О внесении изменений в решение маслихата области Абай от 28 декабря 2022 года № 12/81-VII "Об определении социально значимого пассажирского межрайонного сообщения железнодорожного транспорта по области Абай"
Решение маслихата области Абай от 15 ноября 2023 года № 9/64-VIIІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 20 ноября 2023 года № 153-18
Маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата области Абай "Об определении социально значимого пассажирского межрайонного сообщения железнодорожного транспорта по области Абай" от 28 декабря 2022 года № 12/81-VII (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31598) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений по области Абай";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить перечень социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений по области Абай, по следующим маршрутам: "Семей – Жаланашколь – Семей", "Семей – Дегелен – Семей", "Семей – Шар – Семей", "Семей – Аул – Семей", "Актогай – Аягоз – Актогай.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Абай
К. Сулейменов

Абай облысы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/81-VII "Абай облысы бойынша темір жол көлігінің әлеуметтік мәні бар ауданаралық жолаушылар қатынасын айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 9/64-VIIІ шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 қарашада № 153-18 болып тіркелді
Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы мәслихатының "Абай облысы бойынша темір жол көлігінің әлеуметтік мәні бар ауданаралық жолаушылар қатынасын айқындау туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/81-VII шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31598 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Абай облысы бойынша әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесін бекіту туралы";
көрсетілген шешімнің 1 тармағын жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Абай облысы бойынша әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесі, келесі бағыттар бойынша бекітілсін: "Семей – Жаланашкөл – Семей", "Семей – Дегелен – Семей", "Семей – Шар – Семей", Семей – Ауыл – Семей", "Ақтоғай – Аягөз – Ақтоғай.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы мәслихатының төрағасы
К. Сулейменов