О внесении изменения в решение Акмолинского областного маслихата от 26 сентября 2014 года № 5С-30-6 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Кокшетау Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 11 апреля 2023 года № 8С-2-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 апреля 2023 года № 8541-03
Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Кокшетау Акмолинской области" от 26 сентября 2014 года № 5С-30-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4432) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 26 қыркүйектегі № 5С-30-6 "Ақмола облысы Көкшетау қаласының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына бағалау аймақтарының шекаралары мен түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2023 жылғы 11 сәуірдегі № 8С-2-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 сәуірде № 8541-03 болып тіркелді
Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ақмола облысы Көкшетау қаласының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына бағалау аймақтарының шекаралары мен түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 26 қыркүйектегі № 5С-30-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4432 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Акмолинского областного маслихата Б.Жусупов
Приложение к решению
Акмолинского областного
маслихата от 11 апреля
2023 года № 8С-2-5
Приложение к решению
Акмолинского областного
маслихата от 26 сентября
2014 года № 5С-30-6
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Кокшетау Акмолинской области
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
-
Водоохранные зоны озера Копа и реки Кылшакты
2
2
I-1
Улица Е .Н. Ауельбекова до пересечения с улицей А. Пушкина, по улице А. Пушкина до пересечения с улицей Байкена Ашимова, по улице Байкена Ашимова до пересечения с улицей Талғата Бигелдинова, по улице Талғата Бигелдинова до пересечения с улицей Шокана Уалиханова, по улице Шокана Уалиханова до пересечения с улицей Жумабека Ташенова, по улице Жумабека Ташенова до пересечения с улицей Жамбыла Жабаева, по улице Жамбыла Жабаева до пересечения с улицей Ильяса Есенберлина, по улице Ильяса Есенберлина до пересечения с улицей Байкена Ашимова, по улице Байкена Ашимова до пересечения с улицей Н. Вавилова, по улице Н. Вавилова до пересечения с улицей Дзержинского.
2
3
II-1
Улица Жамбыла Жабаева до пересечения с улицей Ильяса Есенберлина, по улице Ильяса Есенберлина до пересечения с улицей Байкена Ашимова, по улице Байкена Ашимова до пересечения с улицей Сакена Сейфуллина, по улице Сакена Сейфуллина до пересечения с улицей Шокана Уалиханова, по улице Шокана Уалиханова до пересечения с улицей Кенесары Касымулы, по улице Кенесары Касымулы до пересечения с улицей Жамбыла Жабаева, по улице Жамбыла Жабаева до пересечения с улицей Н. Вавилова, по улице Н. Вавилова до пересечения с улицей Сырымбет, по улице Сырымбет до пересечения с улицей Кенесары Касымулы, по улице Кенесары Касымулы до пересечения с улицей Султана Баймагамбетова, по улице Султана Баймагамбетова до пересечения с улицей Женис, по улице Женис до пересечения с улицей Сарыжайлау, по улице Сарыжайлау до пересечения с улицей Алихана Бокейхана, по улице Алихана Бокейхана до пересечения с улицей Гвардейская, по улице Гвардейская до пересечения с улицей Шахмета Кусаинова, по улице Шахмета Кусаинова до пересечения с улицей Жумабека Ташенова, по улице Жумабека Ташенова до пересечения с улицей Жамбыла Жабаева.
1,9
4
II-2
Улица Жумабека Ташенова до пересечения с улицей Шокана Уалиханова, по улице Шокана Уалиханова до пересечения с улицей Шахмета Кусаинова, по улице Шахмета Кусаинова до пересечения с улицей Жумабека Ташенова.

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихатының төрағасы Б.Жусупов
Ақмола облыстық
мәслихатының
2023 жылғы 11 сәуірдегі
№ 8С-2-5 шешімнің
қосымшасы
Ақмола облыстық
мәслихатының
2014 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 5С-30-6 шешіміне
қосымша
Ақмола облысы Көкшетау қаласының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына бағалау аймақтардың шекаралары мен түзету коэффициенттері
Аймақ номері
Бағалау аймақтардың шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
-
Қопа көлі мен Қылшақты өзенінің су қорғау аймақтары
2
2
I-1
Е. Н. Әуелбеков көшесі А. Пушкин көшесінің қиылысына дейін, А. Пушкин көшесі бойынша Бәйкен Әшімов көшесінің қиылысына дейін, Бәйкен Әшімов көшесі бойынша Талғат Бигелдинов көшесінің қиылысына дейін, Талғат Бигелдинов көшесі бойынша Шоқан Уәлиханов көшесінің қиылысына дейін, Шоқан Уәлиханов көшесі бойынша Жұмабек Тәшенов көшесінің қиылысына дейін, Жұмабек Тәшенов көшесі бойынша Жамбыл Жабаев көшесінің қиылысына дейін, Жамбыл Жабаев көшесі бойынша Ілияс Есенберлин көшесінің қиылысына дейін, Ілияс Есенберлин көшесі бойынша Бәйкен Әшімов көшесінің қиылысына дейін, Бәйкен Әшімов көшесі бойынша Н. Вавилов көшесінің қиылысына дейін, Н. Вавилов көшесі бойынша Дзержинский көшесінің қиылысына дейін.
