О внесении изменения в постановление акимата Атбасарского района от 30 ноября 2020 года № а-11/438 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Атбасарского района"
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 29 ноября 2023 года № а-11/336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 декабря 2023 года № 8660-03
Акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атбасарского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Атбасарского района" от 30 ноября 2020 года № а-11/438 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8200) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атбасарского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2024 года.
Аким Атбасарского района А.Калжанов
Приложение к постановлению
акимата Атбасарского района
от 29 ноября 2023 года
№ а-11/336
Приложение 1 к постановлению
акимата Атбасарского района
от 30 ноября 2020 года
№ а-11/438
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Атбасар Атбасарского района
Месторасположение объекта налогообложения в городе Атбасар Атбасарского района
Коэффициент зонирования
1
улица С.Сейфуллина четная сторона с дома № 2 до дома № 16А;
улица Әлімхан Ермеков;
улица Бирлик;
улица Красноармейская;
улица Ильяса Есенберлина;
улица С.Омарова;
улица имени Акана Курманова;
улица Міржақып Дулатұлы;
улица Атбасарская;
улица Женис четная сторона с дома № 2 до дома № 56А, нечетная сторона с дома № 1 до дома № 59;
улица Поселок Машинистов четная сторона с дома № 2 до дома № 80, нечетная сторона с дома № 1 до дома № 81;
улица Агыбай батыра;
микрорайон № 1 с дома № 1 до дома № 18/1 (за исключением дома № 17);
улица Логовая;
улица М.Маметовой;
улица Александра Затаевича;
улица Т. Бегельдинова;
улица Р.Кайсарина четная сторона с дома № 2 до дома № 6, нечетная сторона с дома № 1 до дома № 29;
улица Ибаррури;
улица Макарина;
улица Пролетарская;
улица Лука Белаш четная сторона с дома № 2 до дома № 28, нечетная сторона с дома № 1 до дома № 109;
улица О.Шмидта с дома № 2 до дома № 25 (за исключением домов № 3, № 6/2, № 12, № 14, № 16);
улица Майкутова нечетная сторона с дома № 1 до дома № 63А, четная сторона с дома № 2 до дома № 54, дом № 58;
улица Железнодорожная;

"Салық салу объектісінің Атбасар ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Атбасар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № а-11/438 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 29 қарашадағы № а-11/336 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 желтоқсанда № 8660-03 болып тіркелді
Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атбасар ауданы әкімдігінің "Салық салу объектісінің Атбасар ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 қарашадағы № а-11/438 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8200 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Атбасар ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі А.Калжанов
Атбасар ауданың әкімдігі
2023 жылғы 29 қарашадағы
№ а-11/336 қаулысына
қосымша
Атбасар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 30 қарашадағы
№ а-11/438 қаулысына
1 қосымша
Салық салу объектісінің Атбасар ауданының Атбасар қаласында орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Атбасар ауданының Атбасар қаласында салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
С.Сейфуллин көшесі жұп жағы № 2 үйден № 16А үйге дейін;
Әлімхан Ермеков көшесі;
Бірлік көшесі;
Красноармейская көшесі;
Ілияс Есенберлин көшесі;
С.Омаров көшесі;
Ақан Құрманов атындағы көшесі;
Міржақып Дулатұлы көшесі;
Атбасарская көшесі;
Жеңіс көшесі жұп жағы № 2 үйден № 56А үйге дейін, тақ жағы № 1 үйден № 59 үйге дейін;
Поселок Машинистов көшесі жұп жағы № 2 үйден № 80 үйге дейін, тақ жағы № 1 үйден № 81 үйге дейін;
