Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Косшы Акмолинской области
Решение Акмолинского областного маслихата от 11 апреля 2023 года № 8С-2-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 апреля 2023 года № 8540-03
В соответствии со статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Косшы Акмолинской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Акмолинского областного маслихата Б.Жусупов
Приложение к решению
Акмолинского областного
маслихата от 11 апреля
2023 года № 8С-2-6
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Косшы Акмолинской области
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I
I-1. Зона включает в себя территорию микрорайона Лесной поляны и территорию городского акимата.
I-2. Зона начинается от пересечения улиц Баубек Батыр и Айтмағамбет Есмағамбетұлы до пересечения улиц Баубек Батыр и Республики, далее до пересечения улиц Республики и Абая, далее до пересечения улиц Абая и Айтмағамбет Есмағамбетұлы.
1,5
2
II
Зона начинается на севере от пересечения улиц Республика и Астана, до пересечения улиц Астана и Суюнбай, далее по улице Суюнбай до пересечения с улицей Туран, далее по улице Туран с включением территории Коттеджного городка №8 до улицы Ұлы Дала, далее по улице Ұлы Дала до пересечения с улицей Республика, далее по улице Республика до пересечения с улицей Сейфуллина, далее до пересечения улиц Сейфуллина и Касым Кайсенова, далее по улице Касым Кайсенова до пересечения с улицей Желтоксан, далее по улице Желтоксан до берега реки Саркырама, далее на север вдоль береговой линии реки Саркырама до пересечения с улицей Наурызбай батыра, далее до пересечения улиц Наурызбай батыра и Жамбыла Жабаева, огибает микрорайон Асыл Тулик и далее на юго-восток до улицы Республика, далее по улице Республика до пересечения с улицей Астана.

Ақмола облысының Қосшы қаласындағы бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2023 жылғы 11 сәуірдегі № 8С-2-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 сәуірде № 8540-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 11-бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақмола облысының Қосшы қаласындағы бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихатының төрағасы Б.Жусупов
Ақмола облыстық
мәслихатының
2023 жылғы 11 сәуірдегі
№ 8С-2-6 шешіміне
қосымша
Ақмола облысының Қосшы қаласындағы бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтың Нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
I
I-1. Аймаққа Лесная поляна шағын ауданның аумағы және қалалық әкімдіктің аумағы кіреді.
I-2. Аймақ Баубек батыр және Айтмағамбет Есмагамбетұлы көшелерінің қиылысынан, Баубек батыр және Республика көшелерінің қиылысына дейін, одан кейін Республика және Абай көшелерінің қиылысына дейін, одан кейін Абай және Айтмағамбет Есмағамбетұлы көшелерінің қиылысына дейін басталады.
1,5
2
II
Аймақ Республика және Астана көшелерінің қиылысынан, Астана және Сүйінбай көшелерінің қиылысына дейін, одан кейін Сүйінбай көшесі бойынша Тұран көшесімен қиылысқанға дейін, одан кейін Ұлы Дала көшесіне дейін №8 Коттедж қалашығының аумағын қоса алғанда Тұран көшесі бойынша, одан кейін Ұлы Дала көшесі бойынша Республика көшесімен қиылысқанға дейін, одан кейін Республика көшесі бойынша Сейфуллин көшесімен қиылысқанға дейін, одан кейін Сейфуллин және Қасым Қайсенов көшелерінің қиылысына дейін, одан кейін Қасым Қайсенов көшесі бойынша Желтоқсан көшесімен қиылысқанға дейін, одан кейін Желтоқсан көшесі бойынша Сарқырама өзенінің жағасына дейін, одан кейін Сарқырама өзенінің жағалау жолағының бойымен солтүстікке қарай Наурызбай батыр көшесімен қиылысқанға дейін, одан әрі Асыл Түлік шағын ауданын айналып өтіп Наурызбай батыр және Жамбыл Жабаев көшелерінің қиылысына дейін және одан әрі Республика көшесіне дейін оңтүстік-шығысқа қарай, одан кейін Республика көшесі бойынша Астана көшесімен қиылысқанға дейін солтүстікке қарай басталады.

