О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 23 февраля 2021 года № 5/2 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Аршалынском районе"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 22 сентября 2023 года № 6/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 сентября 2023 года № 8628-03. Утратило силу решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 24 июня 2024 года № 20/4
Сноска. Утратило силу решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 24.06.2024 № 20/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Аршалынском районе" от 23 февраля 2021 года № 5/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8375) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Совокупный доход малообеспеченной семьи (гражданина) исчисляется уполномоченным органом согласно приказа Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 24 апреля 2020 года № 226 "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода семьи (гражданина Республики Казахстан), претендующей на получение жилищной помощи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20498).";
абзац четвертый пункта 4 изложить в новой редакции:
"расходов за пользование жилищем из государственного жилищного фонда и жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде.";
абзац первый пункта 5 изложить в новой редакции:
"5. Жилищная помощь определяется как разница между суммой оплаты расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума, в том числе капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума, потребление коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, пользование жилищем из государственного жилищного фонда и жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, и предельно допустимым уровнем расходов малообеспеченных семей (граждан) на эти цели в размере 10% (процентов) к совокупному доходу семьи (гражданина).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата А.Балташев

Аршалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 ақпандағы № 5/2 "Аршалы ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қыркүйектегі № 6/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 қыркүйекте № 8628-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 маусымдағы № 20/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 24.06.2024 № 20/4 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "Аршалы ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2021 жылғы 23 ақпандағы № 5/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8375 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Аз қамтылған отбасының (азаматтың) жиынтық табысын уәкілетті орган Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 226 "Тұрғын үй көмегін алуға үмiткер отбасының (Қазақстан Республикасы азаматының) жиынтық табысын есептеу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20498 болып тіркелген) сәйкес есептейді.";
4 тармақтың төртінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілген тұрғынжайды және жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғынжайды пайдаланғаны үшін шығыстарды төлеуге беріледі.";
5 тармақтың бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Тұрғын үй көмегі кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға, оның ішінде кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге жұмсалатын шығыстарды, коммуналдық қызметтерді және телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақының өсуі бөлігінде байланыс қызметтерін тұтынуға, мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілген тұрғынжайды және жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғынжайды пайдаланғаны үшін шығыстарды төлеу сомасы мен аз қамтылған отбасылардың (азаматтардың) осы мақсаттарға жұмсайтын шығыстарының отбасының (азаматтың) жиынтық табысына 10 % (пайыз) мөлшерінде шекті жол берілетін деңгейінің арасындағы айырма ретінде айқындалады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы А.Балташев