Ағыбай батыр көшесі;
№ 1 шағын ауданы № 1 үйден № 18/1 үйге дейін (№ 17 үйді қоспағанда);
Логовая көшесі;
М.Мәметова көшесі;
Александр Затаевич көшесі;
Т.Бегельдинов көшесі;
Р.Қайсарин көшесі жұп жағы № 2 үйден № 6 үйге дейін, тақ жағы № 1 үйден № 29 үйге дейін;
Ибаррури көшесі;
Макарин көшесі;
Пролетарская көшесі;
Лука Белаш көшесі жұп жағы № 2 үйден № 28 үйге дейін, тақ жағы № 1 үйден № 109 үйге дейін;
О.Шмидт көшесі № 2 үйден № 25 үйге дейін (№ 3, № 6/2, № 12, № 14, № 16 үйлерді қоспағанда);
Майкөтов көшесі тақ жағы № 1 үйден № 63А үйге дейін, жұп жағы № 2 үйден № 54 үйге дейін, № 58 үй;
Железнодорожная көшесі;

улица Х.Кошанбаева четная сторона с дома № 2 до дома № 116А, нечетная сторона с дома № 1 до дома № 111А;
улица М.Ауэзова нечетная сторона с дома № 1 до дома № 33А, четная сторона с дома № 4 до дома № 8;
улица Қажымұқан;
улица К.Амировой;
улица Канай би;
улица Буденного;
улица Желтоксан;
улица Стадионная;
улица Панфилова;
улица Целинная нечетная сторона с дома № 3 до дома № 13, четная сторона с дома № 8 до дома № 16;
улица Т.Рыскулова нечетная сторона с дома № 1 до дома № 13, четная сторона с дома № 2 до дома № 16;
улица Мұстафа Шоқай;
улица имени Рахимжана Кошкарбаева;
улица О.Куанышева;
улица Солнечная;
улица имени Бауржана Момышулы;
улица Ч.Валиханова;
улица Виденеева;
улица Фурманова;
2,1
2
микрорайон № 1 с дома № 19 до дома № 26А, дом № 17;
микрорайон № 1 квартал 1;
улица С.Сейфуллина нечетная сторона с дома № 1 до дома № 13;
улица Никиты Карацупа;
улица Автомобилистов;
улица Молодежная;
улица Н.Нурсеитова;
улица Источная;
улица Ремзаводская;
улица Ондирис;
улица Жакыпбека Жангозина;
улица имени Ивана Дьяченко;
улица Чапаева;
улица Щорса;
улица Свердлова;
улица С.Разина;
улица К.Мукушева;
микрорайон Армандастар;
улица Женис четная сторона с дома № 60 до дома № 146, нечетная сторона с дома № 63 до дома № 131;
улица Р.Кайсарина нечетная сторона с дома № 31 до дома № 127, четная сторона с дома № 30 до дома № 132;
улица Челюскина;
улица П.Морозова;
улица Пионерская;
улица Поселок КСМК;
улица Тауелсиздикке 20 жыл;
улица Жибек жолы;
улица Кенесары;
улица Ибрая Алтынсарина;
улица Байтерек;
улица Курмангазы;
улица Абылайхана;
улица Ахмета Байтурсынова;
улица Инкубаторная;
2,0
3
улица О.Шмидта дома № 3, № 6/2, № 12, № 14, № 16;
улица Лука Белаш четная сторона с дома № 30 до дома № 66, нечетная сторона с дома № 111 до дома № 131;
улица Целинная нечетная сторона с дома № 15 до дома № 59, четная сторона с дома № 16А до дома № 66;
улица Т.Рыскулова нечетная сторона с дома № 17 до дома № 77, четная сторона с дома № 18 до дома № 84;
улица Қайрат Рысқұлбеков;
улица Фрунзе;
улица Абая;
улица М.Горького;
улица Вокзальная;
улица Пушкина;
улица Рабочий поселок;
улица М.Ауэзова четная сторона с дома № 26 до дома № 52, нечетная сторона с дома № 35 до дома № 89;
улица Х.Кошанбаева нечетная сторона с дома № 113 до дома № 121А, четная сторона с дома № 118 до дома № 122А;
улица Майкутова четная сторона с дома № 54А до дома № 56;
улица Поселок Машинистов дома № 82, № 83, № 84;
1,6
4
улица Заречная;
улица Мельничная;
улица Восточная;
0,9
5
улица Линейная;
улица Строительная;
улица Ынтымак;
улица Южная;
улица М.Аюханова;
улица Степная;
улица Электростанционная;
улица Ульянова;
улица Жамбула;
улица Достык;
улица 8 Марта;
улица Сары-Арка;
улица Транспортная;
улица Поселок ЖБК;
улица Алии Молдагуловой;
улица Перевалочная;
улица Озерная;
улица Каменный Карьер;
улица Поселковая;
1,9
6
улица Шарипова;
улица Урлахера;
улица Казахстанская;
улица Элеваторная;
улица Набережная;
улица Заправочная;
1,5
7
улица Промышленная зона;
0,9
8
улица Гвардейская;
улица Пригородная;
улица Маяковского;
улица Краснознаменная;
улица Куйбышева;
улица ПЧ-8;
улица Комсомольская;
улица Мира.
