Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Кокшетау
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 18 мая 2023 года № С-3/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 мая 2023 года № 8572-03. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 15 сентября 2023 года № С-6/6
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 15.09.2023 № С-6/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года №787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев на 2023 год в местах размещения туристов по городу Кокшетау - 3 (три) процента от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности председателя
Кокшетауского городского маслихата Н. Сейдалин

Көкшетау қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы № С-3/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 мамырда № 8572-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 15 қыркүйектегі № С-6/6 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 15.09.2023 № С-6/6 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қаласы бойынша туристердi орналастыру орындарында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристiк жарнаның мөлшерлемелері -болу құнының 3 (үш) пайызы бекiтiлсiн.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қалалық мәслихаты төрағасының
міндетін атқарушысы Н. Сейдалин