып отырған тұрғынжайдың мекенжайы
(бөлмелер саны, жалпы ауданы)
Ескертпе
Тұрғын үй комиссиясының осы шешімдері комиссия мүшелерінің дауыс беруіне шығарылды.
Ерекше пікір: ______________________________________________________________
(болған жағдайда)
"Үшін" _____, "Қарсы" _____ дауыс берді.
3) әскери бөлім командирлерінің жабық және оқшауланған әскери қалашықтардың тұрғын үй қорын
____________________ (атауы)
гарнизонының мұқтаж адамдарына бөлу туралы қолдаухаттарын қарау.
Тұрғын үй комиссиясы әскери бөлім командирлерінің келіп түскен қолдаухаттарын қарап, шешім қабылдады:
Р/с №
Әскери атағы (болған кезде)
Т.А.Ә. (болған кезде)
Қызмет (жұмыс) орны
Қолдаухаттың тіркеу нөмірі
Отбасы құрамы
Тұрғынжайдың мекенжайы (бөлмелер саны, жалпы ауданы)
Қабылданған шешім
Тұрғын үй комиссиясының осы шешімдері комиссия мүшелерінің дауыс беруіне шығарылды.
Ерекше пікір: ____________________________________________________________________
(болған жағдайда)
"Үшін" _____, "Қарсы" _____ дауыс берді.

4) Рассмотрение заявлений лиц, состоявших на воинской службе десять и более лет,
но менее двадцати лет в календарном исчислении, и проживающих в служебном
жилище, которое не подлежит приватизации, в том числе вследствие его нахождения
на территории закрытых и обособленных военных городков, пограничных отделений
и иных закрытых объектов, и уволенных с воинской службы до 1 января 2018 года
по достижении предельного возраста состояния на воинской службе, по состоянию
здоровья или в связи с сокращением штатов, поступивших для осуществления обмена
служебного жилища в ____________________________ гарнизоне.
(наименование)
Жилищная комиссия, рассмотрев заявлений лиц указанной категории, приняла решение:
№ п/н
Воинское звание (при наличии) Ф.И.О. (при наличии)
Место службы
Трудовое отношение с ВС РК
Состав семьи
Адрес фактического проживания в служебном жилище (Количество комнат, общая площадь)
Адрес предлагаемого жилища
(Количество комнат, общая площадь)
Данные решения жилищной комиссии вынесены на голосование членов комиссии.
Особое мнение: _________________________________________________________
(в случае наличия)
Проголосовали "За" _____, "Против" _____.
5) Рассмотрение рапортов (заявлений) военнослужащих и лиц, уволенных с воинской
службы, а также гражданского персонала на приватизацию жилища.
Жилищная комиссия, рассмотрев рапортов (заявлений) лиц указанной категории,
приняла решение:
№ п/н
Адрес жилища (количество комнат, общая площадь)
Воинское звание
(при наличии),
Ф.И.О. (при наличии)
Вид приватизации
Состав семьи, выслуга лет в календарном исчислении (трудовой стаж)
Принятое решение
Данные решения жилищной комиссии вынесены на голосование членов комиссии.
Особое мнение: ________________________________________________________
(в случае наличия)
Проголосовали "За" _____, "Против" _____.
6) Рассмотрение вопросов снятия с учета нуждающихся в жилище военнослужащих
и лиц, состоявших на воинской службе, а также гражданского персонала.
Жилищная комиссия, рассмотрев поступившие материалы, приняла решение:
№ п/н
Воинское звание (при наличии), Ф.И.О. (при наличии)
Место службы (работы)
Регистрационный номер документа
Основание снятия с учета нуждающихся
Примечание
Данные решения жилищной комиссии вынесены на голосование членов комиссии.
Особое мнение: ________________________________________________________
(в случае наличия)
Проголосовали "За" _____, "Против" _____.
