Об определении перечня социально значимых внутриобластных автомобильных сообщений Актюбинской области, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах
Решение Актюбинского областного маслихата от 13 декабря 2023 года № 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 декабря 2023 года № 8467. Утратило силу решением Актюбинского областного маслихата от 12 декабря 2024 года № 190
Сноска. Утратило силу решением Актюбинского областного маслихата от 12.12.2024 № 190 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).

2024-2026 жылдары субсидиялауға жататын Ақтөбе облысының әлеуметтік маңызы бар облысішілік автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 84 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 желтоқсанда № 8467 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 190 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 12.12.2024 № 190 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).

В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 883 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12353), Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына, "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12353 тіркелген) сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Определить перечень социально значимых внутриобластных автомобильных сообщений Актюбинской области, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Г. Суентаева
Приложение к решению
областного маслихата
от 13 декабря 2023 года № 84
Перечень социально значимых внутриобластных автомобильных сообщений Актюбинской области, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах

1. 2024-2026 жылдары субсидиялауға жататын Ақтөбе облысының әлеуметтік маңызы бар облысішілік автомобиль қатынастарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың төрағасы Г. Суентаева
Облыстық мәслихаттың
2023 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 84 шешіміне қосымша
2024-2026 жылдары субсидиялауға жататын Ақтөбе облысының әлеуметтік маңызы бар облысішілік автомобиль қатынастар тізбесі