О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 14 сентября 2023 года № 107-1901. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 15 сентября 2023 года № 1351-01
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Астаны:
1) от 9 июня 2017 года № 107-1207 "Об установлении цен на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями в сфере образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1112);
2) от 20 февраля 2018 года № 107-312 "О внесении дополнений в постановление акимата города Астаны от 9 июня 2017 года № 107-1207 "Об установлении цен на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями в сфере образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1163).
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление образования города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Астаны;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким города Астаны Ж. Қасымбек

Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларындың күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 107-1901 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 қыркүйекте № 1351-01 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімдігінің мынадай:
1) "Білім саласындағы коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын белгілеу туралы" 2017 жылғы 9 маусымдағы № 107-1207 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1112 болып тіркелген);
2) "Білім саласындағы коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 9 маусымдағы № 107-1207 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" 2018 жылғы 20 ақпандағы № 107-312 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1163 болып тіркелген) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Астана қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек