О признании утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 17 мая 2022 года № 22/3-VII "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2022 год по Абайскому району"
Решение маслихата Абайского района области Абай от 4 июля 2023 года № 4/8-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 10 июля 2023 года № 95-18
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 17 мая 2022 года № 22/3-VII "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2022 год по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28186).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
М. Нұрсұлтанұлы

"Абай ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін 2022 жылға бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 мамырдағы № 22/3-VII шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 шілдедегі № 4/8-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 10 шілдедегі № 95-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Абай ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін 2022 жылға бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 мамырдағы № 22/3-VII (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде № 28186 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы
М. Нұрсұлтанұлы