Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Урджарского района области Абай от 20 февраля 2023 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 21 февраля 2023 года № 25-18.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казакстан "О местном государственном самоуправлений в Республике Казакстан", статьей 27 Закона Республики Казакстан "О правовых актах", акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Урджарского района от 20 мая 2019 года № 169 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями по Урджарскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 5958).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Урджарского района " в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департамент юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления в интернет-ресурсе акимата Урджарского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарата акима Урджарского района".
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Урджарского района
Н. Токсеитов
"СОГЛАСОВАНО"
Урджарская районная
территориальная избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата Урджарского района
от 20 февраля 2023 года
№ 33
Места для размещения агитационных печатных материалов по Урджарскому району
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Алтыншокинский сельский округ
улица Туран № 12, стенд
село Лайбулак
улица М. Мукаш № 22А, стенд
село Айтбай
улица О. Серикбол № 10, стенд
село Текебулак
Медицинский пункт села Текебулак, улица М. Айкешова № 3
Акшокинский сельский округ
улица А.Найманбаева № 79, стенд
Акжарский сельский округ
проспект Абылайхана № 28А, стенд
село Карамоил
улица Абая № 5 А, стенд
село Амангельды
улица Западная № 1А, стенд
Ельтайский сельский округ
улица Кабанбая № 4, улица Бухар № 107, улица Бухар №105
Бестерекский сельский округ
улица Ардагерлер № 58, стенд
село Казымбет
улица К. Рыскулбекова № 56 А, стенд
село Ер Кабанбай
улица М. Ауэзова № 10, стенд
Салкынбельский сельский округ
село Сегизбай, улица Ұлы Отан соғысының ардагерлері № 50, стенд
село Карабуйрат
Медицинский пункт села Карабуйрат, улица Ұлы Отан соғысының ардагерлері № 23
Коктальский сельский округ
Коктальский сельский клуб, улица Кенеса № 20
Коктерекский сельский округ
улица Б. Момышулы № 1, стенд
село Кайынды
улица Бейбитшилик № 55 "а", стенд
село Кызылбулак
улица Орталык № 8, стенд
Бахтинский сельский округ
улица Кабанбая № 5, стенд;
улица Ю. Гагарина № 34, стенд
Каратальский сельский округ
улица Жениса № 12 А, № 1 Г, стенды
село Бекет
улица Кабанбай № 2 А, стенд
село Бугыбай
улица Кабанбая № 1, стенд;
Колдененский сельский округ
улица Ардагерлер № 43 Б, стенд
Егинсуйский сельский округ
улица Ж. Аймауытова № 12, стенд;
улица М. Ауэзова № 1, стенд
село Жанай
улица Желтоксан № 10, стенд
Баркытбельский сельский округ
улица Мира № 33А, стенд
село Батпакты
улица Подгорная № 21, стенд
село Некрасовка
улица К. Марска № 7А, стенд
село Благодатное
улица В.Ленина № 40, стенд
Маканчинский сельский округ
стенд на пересечении улиц Кабанбая и А. Найманбаева, стенд на пересечении улиц Кабанбая и Р.Берикболова
Кабанбайский сельский округ

Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 20 ақпандағы № 33 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 ақпанда № 25-18 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Үржар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы №169 "Үржар ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу және кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 5958 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Үржар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Үржар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау "Үржар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауданының әкімі
Н. Токсеитов
"КЕЛІСІЛДІ"
Үржар аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы
Үржар ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 20 ақпандағы
№ 33 қаулысына
қосымша
Үржар ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Алтыншоқы ауылдық округі
Д. Жұматаев көшесі № 12, стенд
Лайбұлақ ауылы
М. Мұқаш көшесі № 22 А, стенд
Айтбай ауылы
О. Серікболов көшесі № 10, стенд
Текебұлақ ауылы
Текебұлақ ауылдық медициналық пункті, М. Айкешов көшесі № 3
Ақшоқы ауылдық округі
Ә. Найманбаев көшесі № 79, стенд
Ақжар ауылдық округі
Абылайхан даңғылы № 28, стенд
Қарамойыл ауылы
Абай көшесі № 5, стенд
Амангелді ауылы
Западная көшесі № 5, стенд
Елтай ауылдық округі
Кабанбай № 4, Бұхар көшесі № 107, Букар көшесі № 105
Бестерек ауылдық округі
Ардагерлер көшесі № 58, стенд
Қазымбет ауылы
Қ. Рысқұлбеков көшесі № 56 А, стенд
Ер Қабанбай ауылы
Ауезова көшесі № 10, стенд
Салқынбел ауылдық округі
Ұлы Отан Соғысы Ардагерлері көшесі № 50, стенд
Қарабұйрат ауылы
Қарабұйрат ауылдық медициналық пункті, Ұлы Отан Соғысы Ардагерлері көшесі № 23
Көктал ауылдық округі
Көктал ауылдық клубы, Кеңес көшесі № 5
Көктерек ауылдық округі
Б.Момышұлы көшесі № 1, стенд
Қайынды ауылы
Бейбітшілік көшесі № 55 А, стенд
Қызылбұлақ ауылы
Орталық көшесі № 8, стенд
Бахты ауылдық округі
Қабанбай көшесі № 5, стенд Ю. Гагарин көшесі № 34, стенд
Қаратал ауылдық округі
Жеңіс көшесі № 12 А, № 1 Г, стендтер
Бекет ауылы
Қабанбай көшесі № 2 А, стенд
Бұғыбай ауылы
Қабанбай көшесі № 1, стенд
Көлденең ауылдық округі
Ардагерлер көшесі № 43 Б, стенд
Егінсу ауылдық округі
Ж. Аймауытов көшесі № 12, стенд М. Әуезов көшесі № 1, стенд
Жанай ауылы
Желтоқсан көшесі № 10, стенд
Барқытбел ауылдық округі
Мир көшесі № 33А, стенд
Батпақты ауылы
Подгорная көшесі № 21, стенд
Некрасовка ауылы
К. Маркс көшесі № 7А, стенд
Благодатное ауылы
В. Ленин көшесі № 40, стенд
Мақаншы ауылдық округі
Қабанбай мен Ә. Найманбаев көшелерінің қиылысындағы стенд, Қабанбай мен Р. Берікболов көшелерінің қиылысындағы стенд
Қабанбай ауылдық округі