О внесении изменений в постановление акимата города Кокшетау от 28 января 2021 года № А-1/148 "Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов в городе Кокшетау"
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 19 октября 2023 года № А-10/1984. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 октября 2023 года № 8634-03
Акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кокшетау "Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов в городе Кокшетау" от 28 января 2021 года № А-1/148 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8347) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Кокшетау";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в городе Кокшетау согласно приложению к настоящему постановлению.";
пункт 2 исключить;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в приложении 1 к указанному постановлению текст в правом верхнем углу изложить в новой редакции:
"Приложение
к постановлению акимата
города Кокшетау
от 28 января 2021 года
№ А-1/148";
приложение 2 к указанному постановлению исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кокшетау Б.Ғайса
Приложение к постановлению
акимата города Кокшетау
от 19 октября 2023 года
№ А-10/1984
Приложение 1 к постановлению
акимата города Кокшетау
от 28 января 2021 года
№ А-1/148
Места размещения нестационарных торговых объектов в городе Кокшетау
Месторасположение
Сфера деятельности
Количество мест, занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
город Кокшетау,
улица Кенесары Касымулы, с левой стороны дома 191
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 мест
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
2
город Кокшетау, микрорайон Юбилейный, с левой стороны дома 42
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 мест
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
3
город Кокшетау,
улица М. Ауэзова, с левой стороны дома 1 А/2
Продовольственные/ непродовольственные товары
3 места
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
4

"Көкшетау қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 28 қаңтардағы № А-1/148 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 19 қазандағы № А-10/1984 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 қазанда № 8634-03 болып тіркелді
Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Көкшетау қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 28 қаңтардағы № А-1/148 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8347 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Көкшетау қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Көкшетау қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.";
2-тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында жоғарғы оң жақ бұрыштағы мәтін жаңа редакцияда жазылсын:
"Көкшетау қаласы
әкімдігінің 2021 жылғы
28 қаңтардағы № А-1/148
қаулысына қосымша";
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қаласының әкімі Б.Ғайса
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 19 қазандағы
№ А-10/1984 қаулысына
қосымша
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 28 қаңтардағы
№ А-1/148 қаулысына
1-қосымша
Көкшетау қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасқан орны
Қызмет саласы
Орындар саны, алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Көкшетау қаласы,
Кенесары Қасымұлы көшесі, 191 үйдің сол жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
5 орын
5
Жоқ
2
Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, 42 үйдің сол жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
5 орын
5
Жоқ
3
Көкшетау қаласы,
М. Әуезов көшесі, 1 А/2 үйдің сол жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
3 орын
5
Жоқ
4

