О признании утратившим силу решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 18 октября 2017 года № 19/121-V "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Семей от 31 марта 2014 года № 28/150–V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение маслихата города Семей области Абай от 9 ноября 2023 года № 12/71-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 16 ноября 2023 года № 144-18
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат города Семей области Абай РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 18 октября 2017 года №19/121-V "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Семей от 31 марта 2014 года № 28/150–V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5272).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Р. Сабитов

Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2017 жылғы 18 қазандағы № 19/121-V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 28/150-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2023 жылғы 9 қарашадағы № 12/71-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 қарашада № 144-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Абай облысы Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2017 жылғы 18 қазандағы № 19/121-V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 28/150-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5272 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Р. Сабитов