2
3
II-1
Жамбыл Жабаев көшесі Ілияс Есенберлин көшесінің қиылысына дейін, Ілияс Есенберлин көшесі бойынша Бәйкен Әшімов көшесінің қиылысына дейін, Бәйкен Әшімов көшесі бойынша Сәкен Сейфуллин көшесінің қиылысына дейін, Сәкен Сейфуллин көшесі бойынша Шоқан Уәлиханов көшесінің қиылысына дейін, Шоқан Уәлиханов көшесі бойынша Кенесары Қасымұлы көшесінің қиылысына дейін, Кенесары Қасымұлы көшесі бойынша Жамбыл Жабаев көшесінің қиылысына дейін, Жамбыл Жабаев көшесі бойынша Н. Вавилов көшесінің қиылысына дейін, Н. Вавилов көшесі бойынша Сырымбет көшесінің қиылысына дейін, Сырымбет көшесі бойынша Кенесары Қасымұлы көшесінің қиылысына дейін, Кенесары Қасымұлы көшесі бойынша Сұлтан Баймағамбетов көшесінің қиылысына дейін, Сұлтан Баймағамбетов көшесі бойынша Жеңіс көшесінің қиылысына дейін, Жеңіс көшесі бойынша Сарыжайлау көшесінің қиылысына дейін, Сарыжайлау көшесі бойынша Әлихан Бөкейхан көшесінің қиылысына дейін, Әлихан Бөкейхан көшесі бойынша Гвардейская көшесінің қиылысына дейін, Гвардейская көшесі бойынша Шахмет Құсайынов көшесінің қиылысына дейін, Шахмет Құсайынов көшесі бойынша Жұмабек Тәшенов көшесінің қиылысына дейін, Жұмабек Тәшенов көшесі бойынша Жамбыл Жабаев көшесінің қиылысына дейін.
1,9
4
II-2
Жұмабек Тәшенов көшесі Шоқан Уәлиханов көшесінің қиылысына дейін, Шоқан Уәлиханов көшесі бойынша Шахмет Құсайынов көшесінің қиылысына дейін, Шахмет Құсайынов көшесі бойынша Жұмабек Тәшенов көшесінің қиылысына дейін.

1,95
5
II-3
Улица Н. Вавилова до водоохранной зоны озера Копа, по границе водоохранной зоны озера Копа вдоль автотрассы Кокшетау – Костанай до границы коммунального государственного учреждения "Учреждение лесного хозяйства "Букпа" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области", по границе коммунального государственного учреждения "Учреждение лесного хозяйства "Букпа" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области" до автотрассы Кокшетау - Зеренда, вдоль автотрассы Кокшетау – Зеренда до улицы Н. Вавилова.
1,65
6
II-4
Зона расположена по границе водоохранных зон озера Копа и реки Кылшакты, вдоль улицы Т. Сулейменова, включая микрорайоны Центральный и Васильковский.
1,95
7
III-1
Улица Кенесары Касымулы до пересечения с улицей Сырымбет, по улицам Сырымбет и Н. Вавилова до автотрассы Кокшетау – Зеренда, вдоль автотрассы Кокшетау – Зеренда, границы коммунального государственного учреждения "Учреждение лесного хозяйства "Букпа" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области" и объездной дороги до пересечения с улицами Кенесары Касымулы и Сырымбет.
1,55
8
III-2
Улица Кенесары Касымулы до пересечения с улицей Султана Баймагамбетова, по улице Султана Баймагамбетова до пересечения с улицей Женис, по улице Женис до пересечения с улицей Сарыжайлау, по улице Сарыжайлау до пересечения с улицей Алихана Бокейхана, по улице Алихана Бокейхана до пересечения с улицей Гвардейская, по улице Гвардейская до пересечения с улицами Шахмета Кусаинова и Биржана сала, по улице Биржана сала до пересечения с улицей Сулутобе, по улице Сулутобе до пересечения с проспектом Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до объездной дороги, вдоль объездной дороги до пересечения с улицей Кенесары Касымулы.
