Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Жанааркинскому району
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 23 мая 2023 года № 3/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 29 мая 2023 года № 23-20. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Жанааркинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев по Жанааркинскому району в местах размещения туристов с 1 января 2023 года в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Ю. Беккожин

Жаңаарқа ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 мамырдағы № 3/16 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 мамырда № 23-20 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап Жаңаарқа ауданы бойынша туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелері болу құнының 0 (нөл) пайызы мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Ю. Беккожин