Об определении максимальных размеров земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства по Сандыктаускому району
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 30 ноября 2023 года № А-12/277 и решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 30 ноября 2023 года № 7/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 декабря 2023 года № 8665-03
В соответствии с пунктом 2-1 статьи 43-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить максимальные размеры земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства по Сандыктаускому району, согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.

Сандықтау ауданы бойынша шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшерін айқындау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 30 қарашадағы № А-12/277 қаулысы және Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 7/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 желтоқсанда № 8665-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексі 43-1-бабының 2-1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6, 31-баптарына сәйкес Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес Сандықтау ауданы бойынша шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшері айқындалсын.

2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима Сандыктауского района.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сандыктауского района Е.Жусупбеков
Председатель Сандыктауского районного маслихата Г.Мустафина
Приложение к совместному постановлению
акимата Сандыктауского района от 30 ноября 2023 года
№ А-12/277 и решению
Сандыктауского районного
маслихата от 30 ноября 2023
года № 7/3
Максимальные размеры земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства по Сандыктаускому району
Площадь сельскохозяйственных угодий, гектар
В том числе
пашня
сенокосы
пастбища
Для ведения крестьянского или фермерского хозяйства

2. Осы бірлескен қаулының және шешімінің орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі Е.Жусупбеков
Сандықтау аудандық мәслихатының төрағасы Г.Мустафина
Бірлескен Сандықтау
ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 30 қарашадағы № А-12/277
қаулысына және
Сандықтау аудандық
мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 7/3 шешіміне
қосымша
Сандықтау ауданы бойынша шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшері
Ауыл шаруашылығы алқаптарының ауданы, гектар
Оның ішінде
егістік
шабындықтар
жайылымдар
Шаруа немесе фермер қожалығын жүргізу үшін