1,2
9
III-3
Улица Шахмета Кусаинова до пересечения с улицей Жумабека Ташенова, по улице Жумабека Ташенова до пересечения с объездной дорогой, вдоль объездной дороги до пересечения с проспектом Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до пересечения с улицей Сулутобе, по улице Сулутобе до пересечения с улицей Биржана сала, по улице Биржана сала до пересечения с улицей Шахмета Кусаинова
1,55
10
III-4
Улица Шокана Уалиханова до объездной дороги, вдоль объездной дороги до границы коммунального государственного учреждения "Учреждение лесного хозяйства "Букпа" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области", вдоль границы коммунального государственного учреждения "Учреждение лесного хозяйства "Букпа" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области" до пересечения с улицей Демещенко, по улице Демещенко до пересечения с улицей Шахмета Кусаинова, по улице Шахмета Кусаинова до пересечения с улицей Шокана Уалиханова.

1,95
5
II-3
Н. Вавилов көшесі Қопа көлінің су қорғау аймағына дейін, Қопа көлінің су қорғау аймағының шекарасы бойынша Көкшетау – Қостанай автотрассасының бойымен "Ақмола облысы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының "Бұқпа" орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің шекарасына дейін, "Ақмола облысы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының "Бұқпа" орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің шекарасы бойынша Көкшетау – Зеренді автотрассасына дейін, Көкшетау – Зеренді автотрассасының бойымен Н. Вавилов көшесіне дейін.
1,65
6
ІІ-4
Аймақ Қопа көлі мен Қылшақты өзенінің су қорғау аймақтарының шекарасы бойынша, Т. Сүлейменов көшесі бойымен, Центральный және Васильковский шағын аудандарын қоса орналасқан.
1,95
7
ІІІ-1
Кенесары Қасымұлы көшесі Сырымбет көшесінің қиылысына дейін, Сырымбет және Н. Вавилов көшелері бойынша Көкшетау – Зеренді автотрассасына дейін, Көкшетау – Зеренді автотрассасының, "Ақмола облысы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының "Бұқпа" орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі шекарасының және айналым жолының бойымен Кенесары Қасымұлы және Сырымбет көшелерінің қиылысына дейін.
1,55
8
ІІІ-2
Кенесары Қасымұлы көшесі Сұлтан Баймағамбетов көшесінің қиылысына дейін, Сұлтан Баймағамбетов көшесі бойынша Жеңіс көшесінің қиылысына дейін, Жеңіс көшесі бойынша Сарыжайлау көшесінің қиылысына дейін, Сарыжайлау көшесі бойынша Әлихан Бөкейхан көшесінің қиылысына дейін, Әлихан Бөкейхан көшесі бойынша Гвардейская көшесінің қиылысына дейін, Гвардейская көшесі бойынша Шахмет Құсайынов және Біржан сал көшелерінің қиылысына дейін, Біржан сал көшесі бойынша Сұлутөбе көшесінің қиылысына дейін, Сұлутөбе көшесі бойынша Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының қиылысына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы бойынша айналым жолға дейін, айналым жолдың бойымен Кенесары Қасымұлы көшесінің қиылысына дейін.
1,2
9
ІІІ-3
Шахмет Құсайынов көшесі Жұмабек Тәшенов көшесінің қиылысына дейін, Жұмабек Тәшенов көшесі бойынша айналым жолының қиылысына дейін, айналым жолының бойымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының қиылысына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы бойынша Сұлутөбе көшесінің қиылысына дейін, Сұлутөбе көшесі бойынша Біржан сал көшесінің қиылысына дейін, Біржан сал көшесі бойынша Шахмет Құсайынов көшесінің қиылысына дейін.
1,55
10
ІІІ-4
Шоқан Уәлиханов көшесі айналым жолға дейін, айналым жолдың бойымен "Ақмола облысы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының "Бұқпа" орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің шекарасына дейін, "Ақмола облысы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының "Бұқпа" орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің шекарасының бойымен Демещенко көшесінің қиылысына дейін, Демещенко көшесі бойынша Шахмет Құсайынов көшесінің қиылысына дейін, Шахмет Құсайынов көшесі бойынша Шоқан Уәлиханов көшесінің қиылысына дейін.

1,35
11
III-5
Зона расположена между автодорогой Кокшетау - Красный Яр, садоводческого товарищества "Маяк", коммунальным государственным учреждением "Учреждение лесного хозяйства "Букпа" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области" и автодорогой Кокшетау – Костанай.
1,15
12
IV-1
Зона проходит вдоль границы железной дороги, по улице Л. Чайкиной до пересечения с улицей Кошевого, от улицы Кошевого до пересечения с улицей Никитина.
1,4
13
IV-2
Микрорайон Бирлик до границы коммунального государственного учреждения "Учреждение лесного хозяйства "Букпа" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области".
1,25
14
IV-3
Зона проходит вдоль объездной автодороги Кокшетау – Зеренда до границы коммунального государственного учреждения "Учреждение лесного хозяйства "Букпа" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области".
1,15
15
IV-4
В зону входит новый строящийся микрорайон Сарыарка.
