О присвоении наименования парку в селе Алмалыбак Умтылского сельского округа
Решение акима Умтылского сельского округа Карасайского района Алматинской области от 27 июня 2023 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 июня 2023 года № 6019-05
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Алмалыбак Умтылского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 24 ноября 2022 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование парку расположенного в селе Алмалыбак "Дінмұхамед Ахметұлы Қонаев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким С. Умбеталиев

Ұмтыл ауылдық округінің Алмалыбақ ауылындағы саябаққа атау беру туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы Ұмтыл ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 27 маусымдағы № 3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 29 маусымда № 6019-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ұмтыл ауылдық округінің Алмалыбақ ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2022 жылғы 24 қарашадағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Алмалыбақ ауылында орналасқан саябаққа "Дінмұхамед Ахметұлы Қонаев" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім С. Умбеталиев