1,4

Х.Қошанбаев көшесі жұп жағы № 2 үйден № 116А үйге дейін, тақ жағы № 1 үйден № 111А үйге дейін;
М.Әуезов көшесі тақ жағы № 1 үйден № 33А үйге дейін, жұп жағы № 4 үйден № 8 үйге дейін;
Қажымұқан көшесі;
К.Әмірова көшесі;
Қанай би көшесі;
Буденный көшесі;
Желтоқсан көшесі;
Стадионная көшесі;
Панфилов көшесі;
Целинная көшесі тақ жағы № 3 үйден № 13 үйге дейін, жұп жағы № 8 үйден № 16 үйге дейін;
Т.Рысқұлов көшесі тақ жағы № 1 үйден № 13 үйге дейін, жұп жағы № 2 үйден № 16 үйге дейін;
Мұстафа Шоқай көшесі;
Рахымжан Қошқарбаев атындағы көшесі;
О.Қуанышев көшесі;
Солнечная көшесі;
Бауыржан Момышұлы атындағы көшесі;
Ш.Уәлиханов көшесі;
Виденеев көшесі;
Фурманов көшесі;
2,1
2
№ 1 шағын ауданы № 19 үйден № 26А үйге дейін, № 17 үй;
№ 1 шағын ауданы 1 орам;
С.Сейфуллин көшесі тақ жағы № 1 үйден № 13 үйге дейін;
Никита Карацупа көшесі;
Автомобилистер көшесі;
Молодежная көшесі;
Н.Нұрсейітов көшесі;
Источная көшесі;
Ремзаводская көшесі;
Өндіріс көшесі;
Жақыпбек Жанғозин көшесі;
Иван Дьяченко атындағы көшесі;
Чапаев көшесі;
Щорс көшесі;
Свердлов көшесі;
С.Разин көшесі;
Қ.Мұқышев көшесі;
Армандастар шағын ауданы;
Жеңіс көшесі жұп жағы № 60 үйден № 146 үйге дейін, тақ жағы № 63 үйден № 131 үйге дейін;
Р.Қайсарин көшесі тақ жағы № 31 үйден № 127 үйге дейін, жұп жағы № 30 үйден № 132 үйге дейін;
Челюскин көшесі;
П.Морозов көшесі;
Пионерская көшесі;
Поселок КСМК көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл көшесі;
Жібек жолы көшесі;
Кенесары көшесі;
Ыбырай Алтынсарин көшесі;
Бәйтерек көшесі;
Құрманғазы көшесі;
Абылайхан көшесі;
Ахмет Байтұрсынов көшесі;
Инкубаторная көшесі;
2,0
3
О.Шмидт көшесі № 3, № 6/2, № 12, № 14, № 16 үйлері;
Лука Белаш көшесі жұп жағы № 30 үйден № 66 үйге дейін, тақ жағы № 111 үйден № 131 үйге дейін;
Целинная көшесі тақ жағы № 15 үйден № 59 үйге дейін, жұп жағы № 16А үйден № 66 үйге дейін;
Т.Рысқұлов көшесі тақ жағы № 17 үйден № 77 үйге дейін, жұп жағы № 18 үйден № 84 үйге дейін;
Қайрат Рысқұлбеков көшесі;
Фрунзе көшесі;
Абай көшесі;
М.Горький көшесі;
Вокзальная көшесі;
Пушкин көшесі;
Рабочий поселок көшесі;
М.Әуезов көшесі жұп жағы № 26 үйден № 52 үйге дейін, тақ жағы № 35 үйден № 89 үйге дейін;
Х.Қошанбаев көшесі тақ жағы № 113 үйден № 121А үйге дейін, жұп жағы № 118 үйден № 122А үйге дейін;
Майкөтов көшесі жұп жағы № 54А үйден № 56 үйге дейін;
Поселок Машинистов көшесі № 82, № 83, № 84 үйлері;
1,6
4
Заречная көшесі;
Мельничная көшесі;
Восточная көшесі;
0,9
5
Линейная көшесі;
Строительная көшесі;
Ынтымақ көшесі;
Южная көшесі;
М.Аюханов көшесі;
Степная көшесі;
Электростанционная көшесі;
Ульянов көшесі;
Жамбыл көшесі;
Достық көшесі;
8 Март көшесі;
Сары-Арқа көшесі;
Транспортная көшесі;
Поселок ЖБК көшесі;
Әлия Молдағұлова көшесі;
Перевалочная көшесі;
Озерная көшесі;
Каменный Карьер көшесі;
Поселковая көшесі;
1,9
6
Шәрипов көшесі;
Урлахер көшесі;
Казахстанская көшесі;
Элеваторная көшесі;
Набережная көшесі;
Заправочная көшесі;
1,5
7
Промышленная зона көшесі;
0,9
8
Гвардейская көшесі;
Пригородная көшесі;
Маяковский көшесі;
Краснознаменная көшесі;
Куйбышев көшесі;
ПЧ-8 көшесі;
Комсомольская көшесі;
Мир көшесі.
1,4