Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Аягозского района области Абай от 9 марта 2023 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 14 марта 2023 года № 31-18
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию), места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Аягозского района от 25 февраля 2015 года № 154 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3727).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Аягозского района области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Аягозского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Аягозского района.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Н. Кобжасаров
"СОГЛАСОВАНО"
Аягозская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
от 9 марта 2023 года
№ 67
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
№
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Город Аягоз
стенд возле домов № 78, 28 по улице Актамберды
стенд возле домов № 64, 12 по улице Бульвар Абая стенд возле домов № 15, 40 по улице Дуйсенова стенд возле домов № 31,78 по улице Танирбергенова стенд возле домов № 12, 156 по улице Бауыржана Момышулы
2
Актогайский поселковый округ

Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Абай облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 9 наурыздағы № 67 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 наурызда № 31-18 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28 бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Аягөз ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Аягөз ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 154 "Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар мен кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3727 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Абай облысы Аягөз ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Аягөз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Аягөз ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Н. Кобжасаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Аягөз аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
2023 жылғы 9 наурыздағы
№ 67 қаулысына
қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
№
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Аягөз қаласы
Ақтамберді көшесі № 78, 28 үйлерінің жанындағы стенд Абай бульвары көшесі № 64, 12 үйлерінің жанындағы стенд Дүйсенов көшесі № 15, 40 үйлерінің жанындағы стенд Тәңірбергенов көшесі № 31, 78 үйлерінің жанындағы стенд Бауыржан Момышұлы № 12, 156 үйлерінің жанындағы стенд
2
Ақтоғай кенттік округі

стенд в районе дома культуры по улице Маметовой 12 стенд в районе вокзала по улице Молдагулова 3 стенд в районе школы по улице Кузембаевой 88
3
Айгызский сельский округ
стенд в районе дома культуры стенд в районе школы стенд в районе участковой больницы
4
Акшатауский сельский округ
стенд в районе школы по улице Школьная 2 стенд в районе участковой больницы по улице Сайкманулы 9
5
Акшийский сельский округ
стенд в районе школы стенд в районе участковой больницы
6
Акшаулинский сельский округ
стенд в районе школы по улице Акшаулинская 20 стенд в районе участковой больницы по улице Школьная 35
7
Баршатасский сельский округ
стенд в районе дома культуры по улице Абылайхана 8 стенд в районе школы по улице Абая 1 стенд в районе участковой больницы по улице Койтанби 4
8
Бидайыкский сельский округ
стенд в районе школы стенд в районе участковой больницы
9
Байкошкарский сельский округ
стенд в районе школы стенд в районе участковой больницы
10
Емельтауский сельский округ
стенд в районе школы стенд в районе участковой больницы
11
Карагашский сельский округ
стенд в районе дома культуры по улице Сармаева 12 стенд в районе школы по улице Сармаева 10 стенд в районе участковой больницы по улице Сармаева 8
12
Косагашский сельский округ
стенд в районе дома культуры стенд в районе школы стенд в районе участковой больницы
13
Копинский сельский округ
стенд в районе школы стенд в районе участковой больницы
14
Мадениетский сельский округ
стенд в районе дома культуры стенд в районе школы стенд в районе участковой больницы
15
Майлинский сельский округ
стенд в районе дома культуры стенд в районе школы стенд в районе участковой больницы
16
Мынбулакский сельский округ
стенд в районе дома культуры стенд в районе школы стенд в районе участковой больницы
17
Малкельдинский сельский округ
стенд в районе дома культуры стенд в районе школы стенд в районе участковой больницы
18
Нарынский сельский округ
стенд в районе дома культуры стенд в районе школы стенд в районе участковой больницы
19
Оркенский сельский округ
стенд в районе дома культуры стенд в районе школы
20
Сарыаркинский сельский округ
стенд в районе школы по улице Байтурсынова 18 стенд в районе участковой больницы по улице Ерболова 21
21
Мамырсуский сельский округ
стенд в районе школы стенд в районе участковой больницы
22
Тарлаулинский сельский округ

