Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения области Ұлытау
Постановление акимата области Ұлытау от 16 августа 2023 года № 45/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 22 августа 2023 года № 41-20
В соответствии с подпунктом 1-13) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах" акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ұлытау облысының жалпыға ортақ пайдаланылатын облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Ұлытау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 16 тамыздағы № 45/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 тамызда № 41-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 1-13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабының 7-тармағына және 6-бабының 2-тармағына сәйкес Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования областного значения области Ұлытау согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Әбдіғалиұлы
Приложение к постановлению
Акимата области Ұлытау

1. Ұлытау облысының жалпыға ортақ пайдаланылатын облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Әбдіғалиұлы
Ұлытау облысы әкімдігінің