1,35
3
III
III-1. Зона начинается от пересечения улицы Республика и шоссе Каркаралы, далее по шоссе Каркаралы на юг до Коттеджного городка №8, вдоль улицы Рыскулбекова до пересечения с улицей Туран, далее по улице Туран до пересечения с улицей Суюнбай, далее по улице Суюнбай до пересечения с улицей Астана и далее по улице Астана до пересечения с улицей Республика.
III-2. Зона начинается от пересечения реки Саркырама и улицы Желтоксан, далее по улице Желтоксан до пересечения с улицей Касыма Кайсенова, далее по улице Касыма Кайсенова до пересечения с улицей Сейфуллина, далее по улице Сейфуллина до пересечения с улицей Республика, далее по улице Республика до пересечения с улицей Ұлы Дала, далее по улице Ұлы Дала до береговой линии реки Саркырама, далее по изгибу реки Саркырама до улицы Желтоксан.
III-3. Зона начинается от пересечения улиц Саркырама и Абая, далее по улице Абая до пресечения с улицей Республика, далее по улице Республика до пересечения с улицей Коркыт-Ата, далее по улице Коркыт Ата до пересечения с улицей Алаш, далее по улице Алаш до пересечения с улицей Саркырама.
III-4. Зона начинается от пересечения улицы Жамбыла Жабаева и микрорайона Лесная поляна, далее по улице Республика до пересечения с мирорайоном Алтын Дала, далее по границам микрорайонов Алтын Дала и Асыл Тулик до пересечения с улицей Жамбыла Жабаева.
1,1
4
IV
IV-1. Зона начинается от пересечения улицы Ишимская и трассы Косшы-Тайтобе, далее по трассе Косшы-Тайтобе до реки Саркырама, далее по реке Саркырама до улицы Ишимская.
IV-2. Зона начинается от пересечения улиц Республика и Ұлы Дала, далее по улице Ұлы Дала до канала Нура-Есиль, далее по каналу Нура-Есиль до границы города Косшы, далее по границе города Косшы до улицы Республика.
0,75
5
V
В зону объединены земли сельскохозяйственного использования, специального назначения, резервные земли, лесные насаждения, водные объекты, садоводческие товарищества и другие земли, не включенные в предыдущие четыре зоны.
0,5

1,35
3
III
III-1. Аймақ Республика көшесі және Қарқаралы шоссесінің қиылысынан, одан кейін Қарқаралы шоссесінің бойымен оңтүстікке №8 Коттедж қалашығына дейін, Рысқұлбеков көшесі бойымен Тұран көшесімен қиылысқанға дейін, одан кейін Тұран көшесі бойымен Сүйінбай көшесімен қиылысқанға дейін, одан кейін Сүйінбай көшесі бойымен Астана көшесімен қиылысқанға дейін және одан кейін Астана көшесі бойымен Республика көшесімен қиылысқанға дейін басталады.
ІІІ-2. Аймақ Саркырама өзені және Желтоқсан көшесінің қиылысынан, одан кейін Желтоқсан көшесі бойымен Қасым Қайсенов көшесімен қиылысқанға дейін, одан кейін Қасым Қайсенов көшесі бойымен Сейфуллин көшесімен қиылысқанға дейін, одан кейін Сейфуллин көшесі бойымен Республика көшесімен қиылысқанға дейін, одан кейін Республика көшесі бойымен Ұлы Дала көшесімен қиылысқанға дейін, одан кейін Ұлы Дала көшесі бойымен Сарқырама өзенінің жағалау жолағына дейін, одан кейін Сарқырама өзенінің бұрылыстары бойымен Желтоқсан көшесіне дейін басталады.
III-3. Аймақ Сарқырама және Абай көшелерінің қиылысынан, одан кейін Абай көшесі бойымен Республика көшесімен қиылысқанға дейін, одан кейін Республика көшесі бойымен Қорқыт-Ата көшесімен қиылысқанға дейін, одан кейін Қорқыт-Ата көшесі бойымен Алаш көшесімен қиылысқанға дейін, одан кейін Алаш көшесі бойымен Сарқырама көшесімен қиылысқанға дейін басталады.
III-4. Аймақ Жамбыл Жабаев көшесі және Лесная поляна шағын ауданының қиылысынан, одан кейін Республика көшесі бойымен Алтын Дала шағын ауданымен қиылысқанға дейін, одан кейін Алтын Дала және Асыл Түлік шағын аудандарының шекаралары бойымен Жамбыл Жабаев көшесімен қиылысқанға дейін басталады.
1,1
4
IV
IV-1. Аймақ Ишимская көшесі және Қосшы-Тайтөбе трассасының қиылысынан, одан кейін Қосшы-Тайтөбе трассасы бойымен Сарқырама өзеніне дейін, одан кейін Сарқырама өзені бойымен Ишимская көшесіне дейін басталады.
IV-2. Аймақ Республика және Ұлы Дала көшелерінің қиылысынан, одан кейін Ұлы Дала көшесі бойымен Нұра-Есіл каналына дейін, одан кейін Нұра-Есіл каналы бойымен Қосшы қаласының шекарасына дейін, одан кейін Қосшы қаласының шекарасы бойымен Республика көшесіне дейін басталады.
0,75
5
V
Аймаққа ауыл шаруашылығында пайдаланылатын, арнайы мақсаттағы жерлер, резервтік жерлер, орман екпелері, су объектілері, бау-бақша серіктестіктері және басқа да алдыңғы төрт аймаққа кірмеген жерлер біріктірілген.
0,5