город Кокшетау, микрорайон Сарыарка, с левой стороны дома 11/1
Продовольственные/ непродовольственные товары
3 места
по 7 квадратных метров
5
Отсутствуют
5
город Кокшетау, микрорайон Сарыарка, остановка напротив дома 8/3
Продовольственные/ непродовольственные товары
2 места
по 7 квадратных метров
5
Отсутствуют
6
город Кокшетау, улица Т. Сулейменова, с правой и левой стороны дома 10
Продовольственные/ непродовольственные товары
4 места
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
7
город Кокшетау, улица Жумабека Ташенова, 129 Б,
на территории рынка Восточный
Продовольственные/ непродовольственные товары
10 мест
по 7 квадратных метров
5
Отсутствуют
8
город Кокшетау,
улица Ю. Гагарина, напротив дома 53 А
Продовольственные/ непродовольственные товары
59 мест
по 3 квадратных метров
5
Отсутствуют
9
город Кокшетау, улица Ильяса Есенберлина,
напротив дома 66 по улице Ю. Гагарина
Продовольственные/ непродовольственные товары
11 мест
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
10
город Кокшетау,
Сквер имени Полины Осипенко
Продовольственные/ непродовольственные товары
2 места
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
11
город Кокшетау,
Аллея Строителей
Продовольственные/ непродовольственные товары
2 места
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
12
город Кокшетау,
Аллея перед Железнодорожным вокзалом
Продовольственные/ непродовольственные товары
3 места
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
13
город Кокшетау,
улица Ыбырая Алтынсарина, с левой стороны дома 6 Б
Продовольственные/ непродовольственные товары
2 места
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
14
город Кокшетау,
​улица Абая Кунанбаева, с левой стороны дома 124
Продовольственные/ непродовольственные товары
2 места
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
15
город Кокшетау,
​улица Абая Кунанбаева, с левой стороны дома 116 У
Продовольственные/ непродовольственные товары
1 место
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
16
город Кокшетау,
улица Абая Кунанбаева, с левой стороны дома 112
Продовольственные/ непродовольственные товары
2 места
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
17
город Кокшетау, Аллея по
улице Каныша Сатпаева, напротив дома 1 А
Продовольственные/ непродовольственные товары
2 места
по 3 квадратных метров
5
Отсутствуют
18
город Кокшетау, Аллея Боевой Славы от
улицы Абая Кунанбаева до улицы Акана Серэ
Продовольственные/ непродовольственные товары
5 мест
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
19
город Кокшетау,
Сквер имени Тулегена Досмагамбетова
Продовольственные/ непродовольственные товары
2 места
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
20
город Кокшетау,
улица ​Зарапа Темирбекова, с левой стороны дома 49
Продовольственные/ непродовольственные товары
1 место
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
21
город Кокшетау,
улица Е.Н. Ауельбекова, с правой стороны дома 128
Продовольственные/ непродовольственные товары
2 места
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
22
город Кокшетау,
улица Е.Н. Ауельбекова, с правой стороны дома 148
Продовольственные/ непродовольственные товары
3 места
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
23
город Кокшетау,
улица Е.Н. Ауельбекова, с правой и левой стороны дома 166
Продовольственные/ непродовольственные товары
2 места
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
24
город Кокшетау,
улица Акана Серэ, с левой стороны дома 137
Продовольственные/ непродовольственные товары
1 место
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
25
город Кокшетау,
улица М. Ауэзова, с правой стороны дома 177
Продовольственные/ непродовольственные товары
1 место
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
26
город Кокшетау,
улица М. Ауэзова, с правой стороны дома 173
Продовольственные/ непродовольственные товары
1 место
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
27
город Кокшетау,
улица М. Ауэзова, с левой стороны дома 175
Продовольственные/ непродовольственные товары
1 место
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
28

Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданы, 11/1 үйдің сол жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
7 шаршы метрден
3 орын
5
Жоқ
5
Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданы, 8/3 үйге
қарама-қарсы аялдама
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
7 шаршы метрден
2 орын
5
Жоқ
6
Көкшетау қаласы, Т. Сүлейменов көшесі, 10 үйдің оң және сол жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
4 орын
5
Жоқ
7
Көкшетау қаласы, Жұмабек Тәшенов көшесі, 129 Б,
Восточный базарының аумағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
7 шаршы метрден 10 орын
5
Жоқ
8
Көкшетау қаласы,
Ю. Гагарин көшесі, 53 А үйге қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
3 шаршы метрден
59 орын
5
Жоқ
9
Көкшетау қаласы, Ілияс Есенберлин көшесі,
Ю. Гагарин көшесі бойынша 66 үйге қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
11 орын
5
Жоқ
10
Көкшетау қаласы, Полина Осипенко атындағы сквер
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
2 орын
5
Жоқ
11
Көкшетау қаласы, Құрылысшылар аллеясы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
2 орын
5
Жоқ
12
Көкшетау қаласы, Темір жол вокзалының алдындағы аллея
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
3 орын
5
Жоқ
13
Көкшетау қаласы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 6 Б үйдің сол жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
2 орын
5
Жоқ
14
Көкшетау қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, 124 үйдің сол жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
2 орын
5
Жоқ
15
Көкшетау қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, 116 У үйдің сол жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
1 орын
5
Жоқ
16
Көкшетау қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, 112 үйдің сол жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
2 орын
5
Жоқ
17
Көкшетау қаласы, Қаныш Сәтбаев көшесі бойынша аллея, 1 А үйге қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
3 шаршы метрден
2 орын
5
Жоқ
18
Көкшетау қаласы, Жауынгерлік Даңқ аллеясы
Абай Құнанбаев көшесінен Ақан Сері көшесіне дейін
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
5 орын
5
Жоқ
19
Көкшетау қаласы, Төлеген Досмағамбетов атындағы сквер
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
2 орын
5
Жоқ
20
Көкшетау қаласы, Зарап Темірбеков көшесі, 49 үйдің сол жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
1 орын
5
Жоқ
21
Көкшетау қаласы, Е.Н. Әуелбеков көшесі, 128 үйдің оң жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
2 орын
5
Жоқ
22
Көкшетау қаласы, Е.Н. Әуелбеков көшесі, 148 үйдің оң жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
3 орын
5
Жоқ
23
Көкшетау қаласы, Е.Н. Әуелбеков көшесі, 166 үйдің оң және сол жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
2 орын
5
Жоқ
24
Көкшетау қаласы, Ақан Сері көшесі, 137 үйдің сол жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
1 орын
5
Жоқ
25
Көкшетау қаласы, М. Әуезов көшесі, 177 үйдің оң жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
1 орын
5
Жоқ
26
Көкшетау қаласы, М. Әуезов көшесі, 173 үйдің оң жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
1 орын
5
Жоқ
27
Көкшетау қаласы, М. Әуезов көшесі, 175 үйдің сол жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
1 орын
5
Жоқ
28