Мәметова көшесі 12, мәдениет үйінің аумағындағы стенд Молдағұлова көшесі 3, вокзалдың аумағындағы стенд Күзембаев көшесі 88, мектептің аумағындағы стенд
3
Айғыз ауылдық округі
Мәдениет үйінің аумағындағы стенд Мектептің аумағындағы стенд Учаскелік аурухананың аумағындағы стенд
4
Ақшатау ауылдық округі
Школьный көшесі 2, мектептің аумағындағы стенд Сайқманұлы көшесі 9, учаскелік аурухананың аумағындағы стенд
5
Ақши ауылдық округі
Мектептің аумағындағы стенд Учаскелік аурухананың аумағындағы стенд
6
Ақшәулі ауылдық округі
Ақшәулі көшесі 20, мектептің аумағындағы стенд Школьный көшесі 35, учаскелік аурухана аумағындағы стенд
7
Баршатас ауылдық округі
Абылайхан көшесі 8, мәдениет үйінің аумағындағы стенд Абай көшесі 1, мектептің аумағындағы стенд Қойтанби көшесі 4, учаскелік аурухананың аумағындағы стенд
8
Бидайық ауылдық округі
Мектептің аумағындағы стенд Учаскелік аурухананың аумағындағы стенд
9
Байқошқар ауылдық округі
Мектептің аумағындағы стенд Учаскелік аурухананың аумағындағы стенд
10
Емелтау ауылдық округі
Мектептің аумағындағы стенд Учаскелік аурухананың аумағындағы стенд
11
Қарағаш ауылдық округі
Сармаев көшесі 12, мәдениет үйінің аумағындағы стенд Сармаев көшесі 10, мектептің аумағындағы стенд Сармаев көшесі 8, учаскелік аурухананың аумағындағы стенд
12
Қосағаш ауылдық округі
Мәдениет үйінің аумағындағы стенд Мектептің аумағындағы стенд Учаскелік аурухананың аумағындағы стенд
13
Қопа ауылдық округі
Мектептің аумағындағы стенд Учаскелік аурухананың аумағындағы стенд
14
Мәдениет ауылдық округі
Мәдениет үйінің аумағындағы стенд Мектептің аумағындағы стенд Учаскелік аурухананың аумағындағы стенд
15
Майлин ауылдық округі
Мәдениет үйінің аумағындағы стенд Мектептің аумағындағы стенд Учаскелік аурухананың аумағындағы стенд
16
Мыңбұлақ ауылдық округі
Мәдениет үйінің аумағындағы стенд Мектептің аумағындағы стенд Учаскелік аурухананың аумағындағы стенд
17
Малкелді ауылдық округі
Мәдениет үйінің аумағындағы стенд Мектептің аумағындағы стенд Учаскелік аурухананың аумағындағы стенд
18
Нарын ауылдық округі
Мәдениет үйінің аумағындағы стенд Мектептің аумағындағы стенд Учаскелік аурухананың аумағындағы стенд
19
Өркен ауылдық округі
Мәдениет үйінің аумағындағы стенд Мектептің аумағындағы стенд
20
Сарыарқа ауылдық округі
Байтұрсынов көшесі 18, мектептің аумағындағы стенд Ерболов көшесі 21, учаскелік аурухананың аумағындағы стенд
21
Мамырсу ауылдық округі
Мектептің аумағындағы стенд Учаскелік аурухананың аумағындағы стенд
22
Тарлаулы ауылдық округі

стенд в районе дома культуры по улице Ибраева 4 стенд в районе школы по улице Кызылкия 6 стенд в районе участковой больницы по улице Жиылысова 2
23
Тарбагатайский сельский округ
стенд в районе школы стенд в районе участковой больницы

Ибраев көшесі 4, мәдениет үйінің аумағындағы стенд Қызылқия көшесі 6, мектептің аумағындағы стенд Жиылысов көшесі 2, учаскелік аурухананың аумағындағы стенд
23
Тарбағатай ауылдық округі
Мектептің аумағындағы стенд Учаскелік аурухананың аумағындағы стенд