О признании утратившим силу решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 19 апреля 2014 года № 29/153-V "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в поселках и сельских округах города Семей"
Решение маслихата города Семей области Абай от 10 ноября 2023 года № 12/74-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 16 ноября 2023 года № 148-18
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат города Семей области Абай РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 19 апреля 2014 года № 29/153-V "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в поселках и сельских округах города Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3347).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального публикования.
Р. Сабитов

Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 19 сәуірдегі № 29/153-V "Семей қаласының кент және ауылдық округтерінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2023 жылғы 10 қарашадағы № 12/74-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 қарашада № 148-18 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Абай облысы Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 19 сәуірдегі № 29/153-V "Семей қаласының кент және ауылдық округтерінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3347 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Р. Сабитов