город Кокшетау, микрорайон Сарыарка, с правой стороны дома 15/5
Продовольственные/ непродовольственные товары
2 места
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
29
город Кокшетау,
проспект Нұрсұлтан Назарбаев, с левой стороны дома 12
Продовольственные/ непродовольственные товары
2 места
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
30
город Кокшетау, улица Абая Кунанбаева 75,
городской парк
Продовольственные/ непродовольственные товары
6 мест
по 3 квадратных метров
5
Отсутствуют
31
город Кокшетау, микрорайон Центральный, напротив дома 50/1
Продовольственные/ непродовольственные товары
3 места
по 7 квадратных метров
5
Отсутствуют
32
город Кокшетау, микрорайон Центральный, напротив дома 52
Продовольственные/ непродовольственные товары
1 место
по 10 квадратных метров
5
Отсутствуют
33
город Кокшетау,
проспект Абылай хана, с левой стороны дома 1 Г
Продовольственные/ непродовольственные товары
3 места
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
34
город Кокшетау,
улица Зарапа Темирбекова, с правой стороны дома 35
Продовольственные/ непродовольственные товары
2 места
по 7 квадратных метров
5
Отсутствуют
35
город Кокшетау, село Красный яр,
улица Школьная, с правой стороны дома 8/1
Продовольственные/ непродовольственные товары
2 места
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
36
город Кокшетау, село Красный яр,
улица Достык, с левой стороны дома 68
Продовольственные/ непродовольственные товары
1 место
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют
37
город Кокшетау, село Красный яр,
Центральная площадь
Продовольственные/ непродовольственные товары
2 места
по 5 квадратных метров
5
Отсутствуют

Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданы, 15/5 үйдің оң жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
2 орын
5
Жоқ
29
Көкшетау қаласы,
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 12 үйдің сол жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
2 орын
5
Жоқ
30
Көкшетау қаласы, Абай Құнанбаев көшесі 75,
қалалық саябақ
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
3 шаршы метрден
6 орын
5
Жоқ
31
Көкшетау қаласы, Центральный шағын ауданы, 50/1 үйге қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
7 шаршы метрден
3 орын
5
Жоқ
32
Көкшетау қаласы, Центральный шағын ауданы, 52 үйге қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
10 шаршы метрден
1 орын
5
Жоқ
33
Көкшетау қаласы, Абылай хан даңғылы, 1 Г үйдің сол жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
3 орын
5
Жоқ
34
Көкшетау қаласы, Зарап Темірбеков көшесі, 35 үйдің оң жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
7 шаршы метрден
2 орын
5
Жоқ
35
Көкшетау қаласы, Красный яр ауылы,
Школьная көшесі, 8/1 үйдің оң жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
2 орын
5
Жоқ
36
Көкшетау қаласы, Красный яр ауылы,
Достық көшесі, 68 үйдің сол жағында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
1 орын
5
Жоқ
37
Көкшетау қаласы, Красный яр ауылы,
Орталық алаңы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлары
5 шаршы метрден
2 орын
5
Жоқ