О внесении изменений в решение маслихата области Абай от 18 ноября 2022 года № 10/57-VII"Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой области Абай"
Решение маслихата области Абай от 31 августа 2023 года № 6/42-VIIІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 7 сентября 2023 года № 117-18
Маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение маслихата области Абай "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой области Абай"от 18 ноября 2022 года № 10/57-VII (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30661):
наименование указанного решения на государственном языке изложить в новой редакции:
"Абай облысының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ережені бекіту туралы";
наименование указанного решения на русском языке оставить без изменения;
наименование приложения к указанному решению на государственном языке изложить в новой редакции:
"Абай облысының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ереже";
наименование приложения к указанному решения на русском языке оставить без изменения;
пункты 10 и 11 Положения о награждении Почетной грамотой области Абай изложить в новой редакции:
"10. Решение о награждении Почетной грамотой принимается акимом области и председателем маслихата области (или лицами, исполняющими их обязанности) согласно положительного заключения Комиссии путем издания совместного распоряжения.";
"11. Вручение Почетной грамоты производится лично награждаемому в торжественной обстановке. Почетную грамоту вручает аким и (или) председатель маслихата области, либо иное лицо по их поручению.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Абай
К. Сулейменов

Абай облысы мәслихатының 2022 жылғы 18 қарашадағы № 10/57-VII "Абай облысының Құрмет грамотасымен марапаттау туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 31 тамыздағы № 6/42-VIIІ шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 7 қыркүйекте № 117-18 болып тіркелді
Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы мәслихатының "Абай облысының Құрмет грамотасымен марапаттау туралы Ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 18 қарашадағы №10/57-VII шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30661болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілдегі атауы жаңа редакцияда жазылсын:
"Абай облысының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ережені бекіту туралы";
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі атауы өзгеріссіз қалдырылсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасының мемлекеттік тілдегі атауы жаңа редакцияда жазылсын:
"Абай облысының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ереже";
көрсетілген шешімнің қосымшасының орыс тіліндегі атауы өзгеріссіз қалдырылсын;
Абай облысының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ереженің 10 және 11 тармақатары жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Құрмет грамотасымен наградтау туралы шешімді облыс әкімі мен облыс мәслихаттың төрағасы (немесе олардың міндетін атқарушы тұлғалар) Комиссияның оң қорытындысына сәйкес, бірлескен өкім шығару жолымен қабылдайды.";
"11. Құрмет грамотасын тапсыру салтанатты жағдайда наградталушының жеке өзіне тапсырылады. Құрмет грамотасын облыс әкімі және (немесе) облыс мәслихат төрағасы, немесе олардың тапсырмасы бойынша өзге тұлғалар тапсырады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы мәслихатының төрағасы
К. Сулейменов