Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Каражал
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 18 мая 2023 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 23 мая 2023 года № 17-20
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", маслихат города Каражал РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов по городу Каражал с 1 января 2023 года – в размере 1 (один) процент от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Пердседатель городского маслихата З. Оспанова

Қаражал қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы № 31 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 мамырда № 17-20 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-10-тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап Қаражал қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристерді орналастыру орындарындағы туристік жарна мөлшерлемелері- болу құнының 1 (бір) пайызы мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы З. Оспанова