1,55
16
IV-5
В зону входит подсобное хозяйство Галочья сопка.
0,8
17
IV-6
Зона проходит с запада вдоль водоохранной зоны реки Чаглинка, с юго-востока граничит с коммунальным государственным учреждением "Учреждение лесного хозяйства "Букпа" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области", с северо-востока граничит с садоводческим хозяйством "Маяк" и 11 зоной.
0,8
18
I-П
Зона проходит по улице Талғата Бигелдинова до пересечения с улицей Байкена Ашимова, по улице Байкена Ашимова до пересечения с улицей А. Пушкина, по улице А. Пушкина до пересечения с улицей Е. Н. Ауельбекова, по улице Е. Н. Ауельбекова до пересечения с улицей Ыбырая Алтынсарина, до границы водоохранной зоны реки Кылшакты, от границы акционерного общества "Агромашхолдинг KZ" до пересечения с улицей Шокана Уалиханова, по улице Шокана Уалиханова до пересечения с улицей Талғата Бигелдинова.
1,65
19
II-П
В зону входят районы рынка "Жеке батыр", гаражей и казахского педогогического колледжа.
1,55
20
III-П
Зона проходит с юга вдоль водоохранной зоны реки Кылшакты, с запада по улице Т. Сулейменова до границы города, с востока от границы города вдоль железной дороги.
1,55
21
IV-П
Зона проходит с северо-запада вдоль железной дороги, граничит с 12 зоной, с востока граничит с 13 зоной, коммунальным государственным учреждением "Учреждение лесного хозяйства "Букпа" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области", с юга проходит вдоль водоохранной зоны реки Кылшакты.

1,35
11
ІІІ-5
Аймақ Көкшетау – Красный Яр автожолының, "Маяк" баубақша серіктестігінің, "Ақмола облысы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының "Бұқпа" орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі және Көкшетау – Қостанай автожолы арасында орналасқан.
1,15
12
ІV-1
Аймақ темір жол шекарасының бойымен өтеді, Л. Чайкина көшесі бойынша Кошевой көшесінің қиылысына дейін, Кошевой көшесінен Никитин көшесінің қиылысына дейін.
1,4
13
IV-2
Бірлік шағын ауданы "Ақмола облысы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының "Бұқпа" орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің шекарасына дейін.
1,25
14
IV-3
Аймақ Көкшетау – Зеренді айналым автожолының бойымен "Ақмола облысы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының "Бұқпа" орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің шекарасына дейін өтеді.
1,15
15
IV-4
Аймаққа жаңадан құрылысы жүргізіліп жатқан Сарыарқа шағын ауданы кіреді.
1,55
16
ІV-5
Аймаққа Галочья сопка қосымша шаруашылығы кіреді.
0,8
17
ІV-6
Аймақ батыс жағынан Шағалалы өзенінің су қорғау аймағының бойымен өтеді, оңтүстік–шығыс жағынан "Ақмола облысы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының "Бұқпа" орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесімен шекаралас, солтүстік–шығыс жағынан "Маяк" бау-бақша шаруашылығымен және 11 аймақпен шекаралас.
0,8
18
І-П
Аймақ Талғат Бигелдинов көшесі бойынша Бәйкен Әшімов көшесінің қиылысына дейін, Бәйкен Әшімов көшесі бойынша А. Пушкин көшесінің қиылысына дейін, А. Пушкин көшесі бойынша Е. Н. Әуелбеков көшесінің қиылысына дейін, Е. Н. Әуелбеков көшесі бойынша Ыбырай Алтынсарин көшесінің қиылысына дейін, Қылшақты өзенінің су қорғау аймағының шекарасына дейін, "Агромашхолдинг KZ" акционерлік қоғамының шекарасынан Шоқан Уәлиханов көшесінің қиылысына дейін, Шоқан Уәлиханов көшесі бойынша Талғат Бигелдинов көшесінің қиылысына дейін өтеді.
1,65
19
ІІ-П
Аймаққа "Жеке Батыр" базарының, гараждар мен қазақ педагогикалық колледжінің аудандары кіреді.
1,55
20
ІІІ-П
Аймақ оңтүстік жағынан Қылшақты өзенінің су қорғау аймағы бойымен, батыс жағынан Т. Сүлейменов көшесі бойынша қала шекарасына дейін, шығыс жағынан қаланың шекарасынан темір жол бойымен өтеді.
1,55
21
IV-П
Аймақ солтүстік–батыс жағынан темір жолдың бойымен өтеді, 12 аймақпен шекаралас, шығыс жағынан 13 аймақпен, "Ақмола облысы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының "Бұқпа" орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мекемесімен шекаралас, оңтүстік жағынан Қылшақты өзенінің су қорғау аймағының бойымен өтеді.