О признании утратившим силу решение Сатпаевского городского маслихата от 20 сентября 2023 года № 53 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Сатпаев"
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 5 декабря 2023 года № 75. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 7 декабря 2023 года № 75-20
Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сатпаевского городского маслихата "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Сатпаев" от 20 сентября 2023 года № 53 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 50-20).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сатпаевского городского маслихата К. Балмагамбетов

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 қыркүйектегі № 53 "Сәтбаев қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № 75 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 7 желтоқсанда № 75-20 болып тіркелді
Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының "Сәтбаев қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2023 жылғы 20 қыркүйектегі № 53 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 50-20 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қалалық мәслихатының төрағасы К. Балмагамбетов