О внесении изменения в решение Кокпектинского районного маслихата от 31 марта 2020 года № 45-6/2 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Кокпектинском районе"
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 12 июля года № 4-5/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 24 июля 2023 года № 102-18. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата области Абай от 30 мая 2024 года № 13-3/8.
Сноска. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата области Абай от 30.05.2024 № 13-3/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Кокпектинском районе" от 31 марта 2020 года № 45-6/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6896) следующее изменение:
в приложении 1 к указанному решению:
абзац пятый пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Доля предельно допустимых расходов к совокупному доходу малообеспеченной семьи (гражданина) в размере 10 (десять) процентов.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата
Т. Сарманов

Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 45-6/2 "Көкпекті ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 шілдедегі № 4-5/4 шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 шілдедегі № 102-18 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 мамырдағы № 13-3/8 шешімі.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 30.05.2024 № 13-3/8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының "Көкпекті ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6896 болып тіркелген) 2020 жылғы 31 наурыздағы № 45-6/2 шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
1-тармақтың бесінші абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"Аз қамтылған отбасының (азаматтың) жиынтық табысына шекті жол берілетін шығыстар үлесі 10 (он) пайыз мөлшерінде.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрағасы
Т. Сарманов