О признании утратившим силу решения Кокшетауского городского маслихата от 18 мая 2023 года № С-3/5 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Кокшетау"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 15 сентября 2023 года № С-6/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 сентября 2023 года № 8620-03
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кокшетауского городского маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Кокшетау" от 18 мая 2023 года № С-3/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8572-03).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кокшетауского городского маслихата Д.Акимов

Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы № С-3/5 "Көкшетау қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 15 қыркүйектегі № С-6/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 18 қыркүйекте № 8620-03 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "Көкшетау қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 18 мамырдағы № С-3/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8572-03 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қалалық мәслихатының төрағасы Д.Акимов