О признании утратившим силу решения Астраханского районного маслихата от 19 мая 2023 года № 8С-5-3 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год в Астраханском районе Акмолинской области"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 13 декабря 2023 года № 8С-13-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 декабря 2023 года № 8672-03
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Астраханского районного маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год в Астраханском районе Акмолинской области" от 19 мая 2023 года № 8С-5-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8569-03).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Астраханского районного маслихата М.Қожахмет

Астрахан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 мамырдағы № 8С-5-3 "Ақмола облысы Астрахан ауданында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 8С-13-7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 желтоқсанда № 8672-03 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "Ақмола облысы Астрахан ауданында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемерін бекіту туралы" 2023 жылғы 19 мамырдағы № 8С-5-3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8569-03 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының төрағасы М.Қожахмет