Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Аягозскому району
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 7 декабря 2023 года № 9/137-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 13 декабря 2023 года № 187-18
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №33110), маслихат Аягозского района РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев за каждые сутки пребывания в местах размещения туристов на декабрь месяц 2023 года в размере 0,2 (ноль целых два десятых) месячного расчетного показателя.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аягозского районного маслихата
А. Ибрайшин

Аягөз ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/137-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 желтоқсанда № 187-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-10-тармағына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 181 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33110 болып тіркелген) сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылдың желтоқсан айына туристерді орналастыру орындарында болған әрбір тәулік үшін шетелдіктерге туристік жарна мөлшерлемелерін 0,2 (нөл бүтін оннан екі) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат төрағасы
А. Ибрайшин