Председатель жилищной комиссии:
воинское звание
подпись
Ф.И.О (при его наличии)
Заместитель председателя жилищной комиссии:
воинское звание
подпись
Ф.И.О (при его наличии)
Члены комиссии:
воинское звание
подпись
Ф.И.О (при его наличии)
Секретарь жилищной комиссии
воинское звание
подпись
Ф.И.О (при его наличии)

4) әскери қызметте күнтізбелік есептеумен он және одан көп жыл, бірақ жиырма жылдан аз болған және жекешелендіруге жатпайтын, оның ішінде жабық және оқшауланған әскери қалашықтардың, шекара бөлімшелерінің және өзге де жабық объектілердің аумағында орналасуы салдарынан жекешелендіруге жатпайтын қызметтік тұрғынжайда тұратын және әскери қызметте болудың шекті жасына толуына, денсаулық жағдайына немесе штаттардың қысқаруына байланысты 2018 жылғы 1 қаңтарға дейін әскери қызметтен шығарылған адамдардың ________________гарнизонында қызметтік тұрғынжайды алмастыруды жүзеге асыру үшін келіп түскен өтініштерін қарау. (атауы)
Тұрғын үй комиссиясы көрсетілген санаттағы адамдардың өтініштерін қарап, шешім қабылдады:
Р/с №
Әскери атағы (болған кезде) Т.А.Ә. (болған кезде)
Қызмет орны
ҚР ҚК-мен еңбек қатынасы
Отбасы құрамы
Қызметтік тұрғынжайда нақты тұратын мекенжайы (бөлмелер саны, жалпы ауданы)
Ұсынылып отырған тұрғынжайдың мекенжайы
(бөлмелер саны, жалпы ауданы)
Тұрғын үй комиссиясының осы шешімдері комиссия мүшелерінің дауыс беруіне шығарылды.
Ерекше пікір: ____________________________________________________________________
(болған жағдайда)
"Үшін" _____, "Қарсы" _____ дауыс берді.
5) әскери қызметшілердің және әскери қызметтен шығарылған адамдардың, сондай-ақ азаматтық персоналдың тұрғынжайды жекешелендіруге баянаттарын (өтініштерін) қарау.
Тұрғын үй комиссиясы көрсетілген санаттағы адамдардың баянаттарын (өтініштерін) қарап, шешім қабылдады:
Р/с №
Тұрғынжайдың мекенжайы (бөлмелер саны, жалпы ауданы)
Әскери атағы (болған кезде) Т.А.Ә. (болған кезде)
Жекешелендіру түрі
Отбасы құрамы, күнтізбелік есептеумен еңбек сіңірген жылдары (еңбек өтілі)
Қабылданған шешім
Тұрғын үй комиссиясының осы шешімдері комиссия мүшелерінің дауыс беруіне шығарылды.
Ерекше пікір: ____________________________________________________________________
(болған жағдайда)
"Үшін" _____, "Қарсы" _____ дауыс берді.
6) тұрғынжайға мұқтаж әскери қызметшілерді және әскери қызметте болған адамдарды, сондай-ақ азаматтық персоналды есептен шығару мәселелерін қарау.
Тұрғын үй комиссиясы келіп түскен материалды қарап, шешім қабылдады:
Р/с №
Әскери атағы (болған кезде) Т.А.Ә. (болған кезде)
Қызмет (жұмыс) орны
Құжаттың тіркеу нөмірі
Мұқтаждар есебінен шығару негізі
Ескертпе
Тұрғын үй комиссиясының осы шешімдері комиссия мүшелерінің дауыс беруіне шығарылды.
Ерекше пікір: ____________________________________________________________________
(болған жағдайда)
"Үшін" _____, "Қарсы" _____ дауыс берді.
Тұрғын үй комиссиясының төрағасы:
әскери атағы
қолы
Т.А.Ә. (болған кезде)
Тұрғын үй комиссиясы төрағасының орынбасары:
әскери атағы
қолы
Т.А.Ә. (болған кезде)
Комиссия мүшелері:
әскери атағы
қолы
Т.А.Ә. (болған кезде)
Тұрғын үй комиссиясының хатшысы
әскери атағы
қолы
Т.А.Ә. (болған кезде)