Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе Сатпаев
Постановление акимата города Сатпаев области Ұлытау от 16 ноября 2023 года № 78/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 21 ноября 2023 года № 72-20
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе", акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе Сатпаев согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Толендину А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Сатпаев Ш. Әубәкір
Приложение к
постановлению
акимата города Сатпаев

Сәтбаев қаласында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 16 қарашадағы № 78/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 қарашада № 72-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Жарнама туралы" Заңының 17-2-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына сәйкес, Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары А.Төлендинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі Ш. Әубәкір
Сәтбаев қаласы әкімдігінің

от 16 ноября 2023 года
№ 78/01
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе Сатпаев
Места
1.
улица Улытауская, между домами № 86, 90
2.
улица Абая Кунанбаева, около мечети имени Балмагамбета Балкыбайулы, возле автобусной остановки
3.
проспект академика Каныша Сатпаева, возле дома № 88
4.
на пересечении проспекта академика Каныша Сатпаева и улицы Женис, возле автобусной остановки
5.
улица Абая Кунанбаева, около городской поликлиники, возле автобусной остановки
6.
проспект академика Каныша Сатпаева, около дома №158, возле автобусной остановки

2023 жылғы 16 қарашадағы
№ 78/01
қаулысына қосымша
Сәтбаев қаласында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі
Орындар
1.
Ұлытау көшесі, № 86, 90 үйлердің ортасында
2.
Абай Құнанбаев көшесі, Балмағамбет Балқыбайұлы атындағы мешіттің қасында, автобустық аялдаманың жанында
3.
Академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, № 88 үйдің жанында
4.
Академик Қаныш Сәтбаев даңғылы мен Жеңіс көшесінің қиылысында, автобус аялдаманың жанында
5.
Абай Құнанбаев көшесі, қалалық емхананың қасында, автобус аялдаманың жанында
6.
Академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, №158 үйдің қасында, автобус аялдаманың жанында