О признании утратившими силу некоторых решений Жуалынского районного маслихата
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2023 года № 12-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 декабря 2023 года № 5127
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Жуалынского районного маслихата:
1) решение Жуалынского районного маслихата от 29 июня 2018 года № 29-3 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сельских округов Жуалынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3908);
2) решение Жуалынского районного маслихата от 26 июля 2019 года № 49-3 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Жуалынском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4301).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жуалынского
районного маслихата З. Бурлибаев

Жуалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 12-6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 желтоқсанда № 5127 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Жуалы ауданының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы № 29-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3908 болып тіркелген) шешімі;
2) "Жуалы ауданында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 шілдедегі № 49-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4301 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық
мәслихатының төрағасы З. Бурлибаев