О признании утратившим силу решение Текелийского городского маслихата от 30 ноября 2018 года № 30-186 "О повышении ставок земельного налога по городу Текели"
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 10 июля 2023 года № 6-32. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 13 июля 2023 года № 48-19
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Текелийского городского маслихата "О повышении ставок земельного налога по городу Текели" от 30 ноября 2018 года № 30-186 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4936).
2. Настоящие решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Текелийского городского маслихата Б. Тугулбаев

Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы "Текелі қаласы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" № 30-186 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 10 шілдедегі № 6-32 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 13 шілдеде № 48-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 30 қарашадағы № 30-186 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4936 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б. Тугулбаев