О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по области Жетісу
Решение маслихата области Жетісу от 15 декабря 2023 года № 11-66. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 19 декабря 2023 года № 113-19
В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат области Жетісу РЕШИЛ:

Жетісу облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы
Жетісу облыстық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 11-66 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 19 желтоқсанда № 113-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 576-бабының 8-тармағына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Жетісу облысының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Повысить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по области Жетісу согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить (по согласованию) на первого заместителя акима области А. Жаканбаева.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Г. Тойлыбаева
Приложение к решению Маслихат области Жетісу от 15 декабря 2023 года № 11-66
Ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по области Жетісу

1. Осы шешімнің приложению сәйкес Жетісу облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері арттырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау (келісім бойынша) облыс әкімінің бірінші орынбасары Ә. Жақанбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Г. Тойлыбаева
Жетісу облыстық мәслихаты 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 11-66 шешімге қосымша
Жетісу облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері