О внесении изменения в постановление акимата области Ұлытау от 15 марта 2023 года № 14/02 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы"
Постановление акимата области Ұлытау от 28 сентября 2023 года № 54/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 29 сентября 2023 года № 55-20. Утратило силу постановлением акимата области Ұлытау от 23 февраля 2024 года № 12/01

"Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Ұлытау облысының әкімдігінің 2023 жылдың 15 наурыздағы № 14/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 54/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 қыркүйекте № 55-20 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 23 ақпандағы № 12/01 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата области Ұлытау от 23.02.2024 № 12/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Ұлытау от 15 марта 2023 года №14/02 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы әкімдігінің 23.02.2024 № 12/01 (оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұлытау облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Ұлытау облысының әкімдігінің 2023 жылдың 15 наурыздағы №14/02 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Әбдіғалиұлы
Приложение
к постановлению
Акимата области Ұлытау
от 28 сентября 2023 года
№ 54/01
Размер родительской платы на дошкольное воспитание и обучение
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников
Размер родительской платы на одного ребенка (1-3 лет) за питание в месяц (тенге)

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппарататының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Әбдіғалиұлы
Ұлытау облысы әкімдігінің
2023 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 54/01
Қаулысына қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымының түрі
Тәрбиеленушілер саны
Айына бір балаға (1-3 жас) тамақтану үшін ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)