О признании утратившим силу решения Меркенского районного маслихата "Об утверждении норм образования, накопления коммунальных отходов и тарифов на сбор, утилизацию, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Меркенскому району" от 19 июля 2019 года №49-4
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 28 июля 2023 года № 6-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 августа 2023 года № 5068
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Меркенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Меркенского районного маслихата "Об утверждении норм образования, накопления коммунальных отходов и тарифов на сбор, утилизацию, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Меркенскому району" от 19 июля 2019 года №49-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4284).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Меркенского
районного маслихата М. Кокрекбаев

Меркі аудандық мәслихатының "Меркі ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу, жинақтау нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, кәдеге жаратуға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2019 жылғы 19 шілдедегі №49-4 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 шілдедегі № 6-3 шешімі. Жамбыл облысы департаментінде 2023 жылғы 1 тамызда № 5068 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Меркі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Меркі аудандық мәслихатының "Меркі ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу, жинақтау нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, кәдеге жаратуға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2019 жылғы 19 шілдедегі №49-4 шешімнің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4284 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Меркі аудандық
мәслихат төрағасы М. Кокрекбаев