О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Нур-Султан от 14 сентября 2022 года № 1-2553 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях города Нур-Султан"
Постановление акимата города Астаны от 18 октября 2023 года № 514-2236. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 27 октября 2023 года № 1361-01
Акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Нур-Султан от 14 сентября 2022 года № 1-2553 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях города Нур-Султан" следующие изменения и дополнение:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях города Астаны";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Установить места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях города Астаны согласно приложению к настоящему постановлению.";
заголовок приложения изложить в новой редакции:
"Места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях города Астаны";
в приложении указанного постановления:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"
3.
река Есиль
центральный пляж "Оазис"
район "Нұра", центральный столичный парк
";
дополнить пунктом 5 следующего содержания:
"
5.
река Есиль
зона отдыха "Армина"
район "Алматы", жилой массив "Күйгенжар"
".
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление мобилизационной подготовки и территориальной обороны города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Астаны;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек

"Нұр-Сұлтан қаласының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерін белгілеу туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 1-2553 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 18 қазандағы № 514-2236 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 қазанда № 1361-01 болып тіркелді
Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Нұр-Сұлтан қаласының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерін белгілеу туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 1-2553 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының атауы жаңа редакцияда жазылсын:
"Астана қаласының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерін белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Астана қаласының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлер осы қаулыға қосымшада сәйкес белгіленсін.";
қосымшаның атауы жаңа редакцияда жазылсын:
"Астана қаласының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлер";
көрсетілген қаулыға қосымшада:
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"
3
3.
Есіл өзені
"Оазис" орталық жағажайы
"Нұра" ауданы, орталық елордалық саябақ
".
мынадай мазмұндағы 5-тармақпен толықтырылсын:
"
5.
Есіл өзені
"Армина" орталық жағажайы
"Алматы" ауданы, "Күйгенжар" тұрғын алабы
".
2. "Астана қаласының Жұмылдыру дайындығы және аумақтық қорғаныс басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Астана қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жариялғаннан кейін оның Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек